Recommended Posts

37.000 ali mi delje bas mocan!   https://www.youtube.com/watch?v=VxK0gq4JhXo  
Fin auto, fine preformanse, ugodno s korisnim tako da ni cena nije strasna novo je novo. Opet je jeftiniji nego klot g20 a nudi puno vise nego sto bi taj klot. Sefov Tucson 2018 me odusevio, ne krcka ne lupa nista, materijali ok, cim krenes da vozis skontas da je ipak nov, a potrosnja u gradu 5-6l do 7 je isla kad malo pozuris u prestrojavanjima i malo udaris po gasu. 1.6 dizel a ne cuje se i ide sasvim lepo. Definitivno auta koja treba videti i probati pre nego sto se covek odluci platiti vise za manje stvari kod nemaca

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

7 hours ago, Stefan L. said:

uvek je tu neka dilema :D 6

2015 god je bio od 6 do 8. Ako je jos kod istog vlasnika verujem da je i dalje u top stanju,  mozda realno i vredi 6, al slabo ovde ima pravih kupaca. A opet, ti bas volis e46 kupe, pa jos benzinac, pa jos 2.5 pa jos top stanje...tako da realno ti si pravi kupac za taj auto i jos imas i lovu ?

Link to post
Share on other sites

Тешко после да га продаш и замениш за нешто друго а да не изгубиш пуно пара! Реално колико нас би узело Е46 за 6000! Без да ме неко напада(због марке)али за те паре може Ауди А3,Голф 6,БМВ Е90 или Е91 неки Кец,то су кола која се после лако продају! Сад данас није ништа лако продати али то је неко моје мишљење :) А од малих аута овај ми је убедљиво најлепши,мислим на модел :) https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/14290451/bmw-120-120d-lounge-190 

Edited by Glisa
Link to post
Share on other sites
Kupio bih ga cisto da prepakujem mehaniku u moj posto ovaj nema nista [emoji1787] kod piksle nije izgreban, deluje ocuvano, tesko da je ta kilometraza a sve i da jeste posle ovolko godina nema creva na njemu koje nije strulilo do sad od stajanja [emoji1787]

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Nismo said:

Sto mislis? Nije nemoguce da je presao samo 77k, tako i izgleda?

Наравно да НЕ,погледај само стање ручице мењаца и кожице! Изгледа сва завраћена и искидана! Није то југо да се тако распада и уврће! Друга ствар генерално ентеријеј је онако,седишта и све остало! Не делује ништа посебно а још мање да је са оволиком киклометражом! Мислим да је ово једна велиак превара,можада и греш али да је стварно оволико прешао цена не би била 4 него 8 :) То је буквално НОв ауто што овде и не делује тако :)

Edited by Glisa
Link to post
Share on other sites

Pa nijedan auto nije nov sa 80k, pogotovo ne sa 16 god. Meni sedista deluju novo. Sto se tice plastika oko piksle i klime sve se to sredi vrlo lako da izgleda kao novo. Cena je jako mala ako je prava km. E sad po meni ovaj auto da ima trokraki mf volan bio bi skroz korektan sa opremom. I jos jedna stvar, ako je ovakvo top stanje, kako je uopste dosao do oglasa :)

Sent from my EML-L29 using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
51 minutes ago, Glisa said:

Наравно да НЕ,погледај само стање ручице мењаца и кожице! Изгледа сва завраћена и искидана! Није то југо да се тако распада и уврће! Друга ствар генерално ентеријеј је онако,седишта и све остало! Не делује ништа посебно а још мање да је са оволиком киклометражом! Мислим да је ово једна велиак превара,можада и греш али да је стварно оволико прешао цена не би била 4 него 8 :) То је буквално НОв ауто што овде и не делује тако :)

Pogledao sam oglas na telefonu, pa si mozda i u pravu, sutra cu na PC-u.?

Link to post
Share on other sites

Covek u Nemckoj vozi novu 7-micu na lizing sa limitom kilometraze, posto mu naravno smeta i prelazi mnogo vise od ugovorenog limita, ugradio je blokator kilometraze, koji po potrebi za 20-30e skida pre odlska na redovan servis u naravno ovlascenoj kuci, i posle servisa opet vraca u funkciju..

Kada auto bude vratio za 2 godine, na km satu ce biti 40tak i kusur soma, a u realnosti x3, svako sledeci koji kupi auto, tamo ili jos bolje dodje ovamo, imace gararanciju od ovlascenog servisa na predjenu km..., i jos ce da se pobije sa komsijom koji ce mu osporavati njegov besprekorno odrzavan i ne deflorisan primerak sa izvodom iz maticne knjige rodjenih i neukaljanom prosloscu, sve crno na belo dokumentovno. .

Link to post
Share on other sites
11 hours ago, dredger said:

Moj je iste boje, istih sedišta.

Prvo što sam primetio je da vozačko sedište po rubu sa strane vrata ima jasne znake pohabanosti.

Unutrašnjost ništa urednija ni utegnutija nego na mom. Pohabanost dugmeta za uključivanje i pojačavanje radija...

A boja haube mi je mistična, još nisam video da refleksija svetla načini toliku razliku između boje i sjaja haube u odnosu na ostatak auta. Mislim da je farbana i to loše.

Da nije pisalo toliko kilometara koliko piše, rekao bih 250-300 k.

Link to post
Share on other sites

dredg sve stoji ali 6 soma za e46 u danasnje vreme.. znajuci mene ja cu ga uzmem za 6 i otice ce od mene za 4, ne bih da gledam taj scenario po ko zna koji put, jer dosade mi auta brzo i smao gubim para i para, koliko sam izgubio do sad, jedan dobar e66 bih imao xaxa

Link to post
Share on other sites

Stefane, ko zna, mozda ce doci i neka e60-ca. Problem je sto su u CH dosta skuplje nego ovde, tako da ne smem da ih uvezem a nije da ih nisam gledao. 

Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Stefan L. said:

dredg sve stoji ali 6 soma za e46 u danasnje vreme.. znajuci mene ja cu ga uzmem za 6 i otice ce od mene za 4, ne bih da gledam taj scenario po ko zna koji put, jer dosade mi auta brzo i smao gubim para i para, koliko sam izgubio do sad, jedan dobar e66 bih imao xaxa

Brate, a jel volis ti golfa? Ja golf dosta gotivim, mogao bi lepu 6-ticu da uzmes za tu lovu, prodaja posle nije problem, a u i zameni ga rado uzimaju. 

Link to post
Share on other sites
Brate, a jel volis ti golfa? Ja golf dosta gotivim, mogao bi lepu 6-ticu da uzmes za tu lovu, prodaja posle nije problem, a u i zameni ga rado uzimaju. 
U pravu si, drugar ima golf 6 gtd oprema spolja i unutra nema razlike u odnosu na gti. Auto tip top i nije se zalio za ove 4 godine kako ga ima a uvezen iz Svajcarske bio sa 180k. Ja vozio par puta bas mi se dopao za voznju jedino sto je malo kruci. 7ca je idealna kad neko iz bmwa ko voli zakosenu tablu uzme ali je tvrda do zla boga [emoji23]

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Prvo definiši za šta ti treba auto. Ja sam pre neki dan seo u ortakovog pola da završim nešto na Vračaru, koji je inače u poslednje vreme postao katastrofa za parkiranje, majko mila koliko je ono malo praktičnije u odnosu na A6 za koga bi mogao samo garažu da uzmem. Isti ortak pozajmio A6 da ode na neku svadbu u centralnu Srbiju, ne moram da ti pričam koliko je počeo da razmišlja o limuzinama za dalje putovanje. :) Najbolje je od oba sveta, naravno i najgore za novčanik.

Link to post
Share on other sites

Meni je coupe ili cabrio vikend auto. To ne moze da trpi exploataciju kao sedan ili karavan, jednostavno postane ljubimac i tolko. Hatch mi je kul za parking i sve, ja sam jako mlad volim da divljam nekad naravno kolko to preformanse auta dozvoljavaju, ali ujutru vozim od komsije dete malo u skolu jer prolazim tuda, obzirom kako danas svi voze nemarno i gledaju telefone i nista drugo mnogo se siguenije osecam kad vozim sedana tj limuzinu nego nekog hachback-a. Vise lima ne moze da bude na odmet. Duzina nije problem ni za parking u gradu jer je 3ka jako skladan auto. Meni zasad zavrsava posao jedino popizdim kad treba da utovaram nesto kabasto a fora niska utovarna ivica i nemam oboriva sedista pa cesto pozelim oktavijin sistem liftback ili neki karavan al jbg sreca ne vucem nista cesto [emoji1787]

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
4 hours ago, dredger said:

Brate, a jel volis ti golfa? Ja golf dosta gotivim, mogao bi lepu 6-ticu da uzmes za tu lovu, prodaja posle nije problem, a u i zameni ga rado uzimaju. 

ne volim golfa brateeee xD ali kada bih vozio u najmanju ruku barem sesticu GTD, mogao sam uzeti GTI ali kupe, on em mi ruzan em tezak za prodaju, lepsa mi limo jos ako je bela ufff :D Gledam da ostanem na brendu, MUKA :D

Link to post
Share on other sites
57 minutes ago, Stefan L. said:

ne volim golfa brateeee xD ali kada bih vozio u najmanju ruku barem sesticu GTD, mogao sam uzeti GTI ali kupe, on em mi ruzan em tezak za prodaju, lepsa mi limo jos ako je bela ufff :D Gledam da ostanem na brendu, MUKA :D

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/13375301/volkswagen-golf-6-gtd 

A? :D

Edited by Glisa
Link to post
Share on other sites