Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

On 7/22/2019 at 11:39 PM, ilovebigasses said:

Ovaj mi se ozb svidja, sta mislite o ovom?

http://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/14656385/bmw-x5-40-d

I meni se sviđa , ima dobru opremu, jak 3.0 biturbo motor, vredelo bi ga pogledati i probati.

Kaže registrovan do jula 2020 pa test vožnja i pregled kod majstora ne bi trebalo da bude problem.

 

 

Link to post
Share on other sites
2 hours ago, Sigtran said:

I meni se sviđa , ima dobru opremu, jak 3.0 biturbo motor, vredelo bi ga pogledati i probati.

Kaže registrovan do jula 2020 pa test vožnja i pregled kod majstora ne bi trebalo da bude problem.

 

 

Taman bi leteo brate 😁 uh vredelo bi ga pogledati.

Link to post
Share on other sites

Od svakog bih po jedan, kupe kabrio, turiing, kompakt e36 mi je lep strasno m paket..bes odlepi kad vidim te stare bengule u Mpaketu

Edited by La Haine
Link to post
Share on other sites
Ono kad ne znaš da li bi E46 ili E90; 2005. za novce koje treba dati za dobar E46:
https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/13142842/bmw-320-320d
Bolje svaki E46 i lom od E90 za 5 soma. Svima je dusa u nosu odavno e46 ne mozes ubiti nikako. A i jeftiniji za vracanje u zivot.

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
12 hours ago, La Haine said:

Od svakog bih po jedan, kupe kabrio, turiing, kompakt e36 mi je lep strasno m paket..bes odlepi kad vidim te stare bengule u Mpaketu

Da znas😂, meni su ti stariji auti kad se srede mnogo lepsi od ovih novih. Sta ces, milfare su zakon a ja volim rupe u zakonu😂😂😂

Link to post
Share on other sites
36 minutes ago, NikNS said:

Bolje svaki E46 i lom od E90 za 5 soma. Svima je dusa u nosu odavno e46 ne mozes ubiti nikako. A i jeftiniji za vracanje u zivot.

Može biti, zavisi od primerka do primerka.

Ovaj E90 deluje kao pristojna osnova: koža je solidna, sedišta u ovoj boji pokažu veliku kilometražu i upotrebu. Felne su mi dopadljive (mada to je promenljivo u kategoriji 200-300 evra), limarijski deluje korektno. Ne znam, gledao sam samo slike. Možda je vlasnik sličan nama, možda voli i održava auto.

Volim svoj E46, održavam ga kvalitetno, ali ne mislim da je bolji od novijih modela (možda je izdržljiviji, ali ne mislim da je to najbolja trojka koju je BMW dizajnirao).

Link to post
Share on other sites
Može biti, zavisi od primerka do primerka.
Ovaj E90 deluje kao pristojna osnova: koža je solidna, sedišta u ovoj boji pokažu veliku kilometražu i upotrebu. Felne su mi dopadljive (mada to je promenljivo u kategoriji 200-300 evra), limarijski deluje korektno. Ne znam, gledao sam samo slike. Možda je vlasnik sličan nama, možda voli i održava auto.
Volim svoj E46, održavam ga kvalitetno, ali ne mislim da je bolji od novijih modela (možda je izdržljiviji, ali ne mislim da je to najbolja trojka koju je BMW dizajnirao).
Nije najbolja je E30 pa E36 sve posle nije pravljeno sa tim kvalitetom. Pogledaj tapacirung vrata E39ke u ful kozi i pogledaj kozni od E90ke ili E60ke nije vise ona plemenita koza prirodna, a ovo ko skaj i eko koza... table nisu onako gladje nego grube onako.... Bmw je davno poceo proces degradacije i ulaganja u komercijalu. Dve godine kucam do panja E46cu i odrzavam najbolje moguce kod nas cak sam zamenio delova sto ne bi vecina ni razmatralo, i kad sam vozio E90 bilo koji nikad nisam imao osecaj sigurnosti kao u E46 i starijim modelima [emoji4] bar neko licno iskustvo

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Izletio na oglase e60 sa pravih 80k km nije nesto bajan sa opremom ali nov autoo 7500e. Auto lezao u garazu zadnjih 11 godina nikad nije vidio kisu i snijegc5da3e457c5b38077d93ec3c9ada27c2.jpgbc983d87dd798d3ce6f402a1d5385ca7.jpgcba92aa6439514a2c3a4bbef9313b446.jpgb84c10e56699292475d00f1c57e2972d.jpgc7cfcf17191c3cbad83e55fd9efe0b69.jpg

Послато са SM-A520F уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites

Ovih dana je malo aktivniji forum pa da pokusam ponovo..

Kupujem e39 (520i restajling, 523, 528) bitno je da limarija bude sto perfektnija moguca.. Prednost imaju bluewater, black sapphire, silverstone ili bilo koja slicna nijansa (svejedno bi ubrzo isao u braon  foliju)..

Samo limuzina i samo manuelci i ne bih neke bas klotare uzimao :D 

Edited by djoxE39
Link to post
Share on other sites
Tu dok zamenis sve sto je propalo od stajanja / nekoriscenja ode para.
Vodili ga u voli motors ovlasceni za bmw u Pg kad oni nisu nasli zamjerku cisto sumnjam da bi ja i ti nasli neku nego bi naveli da nesto treba da se zamijeni

Послато са SM-A520F уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites
8 hours ago, Rocco77 said:

Izletio na oglase e60 sa pravih 80k km nije nesto bajan sa opremom ali nov autoo 7500e. Auto lezao u garazu zadnjih 11 godina nikad nije vidio kisu i snijeg

Za nekog ko bi kupio peticu, ne verujem da postoji bolja ponuda. Neka se i izmenja štogod od gumenih sklopova koji bi eventualno mogli stradati od stojanja, to je opet auto koji se retko nalazi. Čak mi se ne čini precenjenim, mada nije napisano godište (osim ako nije 2019 minus 11 godina, tj. 2008. a tada je i jeftin).

Srećno!

Link to post
Share on other sites
8 hours ago, Rocco77 said:

Vodili ga u voli motors ovlasceni za bmw u Pg kad oni nisu nasli zamjerku cisto sumnjam da bi ja i ti nasli neku nego bi naveli da nesto treba da se zamijeni

Послато са SM-A520F уз помоћ Тапатока
 

Kad se auto dugo ne vozi, posebno kad je presao toliko malo km, na njemu isprva sve izgleda perfektno. Medjutim, kada se predje 1.000-2.000km, kreću problemi, jedan za drugim.

@Djoksa530i moze pomoć?

Link to post
Share on other sites

Slazem se u potpunosti, iskusio na svojoj kozi, imao e39 koji je stajao nekoliko godina, ono sto se odmah videlo je da su samo propali amortizeri, sve drugo na autu fabrika. Naravno kupim i onda krenu problemi jedan po jedan na autu je sad SVE promenjeno osim motora menjaca i turbine koja je doduse isto isla na ciscenje. Ja sam izgubio zivce u jednom trenutku ali je auto kod prijatelja i on je nastavio da ulaze. Dizne, sve pumpe, sva creva jer su pucala jedno po jedno, mulj u rezervoaru, gomila struje (abs modul, ventilator klime, jez, sve one bolje e39) a sve je radilo jedno vreme. Trap je brzo stradao isto, jedino je ta mrcina od M57 neunistiva ali sve oko njega strada. 

Edited by Djoksa530i
Link to post
Share on other sites