Recommended Posts

On 5/8/2019 at 12:33 AM, dredger said:

Cuo sam za to resenje. Mada ni to nije jeftino.

Ne verujem da je neka velika cifra, ima posla al kao veliki servis + jos malo

 

 

Link to post
Share on other sites
  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

42 minutes ago, Desmo said:

Ne verujem da je neka velika cifra, ima posla al kao veliki servis + jos malo

 

 

Овај мој М43,јесте спор али је бог од мотора за ова говна! Хоћеш нова кола да возиш само стрепиш на квар од 1000Е. Они Ј.Кореанци су богови!

Edited by Glisa
Link to post
Share on other sites
7 hours ago, Stefan L. said:

dredger je kosovar stari, sad ce da ti locira auto iseci ce ti sve 4 gume, i potpisati se na haubu simbolicnim tukijem :D pa jeste, a da ne pricamo o ucenjivacima za cenu, ili daj ga za 6 da ga ne gledam ?! a ti mu kazes neces ga ni gledati XAXA

Pa naravno da se salimo, ja sam mislio da svi kontaju da se je sprdnja. @Djoksa530i tvoj auto je bas lep buraz, nadam se da se ne ljutis.

Link to post
Share on other sites

@Stefan L. a tog coveka sto mu je holandski ambasador uvalio peticu sto trosi ulje slobodno pozovi da dodje na forum. Siguran sam da nema vecih strucnjaka od nas ovde sto se tice ulja i ako neko moze da mu preporuci pravu gradaciju da malo sanira tu potrosnju mi smo ta ekipa :-)))

Link to post
Share on other sites
///M skoda [emoji3] 
Covek je stavio sve, i VRS i ///M, sta kome treba [emoji4]
Sirok spektar ljubitelja gadja [emoji1787][emoji1787]

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
Može da dobije 2 glave ako ovako demonstrira deratizaciju insekata
 
Ma tuga, zeznuce nekom matursko vece kad ga opegla neki Clio MK3 Rs :D Nema, ko zadnji ode nek gasi novogodisnju rasvetu i tolko [emoji1787]

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
Ja sad vidim ovaj auto i bas mi je nekako unutra ruzan al to je moj neki ukus tako da ono. Deluje fino samo nekako niti smrdi niti mirise. Mozda je situacija bolja uzivo [emoji848]

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites