Recommended Posts

Lepo izgleda auto, unutra ti se ne svidja zbog boje enterijera, deluje malo anemicno, al jbg, takva je boja. Ja licno ne volim svetao enterijer jer je dosta prljav posao kojim se bavim i stalno mi je usran auto. Stilo mi ima svetao enterijer, kad radim ribam ga bukvalno jednom nedeljno. Ni ne vozim na dubinsko da se ne otrembesi nego sa dzakom od krompira onim rupicastim i sapunicom i udri.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic



Znam da nema veze sa temom ali nek ovom neko kaze da se na benzin vozi a na dizel ore, da je dizel da IMT i tako to [emoji23][emoji23]

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
On 5/9/2019 at 4:51 PM, Glisa said:

Овај мој М43,јесте спор али је бог од мотора за ова говна! Хоћеш нова кола да возиш само стрепиш на квар од 1000Е. Они Ј.Кореанци су богови!

Jbg tako je sa novim kolima, al vw se bas usrecio sa 2.0 motorima te generacije. Za kasnije CR kazu da su dobri (dieselgate), dok 1.9 105ks u petici i b6 vaze za dobre,

dok ne pukne blok i istera klipnjacu napolje. Verovatno usled hidro udara. Verujem da se slicna stvar desava i na bmw 2,0d stim sto umesto bloka strada radilica.

https://bxeenginefailures.wordpress.com/

Edited by Desmo
Link to post
Share on other sites

Ej drugari, o kojim novim kolima pricate? O A6 2006-to, 2007-mo? O bmw-ima istog godista? Pa to su ljudi kola stara 12-30 godina, presla po 500.000km. Daleko je to sve od novog. Novo je 2019 godiste.

Link to post
Share on other sites

Pratim onog Rusa kupuje kola po Nemackoj,uplatis mu neku svotu novca i on ti ode i pogleda detaljno kola! Do sada je jedno deset puta pomenuo da BMW ovi motori 3.0D(sa tri turbine 50D) imaju problema sa tom prvom turbinom! Auto koji je polovan preko 60/70.000 evra! Eto da ne pricamo o autim 15 godina starim >D

Edited by Glisa
Link to post
Share on other sites

Kakve revizije kad izadje iz garancije? Koliko puta pukne do 500.000? Pet puta?

 

"well, after after my Octavia has just put a rod thru on its 2nd bxe engine I am throwing in the towel and going back to ford."

Link to post
Share on other sites

Sutra Branislave, sutra?

Zaboravi brat, zezao sam se na racun kilometraza na nasem trzistu polovnih automobila. Sto se tice proizvodjaca, oni se uvek pravdaju opozivom i izvrsenom revizijom, ne zeleci direktno da priznaju krivicu za neki od pehova, nego uvek je kvalitet goriva, klimatski uslovi i sl. Na sve to, kod nas udje zver sa predjenih 500k km, a onda na istom autu otkaze motor na 180k km. Hocu da kazem da cak i vozila, odnosno verzije motora, za koje nas covek tvrdi da su los izbor, na zapadu uz propisano odrzavanje odradi ozbiljnu kilometrazu.

Edited by Nismo
Link to post
Share on other sites

Ja sam prelistao, a ti procitaj sta ja pisao? Hteo sam da kazem da mnoge kvarove i “urodjene bolesti” koje imaju, kako ti rece “novi automobili” stari uskoro 20+ godina, neko tamo na zapadu sredi i vozi 400-500k, taj auto kupi nas covek i otkaze mu motor na manje od 200k, magija! Mislio sam generalno, a ne na ove promere sa tvog linka, gde su vec mrtvi.

Edited by Nismo
Link to post
Share on other sites

Lepo receno. Kolko ljudi je odustalo od kupovine nekog tako auta kaze los mu zamajac i kvacilo necu na to da dajem 500e a na satu mu pise 180k, ode i kupi drugi kome se to ne cuje i posle 30k i tom vrisne zamajac. A inace sa zahtevima i prohtevima sto bata Nismo rece ko polovnjaka od 500k sreca pa nemamo taj standard da kupujemo nova, zamisli kolko bi samo prepravki prosecan srbenda napravio vec u porudzbini [emoji23] Inace i F10 je vec mator auto, davno izasao iz garancija presli boga oca, pa Mico iz Male Mostanice resio prodao dedovinu uzeo ga za 16 soma i sad parkira na trotoaru gde inace auta ne smeju da udju i striktno je biciklisticka staza i pesacka. Takav primer alfa muzijaka u BMW koji vidjam sve vise me polako al sigurno ubedjuje da se okrenem drugom brendu ili bilo sta da bi me manje nervirala ta bahatost. Propustis Audi, Seat, Punto uglavnom se zahvale sa 4 migavca, mahnu, ovi sa ovim grobovima tripuju nesto ko da mu je tata poklonio... 274ac7ebe574eb8bf8d71d830782380a.jpg1a5ed8aeb97f39a8ff666cefec15243d.jpgb9d909c3c68252f13a6ceb794f8f55da.jpg

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
Ako je stvarno mali mico zoves pauka i resis stvar [emoji4] Po bg-u najveca bahatost je od strane audija i superba, dok su samoubilacki manevri rezervisani za mini hatcheve.
To nije jedan, to na svakom trotoaru imas. Jos kad vidim pored baste kafica neki Range Rover ili X5 od 5 6 soma eura place mi se. Tu pauk ne pomaze, nego narod da uvati da mu okrene jednom auto na krov ili lepo i fino zakon da kaze tako parkiras ode auto pod presu i dovoljno je jednom uraditi tako i milina nece vise baja pomisliti na tako nesto. Fala Bogu imao sam prilike putovati i preko, cak i preko bare nigde nisam video takvu nemarnost i bezobrazluk kao kod nas. A ta Hatch sranja po NS kolko oces, mobilni na uvetu cigaru zazvalio i samo seva levo desno, i tad volim sto vozim E46 metalni a on polu plasticno gradsko auto pa samo cekam da izleti neki takav kad sam sam. Ima da radi kamikaza stil i eto meni nove prednjice a njemu totalke [emoji23]

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
2 hours ago, Stefan L. said:

  vec poduze sam u nedoumici oko ove masine 325ci... svidja mi se, po mom ukusu bas kako treba.. sta vi mislite ?

До сада си пуцао на нешто новије....леп је :) Колко малих европејаца кошта?xD

Link to post
Share on other sites