Recommended Posts

10 minutes ago, Elvir said:

Verovatno je tako ako ides u krajnost. Sa nekom umerenom voznjom/brzinom imaces punu kontrolu nad autom, i tako uticati  na bezbednost i umanjiti rizik od nezgode. Fiat Punto ima neke prednosti u vidu bezbednostih asisesncija ali s obzirom da se radi o laganom vozilu (Cak i od kocke lakse za nekih 100kg), u slucaju sudara sa nekim tezim autom, velike su sanse da bi posledice bile lose po Punta. Grande Punto i Stilo, su vec druga prica. 

Ja sam skoro imao udes sa svojim kolima, umerena vožnja i izlete mrtav pijan čovek iz suprotne trake na magistralnom putu. Srećom bez povredjenih, meni očešao auto bočno i on završio na krovu, a poenta je što mene nije pomerio jer auto je težak preko tonu i po, dok njegov je bio fiat marea karavan od 1200 1300 kila.

Pre toga 14 godina vožnje bez udesa, niti pijem ako vozim niti se glupiram za volanom. 

Dovoljno je da se desi jedan put, ne daj bože nikome :(

Edited by milosind
Link to post
Share on other sites
  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

9 hours ago, Nismo said:

Vikend auto sa 100 ‘iljada registracije, e jbg sad...

Za dve godine će napuniti 20 godina pa će registracija sa sve tablicama i saobraćajnom biti 51000 dinara, sledeća još manje.

Vikend u smislu da je 3.0 benzinac koji nije za gradsku vožnju, potrošio bi goriva kao neki drugi za celu nedelju.

A što se tiče limarije, ima li neki BMW stariji preko 10 godina a da nije negde čuknut, udaren...

I da, o ceni se uvek da pregovarati, nije nemoguće oboriti cenu posebno tako starim primercima.

Link to post
Share on other sites

Ma nije problem ako je udaren pa lepo sredjeno, meni je problem ako je udaren pa ofrlje odradjeno. I 50k je previse za reg 20god starog auta koji ce biti vozen dan dva nedeljno. A i jos je limuzina, da je bar neki kabrio pa kao ajde viked auto, al ovako mi ne ide nikako u tu kategoriju.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
Kad mi je stigla notifikacija da si ti postovao u Oglasi temi ocekivao sam E90 karavan M optic u najmanju ruku :D Vrh auto komsija se ponovio pre par dana, ista boja iste felne samo koza unutra super autic za po gradu. :)

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Uvezao sam ja iz Svajcarske jedan dobar F20 120d Xdrive iz 12.2012. godine sa 150hkm i sa dobrim paketom opreme. Uskoro cu ga oglasiti. ;) 

Link to post
Share on other sites

Kupujem i uvozim iskljucivo iz Svajcarske ali ponekad neko vozilo prihvatim u zameni. Generalno, ne bi bio problem da otkupim ako je u dobrom stanju i da mu je cena prihvatljiva . 

Edited by Zeljkamp
Link to post
Share on other sites
58 minutes ago, dredger said:

Lepo, ali registracija... Mada, koliko košta nova, još tih 1200 evra i ne dođe kao velik udeo u ceni :)
 

Evo nečeg isto lepog, a registracija nije bauk. A i naš je, ne ti italijani :)

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/10487108/bmw-420-m-sport

Link to post
Share on other sites
8 hours ago, pesimista said:

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/10487108/bmw-420-m-sport

Lep, ali traženih 27k je mislim još uvek previse za 2014-to godište i pre-LCI sa motorom od 184ks... A i taj crveni enterijer se nekom možda sviđa ali većini sigurno ne...

 

Link to post
Share on other sites
7 hours ago, dredger said:

Ona alfa je sigurno 60-70.000 eura. Ferari motor, 500ks.

Sigurno barem 70k... U Švabiji nove (2018-to do 5000km) počinju sa 65k evra, a ganc nove u full opremi idu i 90k+. S početka proizvodnje, 2017-te, su još uvek barem 45-50k evra, dakle za sada solidno drže cenu

 

Edited by Sigtran
Link to post
Share on other sites

Ne znam jel fabricki mt1. Ako je sve fabricko na njemu, ako se slaze oprema po vin-u, ako je u prvoj farbi, onda vredi verovatno i tih 10 soma. Treba videti preko kako idu cene.

Link to post
Share on other sites
Ne znam jel fabricki mt1. Ako je sve fabricko na njemu, ako se slaze oprema po vin-u, ako je u prvoj farbi, onda vredi verovatno i tih 10 soma. Treba videti preko kako idu cene.
Upravo to podjoh reci. Auto ima cak i M sedista i par stvarcica koje nagone da se pomisli da nije puno drndan i da je par vlasnika izmenjao mozda. Preko su takodje cene otisle gore a mozda je ovde covek pokusao cenom da se otarasi onih sto nude fieste i kombajne za zemenu i ostavio sebi prostora za pregovore. Svakako vredi ovako slozen autic :)

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites