Recommended Posts

1 hour ago, Sale-Sombor said:

Nema taj ni pola opreme sto mozes da imas u e39. A sto se tice farova katastrofa

Kažu da hepo kockica i kineski ksenoni najbolje gore...

Link to post
Share on other sites
  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zna li neko ima li dje i kako se krece cijena airbaga za sport volan od e60 pred lci, jer imam u ponudi 250e sa airbagomi volab bez airbaga volan 50e0048db7704b3605ec151159a7599d735.jpg

Послато са SM-A520F уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites
18 minutes ago, Nemanja-e36 said:

Jel moguce da ima venturi sistem plina?!!🤨😮

Ja nisam snimio da ima plin uopste ... i ako ima dobro je sakriven. Gledam bas usisnu granu, nigde ne vidim creva od plina (ako je venturo) ...

Link to post
Share on other sites

Iskreno sem boje auto nista posebno za ove pare,po oglasima za manje para dosta boljih primjeraka

Послато са SM-A520F уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites

Raspljinjac mu je ispod maf senzora i vidim crevo ide u kuciste filtera vazduha :)  Venturi sistem je sistem koji radi na vakuumu tj motor sam usisava koliko mu treba plina i sve se namesta na onoj racvi na krugicu. Ovaj sistem je njesra. Sekvent sistem je odlican jer ima svoj komp koji radi zajedno sa ECU auta i ima dizne i radi sve kao i kod goriva samo sto je plin u pitanju :)  

Link to post
Share on other sites
1 hour ago, miksa said:

retko gadna boja za e39

ali ukusi se razlikuju,ne treba komentarisati

Prosle nedelje bila jedna e39ka na oglasu 520 2.2 ista ova boja samo bio bas prljav, povoljna cena bila, drugar me terao da odemo da pogledamo, meni nije padalo na pamet samo zbog boje, sad kad sam video ovaj 'uglancan' po malo se kajem :/ :D 

bQTC5eQ.jpg

A po meni ovo je najlepsa boja za e39, nije fabricka ali mu stoji brutalno :D 

Link to post
Share on other sites
56 minutes ago, djoxE39 said:

Prosle nedelje bila jedna e39ka na oglasu 520 2.2 ista ova boja samo bio bas prljav, povoljna cena bila, drugar me terao da odemo da pogledamo, meni nije padalo na pamet samo zbog boje, sad kad sam video ovaj 'uglancan' po malo se kajem :/ :D 

bQTC5eQ.jpg

A po meni ovo je najlepsa boja za e39, nije fabricka ali mu stoji brutalno :D 

Bolje sto nisi, jako los auto

Link to post
Share on other sites
13 hours ago, Nemanja-e36 said:

Raspljinjac mu je ispod maf senzora i vidim crevo ide u kuciste filtera vazduha :)  Venturi sistem je sistem koji radi na vakuumu tj motor sam usisava koliko mu treba plina i sve se namesta na onoj racvi na krugicu. Ovaj sistem je njesra. Sekvent sistem je odlican jer ima svoj komp koji radi zajedno sa ECU auta i ima dizne i radi sve kao i kod goriva samo sto je plin u pitanju :)  

Ja i dalje ne vidim crevo koje ulazi u filter vazduha ... mozda sam stvarno corav :D. Ako i ima plin, verujem da je sekvent, dobro sakriven (pogotovo ako je bivsi Babicev auto :) ). 

Link to post
Share on other sites