Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Onog mora da je zena uslovila da ga oglasi pa je lupio cenu da ga nikad ne proda [emoji23]

Sad gledam i sedmicu, ista prica druga zena [emoji23][emoji23][emoji23]

Sent from my EML-L29 using Tapatalk

 

 

 

 

Link to post
Share on other sites

Ja cekam, evo proslo je pola godine, jos da se strpim toliko... 

I onda registrujem moj e39 530d ko čovek za 50.000din

Mislio par puta da ga prodajem, al sto duze stoji, sve ga vise volim

Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Nemanja-e36 said:

I meni se sve vise svidja e39... jel on dosta skuplji za odrzavanje od e36 318i? gledam e39 520i sa plinom, znam da vise trosi a jel i mnogo skuplji za odrzavanje od trojke?

Za odrzavanje ne bih znao da ti kazem nisam vozio nijedan od navedenih, verovatno jeste skuplje.. A e39 trazim vec godinu dana, na oglasu da valja nema, i taj koji valja kosta previse.. U pocetku sam gledao 520 (150ks) bukvalno ih je nemoguce naci u dobrom stanju, 520 sa 2.2 motorom mi se ne uklapa u budzet.. Tako da sada trazim 523 ili 528 u nekom ok stanju za ok lovu.. Pouka price je da je e39 benzinca tesko naci za normalnu kintu a da valja iole... A dizlo barem kod mene ne dolazi u obzir :D 

P.s. ako neko zna nekoga ko prodaje dobar e39 520, 523, 528 neka pise u pp :D 

Link to post
Share on other sites

Zato i stoje kola mesecima na oglasima, precenjeno sve i ne pada im na pamet da spuste. Eno iznad lik prodaje kupea n42 benzinac 2,0 za 7k, e39 2,0 benz uveliko punoletan za 4,5k, dok ga sredis, prenos, registracija ide na preko 6k za e39 20 god star... Ok je da se plati dobar auto ako vredi, ali 99% ih ne vredi ni blizu cifre za koju se oglasavaju

Sent from my EML-L29 using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
On 5/25/2019 at 7:26 PM, Sale-Sombor said:

Ja imam potrebu za 2 auta sad, posto cesto putujem, a i zeni treba auto. Zbog toga sam se i odlucio da prodam X3. Pa bi sebi kupio e39, a zeni neki manji autic

Sad ti bedak sto si svoj prodao, bio je od boljih kod nas.

Jel prodat onaj crni 530d, bio na oglasima, onaj sto se sijao, dal' je od nekog kosarkasa.

Link to post
Share on other sites
1 minute ago, dredger said:

Sad ti bedak sto si svoj prodao, bio je od boljih kod nas.

Jel prodat onaj crni 530d, bio na oglasima, onaj sto se sijao, dal' je od nekog kosarkasa.

Pa da, jos mi je zao sto sam ga prodao. Sad je trenutno u Novom Sadu, video sam ga nedavno. Al jbg 6000e sam dobio, nisam mogao da odolim ?

Crni je jos kod njega, nije ga prodao, trazi 6500e trenutno za auto. 

Link to post
Share on other sites
3 hours ago, somi92 said:

Zato i stoje kola mesecima na oglasima, precenjeno sve i ne pada im na pamet da spuste. Eno iznad lik prodaje kupea n42 benzinac 2,0 za 7k, e39 2,0 benz uveliko punoletan za 4,5k, dok ga sredis, prenos, registracija ide na preko 6k za e39 20 god star... Ok je da se plati dobar auto ako vredi, ali 99% ih ne vredi ni blizu cifre za koju se oglasavaju

Sent from my EML-L29 using Tapatalk
 

Upravo.. I kad izadje ok primerak za ok kintu (pricam o e39) nestane sa oglasa bukvalno za nekoliko sati..

Link to post
Share on other sites
On 5/23/2019 at 6:09 PM, Sale-Sombor said:

http://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/14376403/bmw-525-25d-m-paket

Danas gledao, auto je stvarno u tuznom stanju. Ni blizu kako je opisano u oglasu. Nijedna zavesica unutra nije ispravna, neke su zakacene zguzvanim papirom. Sediste vozacevo otpala plastika nazad i ne rade opruge u sedistu. Zadnji branik ofarban cetkom, prednji udaren sa leve strane, polomljena oba potkrila... Farovi razliciti, nosaci u farovima katastrofa stanje, bukvalno ispada socivo iz farova. Mrezica napred zavrnuta sarafima za drvo spolja. Od Pirketovog auspuha ima samo nastavke na kraju auspuha. Povadjeni katalizatori, jako mnogo dimi kad se malo jace stisne gas. Remenica radilice gotova. Zadnji tunel izmedju nogu pokidan i presecen na pola, a preko toga stavljen neki ofarban metalni flah. Ne radi bord na tabli. Felne sve 4 iste 8jota. Gume stare 2013god. Volan oguljen. Mali spojler na gepeku nakrivo zalepljen, onaj gumeni obicni. Fali poklopac jedne maglenke. Auto stoji na mestu gde pada neka smola sa drveta, tako da je sav lepljiv, ne moze da se opere obicnim pranjem. Seo malo da provozam, kazaljka za gorivo bukvalno se nije podigla, teska rezerva, tako da nismo mogli ni da ga vozimo puno. Auto je bas mnogo mnogo tvrd, bukvalno kao da nema amortizere. Ne mogu sad svega ni da se setim. Vlasnik je spustio cenu do 3800e na kraju.

Ostao sam razocaran stanjem auta. Drugar na kraju kupio drugi auto.

https://www.facebook.com/groups/349040584667/permalink/10157534330224668/

Kolko vidim rec je o istom autu, sou program.

Link to post
Share on other sites
On 5/24/2019 at 12:45 PM, milosabs said:

Sto ne probas svoj znak i odozgo stiker. Pojavljivao se neki lik po forumima i pravio to.

Ne mogu, jer mi je znak neko drpio. Ostale samo one gumice u koje ide znak.

Link to post
Share on other sites
Ne mogu, jer mi je znak neko drpio. Ostale samo one gumice u koje ide znak.
Stavi znak od Fiata valjda niko nije lud taj znak da ukrade [emoji1787] Ima ih onaj Miki iz Novog Pazara salje i postom ako ti zatreba broj javi da ti prosledim


Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
12 hours ago, Indorile said:

Da, Vladimir je moj drug sa kojim sam isao da gledamo auto i on je hteo da kupi. Al kad smo videli kakav je lesh, odustao je. Posle je kupio e46... 

Link to post
Share on other sites
On 5/27/2019 at 8:38 AM, NikNS said:

Stavi znak od Fiata valjda niko nije lud taj znak da ukrade emoji1787.png Ima ih onaj Miki iz Novog Pazara salje i postom ako ti zatreba broj javi da ti prosledim.

Daj, ne može da škodi.

Link to post
Share on other sites
Daj, ne može da škodi.
0642352354 Miki. Ja sam prezadovoljan saradnjom sa covekom. Jos sam ga nesto smarao za pomoc kako da ugradim neki deo sto sam uzeo pomogao mi sve super.

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
21 minutes ago, Sasa72 said:

Jel neko isao da gleda ovaj auto:

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/12903456/bmw-520-m-paket

Stoji vec duze vremena, znam da je chipovan i navodno u dobrom stanju e sad opis vlasnika i kupca moze da se razlikuje. :)

Felne nisu orginal, a za ostalo dok ne vidis uzivo, nista... 

Link to post
Share on other sites