Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

1 hour ago, Stefan L. said:

Другар је узео А6 2.0 140.јесте караван али је урађњн велики сервис и дошао му на име! Задњи штопови су у леду,неко 2007 или 2006 за 5700....одличан ауто,мсм да нема ни једну пецку! За те паре нема бољи породичан ауто али гепек је мали сам знаш :)

Link to post
Share on other sites

Jel mu uradjena i uljna pumpa na tom 2.0tdi? Ta pumpa im je boljka. To je neverovatno da su audi i bmw usrali sa 2.0d motorima. Oko 1000e opravka na oba. Kao da su se dogovarali.

Link to post
Share on other sites
42 minutes ago, Desmo said:

Stavi se obicna pumpa bez balansera i onda radi poso, kao na 1.9

Cuo sam za to resenje. Mada ni to nije jeftino.

Link to post
Share on other sites

Bolje i 2.0tfsi sa rešenim karikama nego 2.4 koji je mrcina i polati ovom gore te karike kroz regu :)

Ne bi bezao od dizela, sasvim ok je rešena izolacija da bi oni smetali. Isto CR verzije nemaju tih problema.

 

Edited by milosind
Link to post
Share on other sites

CR A6 je mnogo skup i precenjen po mom misljenju....

Sto se tice 2.4 cuo sam da je za izbegavanje, vise ulja od goriva trosi i stalno ga neki senzori gledaju + multitronic takodje za izbeci.

Link to post
Share on other sites

A onaj pridev ambasadorski jel to dize cenu? Kao ako je znojio dupe holandski ambasador, a ne miloje iz male mostanice onda vredi vise auto [emoji23]

 

Ne znam ljudi, meni je iskreno i psihicki ozbiljan problem 600e za reg, da ne pricam soma. Na stranu sto je i cifra problem jer nije auto bas jedini trosak pa da smao na to idu pare

Sent from my EML-L29 using Tapatalk

 

 

 

 

Link to post
Share on other sites
A onaj pridev ambasadorski jel to dize cenu? Kao ako je znojio dupe holandski ambasador, a ne miloje iz male mostanice onda vredi vise auto [emoji23]
 
Ne znam ljudi, meni je iskreno i psihicki ozbiljan problem 600e za reg, da ne pricam soma. Na stranu sto je i cifra problem jer nije auto bas jedini trosak pa da smao na to idu pare
Sent from my EML-L29 using Tapatalk
 
 
 
 
A ujedno nije ni jedini trosak na autu, odrzavanje, gume, oprema, iznenadni kvarovi... Za te pare na godisnjem nivou pre bih uzeo nov nego neki star 10 15 godina. Lepsa rata od 150e i garancija nego stara slava [emoji1787]

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Brate, taj auto treba izbegavati u sirokom luku. Ja sam cuo da je bio rucni menjac, nego taj tip sto ga prodaje ubacio automatik i to od benzinca. Sad zato salta samo u visoke obrtaje.  I jos pricaju da je siber seko brusilicom, al to verujem da lazu. Al ajde to, nego mu nakuco brojeve da bude M po vin-u da moze da se kurci na oglasima :-)))  

Link to post
Share on other sites
8 hours ago, Stefan L. said:

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/12353146/bmw-525-m-optic-vin jel ste za ovaj bese pricali da trosi ulje i trza menjac iz prve u druge ili druge u trecu ?

Uvece izadjem na terasu da izgorim jedan duvan, ono neki ganci seli u mečku, turbina mu svira bato na 150 metra se cuje, auto u prvoj-drugoj bem li ga, cima seca, automatik rodjaci, nema sile da prešalta..miran kraj, cujem ga još 200 metra dalje kako se muči..jebo mu mater ..

Dredger kad krao auto od ćaleta, svaki mu bio dobar, kad treba da se popravlja, ne valja ni jedan..

osnovna skola sam bio kad sam ukrao auto ćaletu prvi put, proterao sam ga kroz žicanu ogradu, po dva cm od oba stuba..svaki mi je bio dobar, sve karavanke..

Link to post
Share on other sites
10 hours ago, dredger said:

Brate, taj auto treba izbegavati u sirokom luku. Ja sam cuo da je bio rucni menjac, nego taj tip sto ga prodaje ubacio automatik i to od benzinca. Sad zato salta samo u visoke obrtaje.  I jos pricaju da je siber seko brusilicom, al to verujem da lazu. Al ajde to, nego mu nakuco brojeve da bude M po vin-u da moze da se kurci na oglasima :-)))  

salimo se malo :D vidite koliko je sati kad auto pun opreme ne moze da se proda, doduse ja sam svoj prodao za 15 dana, puko sam 1500 evra bespotrebno jer ne zelim da cekam PRAVOG ljubitelja, zajebi

Link to post
Share on other sites
6 minutes ago, Nismo said:

dobar automobil, taj plac je blizu mene, imaju zanimljive trkalice, nikako da odem da se prosetam da vidim uzivo na sta lice. Ova suma je trenutno poveci zalogaj za mene barem ove godine, na zalost.. mogu ga samo gledati i plakati :D 

A SAD

sto se tice AMBASADORA xaxa, ne znam sta bih vam rekao, provozah se sinoc, auto je u globalu dobar u smislu enterijera nije poderan, a e60 ume da bude zaguljen do jaja unutra one plastike oko klime CD-a i tako ta sranja, onda ono oko dugmica za prozore.. kod ovog je sve ok sem te plastike oko dugmica za prozore, ima zavesica na svim staklima sem na prednjim, zadnja malo zakoci i zabode valjda od nekoriscenja. Motor radi tiho znaci NE CUJE SE, misls da je auto ugasen, ono sto je mana jeste cena a vidjao sam i bolje primerke za manje para, a druga stvar jeste motor koji pije ulje, kaze litar na 2000km, meni je to iskreno mnogo, tako da sam odustao od te zajebancije. a da ide ide...

prodavac iskren to je za pohvalu, odrzavan auto u bavaria motors uglavnom.. radjen i servis menjaca, menjani solenoidi kocnice itd.. spolja je korektan, jedno poliranje ne gine jer treba..

Edited by Stefan L.
Link to post
Share on other sites
10 minutes ago, Stefan L. said:

salimo se malo :D vidite koliko je sati kad auto pun opreme ne moze da se proda, doduse ja sam svoj prodao za 15 dana, puko sam 1500 evra bespotrebno jer ne zelim da cekam PRAVOG ljubitelja, zajebi

Ja sam se nagledao ljubitelja do sad barem 10 bez dinara u dzepu ili onih sto bi ga za golfa 5 i 1500 eur barem 50, ili onih sto stizu 01.05 iz inostranstva posalju neku simbolicnu kaparu i ne dodju po auto :) 

Auto je nocna mora za prodaju samo iz razloga sto je svaki 20ti poziv neko normalan, ne bih da vredjam nikoga ali 99% poziva su mi iz oblasti Presevska dolina, Tutin, Kosovo ili inostranstvo, a iz mog iskustva ovo je procenat normalnih :)

Link to post
Share on other sites

dredger je kosovar stari, sad ce da ti locira auto iseci ce ti sve 4 gume, i potpisati se na haubu simbolicnim tukijem :D pa jeste, a da ne pricamo o ucenjivacima za cenu, ili daj ga za 6 da ga ne gledam ?! a ti mu kazes neces ga ni gledati XAXA

Link to post
Share on other sites