Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja kad vidim te bubregcine odmah mi se pri*ere..., mada gledajuci ovaj sajam u Zenevi, shvatih da sam zaostali zeljov koji ne zna sta je moderno, tipa displejcina okacena na centar table, vrhuuuuunski trend, ili mozda ta swarovski rucica menjaca, pomenuti rolls grilovi, more odvratnih bespotrebnih SUV-eva, itd, itd..

Link to post
Share on other sites

Povecali grilove da kad upali visko moze da uvuce kera na pesackom,dosad je mogla samo poneka civava da upadne,al se zaglavi.... 

Link to post
Share on other sites
Povecali grilove da kad upali visko moze da uvuce kera na pesackom,dosad je mogla samo poneka civava da upadne,al se zaglavi.... 
Hahahahahaha, zavisi od kubikaze kolko rebara ce ti imati radijator :D vec vidim svako malo menjaju hladnjak klime kad usisa kojesta [emoji16]

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

eto, ipak sam zaostao...

ali i to je forum gde su oglasi postali najpopularnija tema....

Link to post
Share on other sites

Ja sam video u Bg uzivo, nenormalan je auto. Meni je bas lep, opasno izgleda.

Ne znam X7 kako uzivo izgleda, na slikama se ni meni ti veliki bubrezi ne svidjaju. 

Link to post
Share on other sites

Nisu uzivo toliko veliki, ali da su poveci jesu stvar je ukusa. A od nazad nije X5 nego Grand Cherokee, stopovi zadnji su cist promasaj po meni. Nekako nema smek bmw-a

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
31 minutes ago, NikNS said:

Nisu uzivo toliko veliki, ali da su poveci jesu stvar je ukusa. A od nazad nije X5 nego Grand Cherokee, stopovi zadnji su cist promasaj po meni. Nekako nema smek bmw-a

Sent from my SM-J730F using Tapatalk
 

Ma da, kamera dodaje kilograme i te price :D:D:D:D 

Link to post
Share on other sites
Ma da, kamera dodaje kilograme i te price [emoji3][emoji3][emoji3][emoji3] 
Meni od E46ce i E39ke i E53ke BMW vise nije BMW tako da nisam merodavan da bacim sud :D

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
9 hours ago, Stefan L. said:

da prodas to za pare i kupis moj e90 i da budes srecan ?

Haha tesko da cu e90, vise sam za nesto sa oznakom 5, a ne bi bilo lose i da ispred 5ice stoji X ?

Edited by Sale-Sombor
Link to post
Share on other sites