Recommended Posts

Dobro, mozda je do mene jer stvarno ne razumem taj hype oko kockice... Doduse u kabrio varijanti mi je bas top ali to su vec ozbiljnije cifre.

Sent from my EML-L29 using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Stvar ukusa, ali su postale klasika i pojam za bmw.

Meni se svidja samo kabrio ili M varijanta. Ma da i karavani su prelepi.

Dok mi onaj sa 4 vrata obican izgleda ruzno ko varburg.

Link to post
Share on other sites

Zbog neaktivnosti admina, necu otvarati novu temu vec cu ovde napisati sta mi treba. ;) 

 

Iznajmljujem plac, dvoriste ili nekoliko parking mesta koja su mi potrebna za automobile koje uvozim. Obicno imam oko 5-6 vozila na lageru, tako da mesto ne mora da bude veliko i prostrano. U obzir dolaze i, recimo, dve manje lokacije na kojima mogu da ostavim po 2-3 vozila. Moze da bude parking u sklopu autoperionice, servisa i slicnih delatnosti...

 

Pozeljno je :

 

1. Da bude ogradjeno i da ima kapiju ili vrata koja se zakljucavaju
2. Da bude na teritoriji grada Beograda  
3. Da bude asfalt ili beton (rizlu i zemlju ne iskljucujem) 


Slobodno predlozite sve sto vam padne na pamet.

 

 

Kontakt ovde u temi ili, jos bolje, na 065/877-7776. 

Link to post
Share on other sites
Totalno. Kad te stigne zamajac, turbo, glava, ventili lanac bolje ovo uzeti. Samo da nismo pajseri od drzave pa da mozemo ovako nesto ugraditi bez 20es dana vijanja papira i atesta i svaki put da nas proveravaju ko za ubistvo na tehnickom bilo bi jako korisno.

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
12 minutes ago, NikNS said:

Totalno. Kad te stigne zamajac, turbo, glava, ventili lanac bolje ovo uzeti. Samo da nismo pajseri od drzave pa da mozemo ovako nesto ugraditi bez 20es dana vijanja papira i atesta i svaki put da nas proveravaju ko za ubistvo na tehnickom bilo bi jako korisno.

Sent from my SM-J730F using Tapatalk
 

Koji papiri :) dok je ovako cist i napolju ... if you know what I mean :)

Link to post
Share on other sites
Koji papiri [emoji4] dok je ovako cist i napolju ... if you know what I mean [emoji4]
[emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787] samo duborezac fali [emoji23][emoji23]

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
Mislim da su to motori iz vozila iz crash testova ili tako nesto. Drugar iz NS-a mi spomenuo tu pricu prosle godine.
Meni je samo cudno sto nigde nema bmw znaka na silnim nalepnicama ili kao zig... samo brojevi tipicni originalni bmwovi ali nema nikakvog obelezja [emoji3]

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Pa jasno, ali evo danasnje situacije, niko od navedenih nema pravi odgovor na petardu G30 M5... jednostano sah mat sa tim modelom je postavljen

 

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

 

 

Novi RS6 jos uvek nije izasao. Videcemo sta ce biti kad ga izbace. Ali da je bmw zadao domaci sa g30 u to nema sumnje.

 

Sent from my SM-J320FN using Tapatalk

 

 

 

 

 

Link to post
Share on other sites
1 hour ago, dekisha said:

Pa jasno, ali evo danasnje situacije, niko od navedenih nema pravi odgovor na petardu G30 M5... jednostano sah mat sa tim modelom je postavljen

Dok ne dodje nova alfica :). Teska srca moram da priznam da se nisu proslavili Bavarci sa proslom serijom protiv alfice ...

19 hours ago, dredger said:

 

@smg kako ti se cine bajsevi?

 

19 hours ago, castor said:

Upravo htjedoh to da napišem za bajseve.

Ne'am pojma, em ne vidim koja je oprema em se slabo razumem u MTB. Nista nije napisao ni materijale ni cenu ni velicine ... Na oko mi deluju kvalitetni ;).

Link to post
Share on other sites
1 hour ago, smg said:

Dok ne dodje nova alfica :)

 

 

Pa i da dodje pa sta ? Apsolutno nema smisla ni porediti Alfu i G30, auta koja skoro da nemaju nista zajednicko. 

Edited by Elvir
Link to post
Share on other sites
12 minutes ago, Elvir said:

Pa i da dodje pa sta ? Apsolutno nema smisla ni porediti Alfu i G30, auta koja skoro da nemaju nista zajednicko. 

Kako nema smisla, pa svi je porede ;). Manje vise su po svim aspektima slicni automobili i da ne kazem direktno konkurisu jedan drugome ;).

Da ne kazem, urbana legend je da je Giulia Quadrifoglio i pravljena da parira BMW M3, a posle CSL je odgovor na nju (nazalost neuspesan) ;) 

Edited by smg
Link to post
Share on other sites
1 minute ago, smg said:

Kako nema smisla, pa svi je porede ;). Manje vise su po svim aspektima slicni automobili i da ne kazem direktno konkurisu jedan drugome ;).

Da ne kazem, urbana legend je da je Giulia Quadrifoglio i pravljena da parira BMW M3, a posle CSL je odgovor na nju (nazalost neuspesan) ;) 

Pa eto objasni tim "svima" kako se mogu biti konkuretni kada je G30 m5 tezi bar 200 kg ? 

Okej da parira/bude konkuretan  M3 / M4, ali porediti sa G30 stvarno nema smisla. 

 

Link to post
Share on other sites
8 minutes ago, dekisha said:

Valja li motor u E46 restyle 320i 170konja vozi li ga neko ovde?

Sent from my SM-J320FN using Tapatalk
 

Nije neka sreca, trosi kao azdaja, skupa registracija, a ide kao vezan za drvo. Medjutim, bolji izbor u odnosu na sve I4 motore.

Sto se pouzdanosti tice, ako se vodi racuna o sistemu hladjenja i kvalitetno odrzava, ne bi trebalo da bude problema.

Edited by Nismo
Link to post
Share on other sites
38 minutes ago, Elvir said:

Pa eto objasni tim "svima" kako se mogu biti konkuretni kada je G30 m5 tezi bar 200 kg ? 

Okej da parira/bude konkuretan  M3 / M4, ali porediti sa G30 stvarno nema smisla. 

 

Pardon, moja greska ... omasio sam oznaku. Mislio sam na Alfa vs M3 ... izvinjavam se. Omanuo sam F30 - G30 ... kada su podivljali sa slovima i brojevima :)

Edited by smg
Link to post
Share on other sites
27 minutes ago, Nismo said:

Nije neka sreca, trosi kao azdaja, skupa registracija, a ide kao vezan za drvo. Medjutim, bolji izbor u odnosu na sve I4 motore.

Sto se pouzdanosti tice, ako se vodi racuna o sistemu hladjenja i kvalitetno odrzava, ne bi trebalo da bude problema.

Бмв е и то његово хлађење,те дуге непроспаване ноћи које сви имају ?

Link to post
Share on other sites
2 minutes ago, Glisa said:

Бмв е и то његово хлађење,те дуге непроспаване ноћи које сви имају ?

Resivo je ako se izujes kada uzmes auto :). Pogotovo za sestake. E46 je pogotovo poznat da mu puca ekspanziona posuda i da pojebe posle sve. Ja sam na m43 menjao bio lulice i sva creva (znao sam za jadac). Iskreno nisam hladnjak, a sada se nesto nosim sa mislju da prilikom sledeceg menjanja antifriza da uradim i to.

Da kucnem u drvo, nisam imao nikada problem, sto ne znaci da necu :D:D:D 

Link to post
Share on other sites