Recommended Posts

20 hours ago, Desmo said:

Odlican ! Eto prilike za one koji traze dobre i ocuvane e39-ke. Jedina mana je oprema, koje skoro i da nema.

 

P.S. Obicno primerci sa slabijim paketom opreme mogu da se nadju u ovakvom stanju. 

Link to post
Share on other sites
  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

12 hours ago, njegovawisost said:

Nema ni fabricki radio -_-

Malo mi je cudno da nema fabricki radio a ima multi volan, vrv crko pa zamenjen sa ovim

Link to post
Share on other sites

Drugari,treba mi pomoc i savet od vas...e36 325 td,94g,senzor radilice,gde se nalazi i kako izgleda...jel ima neko neku sliku,ili bilo sta da ga lociram...iki ako ima vec negde na forumu ta tema ili slike,samo kažite...fala.  

Link to post
Share on other sites
Imam ja lep e46 u garazi, na prodaju je, ali nema ga na oglasima... 
FB-IMG-1562048192607.jpg
IMG-a7934dfb3356364d021e8d7b47712f9a-V.jpg
Kad sam video njegovo pitanje setio sam se ovog tvog, bas je ko casa. Postaje tuga sto ima takvih primeraka a ne mogu se naplatiti kao vecina raga sa oglasa. Lom do loma i klotare a fazon ful M optike haha. Ovaj je lutkica prava. Jesu mu kadice radjene presvlacenje ili je oem koza unutra.

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Auto nije moj, vec od mog dobrog drugara. On je u Nemackoj, radi tamo i auto je ostavio kod mene na cuvanje, stoji uglavnom u garazi, ja ga cisto povremeno provozam 🙂

Sto se tice kadica, sedista nisu presvlacena, fabricka je koza u pitanju. Ima nekih sitnica da se urade, nizak je dosta pa je zakacen branik napred, to treba da se sredi i jos nekih stvarcica koje bi trebalo uraditi, tako da ja ne bi rekao da je kao casa bas iz tog razloga, ali kakvih sam se nagledao, ovaj je vrh. 

Inace fabricki individual. 

Link to post
Share on other sites
16 minutes ago, Indorile said:

Na slikama se vidi da je dosta stvari felericno, kakav li je tek uzivo...

Posto planiram da ga sredjujem, svejedno mi je kako izgleda na oko, bitno mi je da je limarija zdrava i da mehanika nema vecih mana :D 

Doduse najpre bih uzeo 523 ili 528 i od nule ga sredio za svoju dusu sto se tice izgleda, samo naravno da lim i mehanika budu dobri  :D 

Link to post
Share on other sites
12 hours ago, Djoksa530i said:

Bezi od ovog auta k’o djavo od krsta! Gledao ga ja pre 5-6 godina teska kanta je bio, sad ne smem ni da zamislim, vredi 1500 eur mozda...

Hvala!!! Eto da nije foruma sutra bih zapucao 200km (400 ukupno) i razocarao se u zivot.. Hvala @Djoksa530i !! 

Link to post
Share on other sites

Nije to merilo. Mozda je menjao vlasnika. Ili lik ulozio nesto..

npr moja auto koji sam kupio prosle god nije ni blizu isti. U njega sam ubacio preko 3000e...

Link to post
Share on other sites
4 hours ago, Nismo said:

Kolko bi vi realno platili ovaj auto? 😀

 

On 7/18/2019 at 11:03 AM, Sale-Sombor said:

Auto nije moj, vec od mog dobrog drugara. On je u Nemackoj, radi tamo i auto je ostavio kod mene na cuvanje, stoji uglavnom u garazi, ja ga cisto povremeno provozam 🙂

Sto se tice kadica, sedista nisu presvlacena, fabricka je koza u pitanju. Ima nekih sitnica da se urade, nizak je dosta pa je zakacen branik napred, to treba da se sredi i jos nekih stvarcica koje bi trebalo uraditi, tako da ja ne bi rekao da je kao casa bas iz tog razloga, ali kakvih sam se nagledao, ovaj je vrh. 

Inace fabricki individual. 

Taj auto je kupljen od mog burazera Joce, sedeo sam u njemu i vozio se, ali kao sot kazes ima nekoliko sitnica koje bi morale da se srede da bi auto bio tip-top.

Link to post
Share on other sites
50 minutes ago, marko13 said:

Nije to merilo. Mozda je menjao vlasnika. Ili lik ulozio nesto..

npr moja auto koji sam kupio prosle god nije ni blizu isti. U njega sam ubacio preko 3000e...

Znas ono kad od babe ne moze devojka, takvo je stanje bilo

Link to post
Share on other sites