Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

24 minutes ago, djoxE39 said:

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/14087410/bmw-520-e34-m50-24v

Auto je u mom gradu video sam ga nekoliko puta, lepota ziva.. Razmisljao da ga uzmem i sa ostatkom para sredim po mom ukusu, ali cu ipak da sacekam dobru e39-ku :D 

Imao bi dobru polaznu osnovu, ali ipak bolje sacekaj e39.

Link to post
Share on other sites

Samo da nije guzvana i trula 34ka, izglega kao auto koji moze lako da se preproda, ako mu se malo koriguje cena naravno, ili da se voziii...klima ,2 seta tockova..ja samo ne volim plin jbg, a imao sam i camac i pentu, dao sam drugarima:)

Link to post
Share on other sites

My wiki motors kaze m50:benzinski bmw motor koji ima najduzi zivotni vek 500000, M20 300000, N42 350-400 itd

Steta nema podataka o dizelima:)

Edited by La Haine
Link to post
Share on other sites
1 hour ago, La Haine said:

Samo da nije guzvana i trula 34ka, izglega kao auto koji moze lako da se preproda, ako mu se malo koriguje cena naravno, ili da se voziii...klima ,2 seta tockova..ja samo ne volim plin jbg, a imao sam i camac i pentu, dao sam drugarima:)

Ja bas imam camac viska, imam i pentu za njega, kontao da ponudim pa da dam auto caletu. Lep je auto, al brate to sto kazes, mator je, moze svega da bude s njim.

Link to post
Share on other sites

Brate mili kad sam video e34 patosiran, felne bruka, nisam mogao da verujem ocima, skroz druga prica od klasicne 34. Veliko postovanje sa moje strane za tu autinu. Samo da se ne tera po kiši i snegu!

Link to post
Share on other sites

Uzivaj na Tisi sa porodicom, jbs auto:)

Da sam bio pametan da idem na pecanje umesto da se hvatam bemvejaca :)

Edited by La Haine
Link to post
Share on other sites
5 hours ago, Nismo said:

Ja sam dvotockasa zategao, montirao Schwalbe i motam?

E jbt, jos cu da se navucem na bajseve. Eno surka pazario neki bull, bulls tako nesto, odlican je. Stavio mu nove diskove, plocice, nove rucice, nov sic. Ja seo malo vozao, pa ono nema veze s ovim redovnim civilnim bajsevima. Vile neke bas dobre. Jako je dobar za voznju.

Link to post
Share on other sites