Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Poznaje li neko ovaj E36? Samo kad bi prodavao bez Vader sedista uklopio bih se. Samo da su limarija i motor dobri.8e06975e0b815748b789003e626f6928.jpg2222b30c73aa28c7f6ffae1e386fe152.jpgaa8eb277b42ecbcb63322d2d4ba1325f.jpg
Juce sam pogledao auto. Los za 2500 evra bez sedista i felni. Pukao git na jednom mestu, zamazano prstom iznad naprsline, ima pecurkica par, hauba nacisto losa, matirao, ulje nije menjano na vreme i tako.

Ako neko ima 318is e36 ili zna nekoga ko prodaje u dobrom stanju bar limarijski do 2500-2700 neka pise, bicu zahvalan!
Link to post
Share on other sites
5 hours ago, Sale-Sombor said:

Prodajem e39 528i 1999god sa lepom opremom, pa ako nekoga zanima neka se javi. 

Takodje ovaj ljubicasti e46 je na prodaju.

Javi se na pp da ti dam kontakt da mi posaljes koju sliku e39ke :D 

Link to post
Share on other sites
4 minutes ago, Nismo said:

Kako vreme prolazi, meni je e39 model sve lepsi i lepsi. Kako novi modeli izlaze, ja se sve vise zaljubljujem u e39.

Meni je e39 'dream car'.. Vec godinu dana sam u potrazi da dobrim primerkom, tesko ih je naci.. I kada se pojave prodaju se pre nego sto stignem da reagujem.. Po meni e39 uz e34 i e30 najlepsi ikada proizvedeni BMW.. Ali ovaj ga je preterao sa cenom, da bar ima neke opreme i da je ozbiljniji motor pa i da zavali ovoliku cenu :D 

Link to post
Share on other sites

Ja mog keepera cuvam jos... 

Do nove godine sigurno, tad je rega 50.000din

Koliko bi mogao da trazim za njega, kontam da ce potraznja biti veca kad se registracija unormali... 

https://www.dodaj.rs/image/LTzzIm

Stanje perfekt, estetski spolja i unutra, nove gume, akumulator, servisi

 Jedino sto nije nadrkan sa opremom, ali je sve fabrikana.... 

Edited by miksa
Link to post
Share on other sites
1 hour ago, miksa said:

Ja mog keepera cuvam jos... 

Do nove godine sigurno, tad je rega 50.000din

Koliko bi mogao da trazim za njega, kontam da ce potraznja biti veca kad se registracija unormali... 

https://www.dodaj.rs/image/LTzzIm

Stanje perfekt, estetski spolja i unutra, nove gume, akumulator, servisi

 Jedino sto nije nadrkan sa opremom, ali je sve fabrikana.... 

Potraznja je nikakva, a budi siguran da je ni ta korekcija registracije nece znacajno promeniti.

Sa druge strane ponuda je jos gora pa dobar primerak mozda i moze da se proda dobro (tipa do 4500) , a moze da se desi i da samo prebleji na oglasima. To je moje misljenje iz iskustva i sa e60

Link to post
Share on other sites