Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Drugari ako imate nekog da mu trebaju sedista za E46 stof u top stanju i tapacire nek mi se javi 30e sve i prednja i zadnja i tapaciri. Hvala unapred

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
Ne mogu poruku da ti posaljem... Jel su sedista sa kadicama? 
Obicna, nisu kadice kadice su mi 200e alkantara

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Na prvu ne deluje ista da ga zeza cim je momak ovako ulagao u esteriku ne verujem da je motor zapustao a stavljao sportska sedista... mada ima nas raznih

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
On 6/27/2019 at 4:08 PM, djoxE39 said:

Inace secam se kad se taj auto prvi put pojavio na oglasima, to je bilo pre 4-5 godina, cena bila nesto 7-8 soma. Nije imao te felne i nije imao spojler prednji. Covek sad trazi 15 soma za njega, dobice na kurovdan. Za 15 soma mora da je M535i.

Link to post
Share on other sites

Da li je neko video gde ima kod nas da se kupi. Ova dijagnostika mi deluje bas prosto a zavrsava posao al ne mogu da nadjem kod nas. Hvala unapred




Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

De oces oko 1500 din do 2000 din. Imas i na kp brat. To ti je BMW Scanner 1.4. Za ova nasa vozila kodira veoma lako, cita poneke parametre i sitnije provere. Live data za motor nema vecina i to je to. Moze da iscita sve greske. A za live datu uzmes INPU i sa ta dva si solidno pokriven. Ja razmisljam da uzmem za 300e kompletan GT1 za moj e53 i da budem miran. Ima i ICOM za sve serije ali je nov 1.300e 😄

Link to post
Share on other sites

Za ovaj sam dosta nasao objasnjenja i tutorijala pa zato. Nisam uspeo naci konkretno ovaj a kako vreme ide trebace mi dijagnostika jer mehaniku sam tip top sredio al uskoro ce krenuti senzori da crkavaju i tako to pa cisto da me ne iznenadi nista haha [emoji23][emoji23]

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
1 hour ago, NikNS said:

Da li je neko video gde ima kod nas da se kupi. Ova dijagnostika mi deluje bas prosto a zavrsava posao al ne mogu da nadjem kod nas. Hvala unapred

 

 


Sent from my SM-J730F using Tapatalk
 

 

Ja je imam bas dugo, pre je bila skuplja dosta, sada je mizerija. Odlicno je radila posao dok je koriscena, a vrlo je jednostavna. Sad bi ti neki majstor uzeo toliko za iscitavanje gresaka, tako da se isplati to imati. 

Link to post
Share on other sites
https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/14406228/bmw-523-523i?ref=gen_ad
Pun opreme, fin za neki projekat da se dovede malo u red [emoji3] 
Ako se neko bolje razume neka mi kaze da li je ovo sve od opreme sto se nudilo u e39 ili ima jos toga? [emoji3] 
Farovi su grrrr. Ko sandale na carape [emoji41]

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
3 hours ago, djoxE39 said:

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/14406228/bmw-523-523i?ref=gen_ad

Pun opreme, fin za neki projekat da se dovede malo u red :D 

Ako se neko bolje razume neka mi kaze da li je ovo sve od opreme sto se nudilo u e39 ili ima jos toga? :D 

Nema taj ni pola opreme sto mozes da imas u e39. A sto se tice farova katastrofa

Link to post
Share on other sites