Recommended Posts

1 hour ago, dredger said:

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/14563886/volkswagen-passat-cc-20-tdi-dsg-170

CC mi je jako lep auto. Jedino je dosta nezgodan za ulaz-izlaz jer je nizak. Extra lezi na putu.

Kolega vozi takav auto i zaista je odlican. Vise puta sam se vozio i bas je tako kao sto kazes - odlicno lezi na putu.

Problem je to sto je jedva uspeo da kupi kasko polisu. Pre toga je morao da ugradi 300 sigurnosnih cuda da bi mu uopste prodali osiguranje.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ako je ova prica stvarno, realno auto vredi dosta novca. A i da imam ovakav auto i da ovako malo prelazi sigurno se ne bih opterecivao sa menjanjem guma. 91k km za 25 god...

 

Sent from my EML-L29 using Tapatalk

 

 

 

 

Link to post
Share on other sites
21 hours ago, pesimista said:

Gazda u šotrsu, a "slon" u zimskoj obući. Nema se za letnje gume, a traži se nepunih 12k evra...

Kakav auto ima, moze da se slika i u kupacim gacama

Link to post
Share on other sites
5 minutes ago, dredger said:

Kakav auto ima, moze da se slika i u kupacim gacama

Slažem se, za te godine je izuzetno očuvan!

Ali " Auto nije vozen po losem vremenu, I parkiran je na tepihu, tako da nigde jedne tacke korozije nema..." - čemu onda zimske gume?

Mada i to je nebitno; pored toliko čuvanja i ulaganja, zar nije logično da ima i set letnjih guma/točkova?

Na tom sam mislio, ne na odeću, stanje auta...

Link to post
Share on other sites

Videh danas karavana 316d 2007 sa 350k na oglasima iz holandije, osim volana koji je oguljen ali nista drasticno auto izgleda top, koza, nav, ksenoni... Pa koliko su presli ovi sa "160-220k km" na oglasima gde je sve oguljeno ili je ovaj farbao sve sto moze...

Sent from my EML-L29 using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
Videh danas karavana 316d 2007 sa 350k na oglasima iz holandije, osim volana koji je oguljen ali nista drasticno auto izgleda top, koza, nav, ksenoni... Pa koliko su presli ovi sa "160-220k km" na oglasima gde je sve oguljeno ili je ovaj farbao sve sto moze...

Sent from my EML-L29 using Tapatalk


Prosek 500 600k najbolje ti je da pogledas F30 sto noviji recimo i ako on iz 2014 2015 ima 200k cak i noviji tuku toliko zamisli taj sto je imao 5 godina fore jos da nabije toliko ako ne i jace. Bmw se na zapadu kupuje kad se vozi duze na posao ne voze ga dnevno 10ak km do posla ko mi vec 150 plus km ko putuje manje kupuje pezo, citroen tj manju klasu automobila manjeg motora. Svaba i ostali nece da se zeza i tera mecku, bmw audi zato i jesu ubijeni. Kad je za presu zreo on ga proda ilj zameni za nov.

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
10 minutes ago, marko13 said:

Tako nekako, jbt drzi ga na tepihu... treba li dalje?

Zvao bih da pitam je l’ crveni tepih ili običan itison, ali smo sugradjani, pa ono...

Link to post
Share on other sites

Jesi vidjao taj auto? Kako izgleda uzivo? To ako je dobro, to je preozbiljan auto.

Jedino ga je usrao sa ovin "hrom" oplatama na retrovizorima i na kvakama. Ne razumem se bas dobro u Mercedes, ali mislim da to nije fabricko.

Edited by dredger
Link to post
Share on other sites

Nisam ga zapazio, jer generalno na Mercedes uopste ne obracam paznju, mozda bas ako prodje neki AMG, ali i tada sam relativno ravnodusan. Trudicu se da ga zapamtim na osnovu oglasa, pa ako naidje u prolazu, obraticu paznju i detaljno ga zagledati.🙂

Link to post
Share on other sites
10 hours ago, marko13 said:

Ma izgleda on super. Ali tepih... 😁

Pa sta? I ja drzim moj na tepihu! I to persijskom. Od davnina je poznato da je za kola najbolje na tepihu :D i to leti. Zimi ga drzim na cilimu sastavljenom od koze ne prcane pande i nosoroga (zbog hidroizolacije) :). Nemam bas para da zagrejem sve sobe u stanu, pa grejem garazu na 27-8 stepeni, a deciju sobu do 10ak (dosta im :) ). Inace, leti samo vozim auto, naravno na zimskim gumama jerbo oni ce meni da kazu sa kojim cu gumam ja da vozim svoj auto, ajte molim vas :D.

Link to post
Share on other sites

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/14332955/bmw-320-d-ful-navi

Fino izgleda, ali mi nešto nije jasno: u poslednje vreme dosta ih se pojavljuje na oglasima sa ovakvim M felnama, koje izgledaju kao nove. Da li su to kineske kopije? Da su originalne fabričke bile bi izgrebanije od dugogodišnje upotrebe?

Link to post
Share on other sites

Ne vidis dobro, pogledaj malo prednju desnu felnu, ima bas lepa ostecenja. 

A u svakom slucaju koliko god da se koriste, koliko god da se ostete, ima ljudi koji ih srede da budu kao nove. 

 

Ps. Imam ja lep e90 na prodaju ako te zanima 😁

Link to post
Share on other sites

Ovakvih felna imas dosta kopija cak i ove mislim da su isto,mada sacuvanost felne zavisi od vozaca evo mn na e60 fabricke style 138 su bile posle 14 godina bile bez ijedne tacke i prodao sam ih dosta skuplje u odnosu na ostale bas zbog stanja

Послато са SM-A520F уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites
Lepo izgleda ovaj sa oglasa. Mnogo lep enterijer i ona sedista mi se bas svidjaju.
Hteo sam da te oznacim da te pitam spavas li mirno. Lep autic a felne se ne vide na slikama kako treba. I moje izgledaju top na slici a uzivo ko sa T34ke da sam ih skinuo haha. Inace fin autic

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites