Recommended Posts

Pa kontam da su videli ficu i skontali da nema ni levi retrovizor i onda pomislili da ce nama biti perverzija i jedan da ima. A obrtomer, ma koji ce im racku obrtomer, ni ne znaju sta je to. Turicemo im tamo jedan lep sat.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pa kontam da su videli ficu i skontali da nema ni levi retrovizor i onda pomislili da ce nama biti perverzija i jedan da ima. A obrtomer, ma koji ce im racku obrtomer, ni ne znaju sta je to. Turicemo im tamo jedan lep sat.
Pa da mozes da racunas vreme jer smo uzimali 1.8 one najmanje motore [emoji1787] tu ti i ne treba obrtomer :D dobro je sto nije i kalendar bio rucno da prevrces stranice

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Bolje narkoman u kuci nego bmw jeftinije izadje [emoji1787] Opet kazem volim ga kao pojavu nije mi zao uloziti i dati i vec sam u auto ulozio blizu 3000 sto kozmetike sto odrzavanja i nekih delova. Znam da necu prodati i boli me uvo, ali kad sam vozio Tucson novi od sefa i kasnije od drugara f30 nema mi razlike. To kao materijali ovo ono je bilo dok je bmw bio orjentisan kvalitetu i vozacima. Sad kad je komercijali sve je to isti k... Meni je logicno da ja menjam na svom E46 delove vesanja, neke gluposti i vece kvarove al kad to vidim na novijim onda skonta covek kolko ce manje trajati :D Nije bitno dal je izaso sad iz fabrike izaso ili je star 20god svaki skripi kad se ulazi i izlazi a dignuta rucna, i svima je fora da posle nekog vremena slusate radio i upalis grejace zadnje soferke krene da susti samo [emoji23][emoji23]

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
Aha, i meni susti kada upalis grejace [emoji1787]
Ma menjali pre neki dan soferku na F10 M paket, oprema ono spic, 110000 na satu covek prvi vlasnik, ja hteo da vidim kakav je unutra i reko daj da isteram iz servisa krenem i kolega brise stakla i tablu i pritisne slucajno ono dugme i auto samo sustanje pusta... Umro sam od smeha [emoji1787] Stare navike se ne menjaju kod BMW-a

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Strasno [emoji23] Neke legende kazu da jos ima bmwova kojima se to nije desilo... jos uvek.... [emoji1787] Je*es ga, jesmo bolesni za odredjenom markom auta i slobodno mogu reci svestrani smo i za druge marke sto je jako pozitivno, a upoznavajuci ljude sa foruma i komunicirajuci shvatio sam da je teska vecina ono porodicna, naspram drzave i drustva skroz pozitivina i spremna i za pomoci i za druzenje tako da mi je veliko zadovoljstvo biti clan tako necega i ujedno kad finansije dozvole uraditi za sebe i svoj auto pa podeliti s drugima jer stvarno feedback je zadivljujucr visok obzirom koliko je forum manje posecen jer se dosta ljudi preselilo na drustvene mreze. Pogotovo ove carke oko drugih marki su mi specijal kad sam smoren :D

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Ja godinama ne vozim bmw-a, a opet bas volim ovaj forum. Od clanova nikog sem vranjin koji mi je rodjeni burazer ne poznajem licno. Inace imam utisak da pojedine clanove poznajem godinama. Ima ljudi koji su bas spremni da pomognu. Ima starih clanova koji prate forum, ali se ne ukljucuju u diskusiju. Ne znam da li nas ima ovde 15 redovnih. Ko ovo sve odrzava, ko placa, ja pojma nemam, ali hvala mu puno!

Link to post
Share on other sites

ja da vozim sa tim oprugama i spusten auto ovo ono em bi rasturio bubrege em bi rasturio auto po ovakvim putevima :)  Felne 19 ovo ono neka hvala jer tu gde vozim treba neki SUV da imas da bi presao put kako treba :)

Link to post
Share on other sites

Ne bih sad otvarao polemiku o navedenom motoru, bila je vec na forumu, slobodno potrazi. Uglavnom motor se pokazao jako lose, za njega kazu da “formira idealnu mesavinu ulja i goriva”.?

Dva poznanika su imali 318 sa tim motorom, jedan debelo placen, drugi realno, a prilikom prodaje su “poklonjeni”. Jedva su cekali da ih se rese.

Edited by Nismo
Link to post
Share on other sites