Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

14 minutes ago, miksa said:

.ALi gepek kad otvorim i dalje ima taj prelepi miris,meni iskreno mirise na oruzje,tj ono ulje cim se podmazuje,kad god otvorim gepek odusevim se.

Mozda su se preterivali kalasi u gepeku, otkud ti znas koji “Kure” ga je vozio pre tebe ????

Link to post
Share on other sites
7 hours ago, smg said:

Mozda su se preterivali kalasi u gepeku, otkud ti znas koji “Kure” ga je vozio pre tebe ????

Pomisljao sam par puta na to, verovao ili ne :D

Link to post
Share on other sites
7 hours ago, miksa said:

moj e39 ima stof unutra...i mogu slobodno da kazem da je jako lepo ocuvan auto,za svojim skoro 20 godina...

ali jedna stvar je neverovatna,od kad sam ga kupio do danasnjeg dana,auto ima neki specifican miris BMW-a...Do kupovine je bio nepusacki auto,ja sam krenuo da purnjam u njemu,pa je enterijer vec izgubio taj karakteristicni miris,zbog jelkica,osvezivaca itd...ALi gepek kad otvorim i dalje ima taj prelepi miris,meni iskreno mirise na oruzje,tj ono ulje cim se podmazuje,kad god otvorim gepek odusevim se.

Ja sam imao priliku da prvi otvorim e39 nakon sto je stajao 3-4 godine na parkingu (kozni enterijer).. Taj momenat kada sam otvorio vrata i miris koze koji me docekao... Neopisivo. :D

Link to post
Share on other sites
1 hour ago, marko13 said:

Kad smo kod tog odrzavanja unutra mislim da sporadicno treba detalno cistiti auto.

Ono dubinsku, para itd.

Ja bar jednom godisnje teram na dubinsko ... imam dvoje male dece + more + planina nekoliko puta godisnje ... i opet me nekada bude sramota u kom je stanju unutrasnjost automobila :/ 

Link to post
Share on other sites

Go lim i motor dobar, bez klime, tapacira auspuha i ostalih sr.. samo na benzin da dismr.  

A da, mora da bude 3serija

Edited by La Haine
Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Stefan L. said:

da jbt, a stvarno sam planirao benzinca, ovo me usralo. al sledeci ce biti benzin potpisujem

To “sledeci” kapiram da je za dva meseca, tako da... ???

Ne mogu da se oduprem utisku da si ovaj put nasao auto u rekordnom roku.

Edited by Nismo
Link to post
Share on other sites