Recommended Posts

On 5/30/2019 at 11:10 AM, dredger said:

E jbt, nisam ni znao da ima u Zr 528 e39. Bio je u Stajicevu koliko znam. Inace najbolji e39 u Zr je crni 525 u M paketu. Perfektan je. Ima ga na forumu, ne znam nick coveku.

http://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/14512928/bmw-525-30-lsd

Ovaj? 

Link to post
Share on other sites
  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

On 5/31/2019 at 9:19 PM, Sale-Sombor said:

To je Makijev auto i sve sto je napisao u oglasu je tacno ! 

14 hours ago, Stefan L. said:

treba mi kontakt telefon od Nikole sto drzi bmw servis kod lastine garaze mperformans ima li neko 

062 556-556 Nikola

Link to post
Share on other sites

Stara i vecna ljubav prema e39 😂

Od ovoga stvarno tesko da ima bolji kod nas, osim nekih auta koji nisu na prodaju. Ima od kosarkasa Lukovica, njegov je 530d, takodje deluje dobar auto. 

Edited by Sale-Sombor
Link to post
Share on other sites

Ovaj e39 u Zrenjaninu sam video xy puta, zagledao sam ga. Auto je bas bas perfektan. U takvom je stanju da je zaista steta koristiti ga za svakodnevnu upotrebu. To je auto da da odes na skup, da ga nedeljom isteras iz garaze, isprskas ga, obrises i onda sedis, pijes kafu i gledas kako imas lep auto. I ne das deci da mu prilaze hahahaha

Link to post
Share on other sites
2 hours ago, dredger said:

Ovaj e39 u Zrenjaninu sam video xy puta, zagledao sam ga. Auto je bas bas perfektan. U takvom je stanju da je zaista steta koristiti ga za svakodnevnu upotrebu. To je auto da da odes na skup, da ga nedeljom isteras iz garaze, isprskas ga, obrises i onda sedis, pijes kafu i gledas kako imas lep auto. I ne das deci da mu prilaze hahahaha

Kako si me lepo opisao, kad bi ga posedovao 😁

Link to post
Share on other sites
3 hours ago, Sale-Sombor said:

Stara i vecna ljubav prema e39 😂

Od ovoga stvarno tesko da ima bolji kod nas, osim nekih auta koji nisu na prodaju. Ima od kosarkasa Lukovica, njegov je 530d, takodje deluje dobar auto. 

Urosev auto sam video uzivo i lepsi je nego na slikama, a na slikama je prelep.🙂 Sve preporuke za taj auto, svako ko poznaje Urosa, zna da je on veliki zaljubljenik u automobile, BMW posebnoz. Ne stedi se na odrzavanju i veoma je uredan.

Link to post
Share on other sites

Sad sam malo izdetaljisao slike od ovog e39.... 

Nije bas tako kako deluje na keca. 

Pragovi su farbani(vidi se da su pozadi zafarbane i zastitne gume kod zadnjih tockova), moguce da je trulex.

Volan je verovatno katastrofa (cim je slikan sa navlakom). 

Istackan od kamencica, rizle, branik i hauba. 

Airbag za suvozaca izgleda izvaljen, verovatno je opaljivao. 

Dugme od 4 migavca razvaljeno... 

 

Sad kad sam sagledao ovo sve, izgleda da ima jos mnogo sitnica koje se jedino uzivo mogu videti. 

Link to post
Share on other sites