Recommended Posts

To sam i ja pisao vise puta. Stajao mi je auto oko 1-2god uz povremene voznje, tipa svaki drugi vikend nekad na mesec dana.

Posle sam se nakupovao delova kao da sam presao 100000km a ne stajao.

Ma da ako je auto dobar u svakom drugom pogledu ja bih uzeo. Znam odmah sta bih menjao i kupio i opet bi to ispao odlican auto ako je to prava kubikaza.

Edited by marko13
Link to post
Share on other sites
  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

On 7/24/2019 at 11:47 PM, La Haine said:

Od svakog bih po jedan, kupe kabrio, turiing, kompakt e36 mi je lep strasno m paket..bes odlepi kad vidim te stare bengule u Mpaketu

axcoy8.jpg

Link to post
Share on other sites
4 hours ago, marko13 said:

To sam i ja pisao vise puta. Stajao mi je auto oko 1-2god uz povremene voznje, tipa svaki drugi vikend nekad na mesec dana.

Posle sam se nakupovao delova kao da sam presao 100000km a ne stajao.

Ma da ako je auto dobar u svakom drugom pogledu ja bih uzeo. Znam odmah sta bih menjao i kupio i opet bi to ispao odlican auto ako je to prava kubikaza.

Ali ne sa budzetom samo za auto, nego pre kupovine u glavi prelomis da ces imati neku sumu ulaganja. Kao sto si ti u cenu vozila uracunao i da ces menjati lanac i jos neke delove, to je jedini pravi pristup ako planiras da zadrzavas auto neko vreme.

Link to post
Share on other sites
3 hours ago, Nismo said:

To sam i ja pisao vise puta. Stajao mi je auto oko 1-2god uz povremene voznje, tipa svaki drugi vikend nekad na mesec dana.

Posle sam se nakupovao delova kao da sam presao 100000km a ne stajao.

Ma da ako je auto dobar u svakom drugom pogledu ja bih uzeo. Znam odmah sta bih menjao i kupio i opet bi to ispao odlican auto ako je to prava kubikaza.

Ja sam davne 2000. godine kupio E30 316i od drugog vlasnika, kupljen u Mariboru, 98000 na satu sa 9 godina starosti. Poslednjih šest godina je stajao u garaži i vožen jednom u dve nedelje. Vozio sam tu kockicu jedanaest godina. Ništa veliko nije stradalo od stajanja u garaži.

Jesam vremenom promenio komplet kočnice, amortizere i štošta nešto, ali ništa nije stradalo od stajanja. Uostalom, ne bih tu kockicu vozio 11 godina da je bila promašena investicija.

Stvar izbora, ali ja bih se opet odlučio za takav "nov" auto.

Link to post
Share on other sites

Evo jedan od mene https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/14700520/bmw-123-d videh ga pre neki dan, mislim da u Svilajncu nema dva takva, auto novnov. Vidjam kod mene u gradu jednog, nzm koji je motor u njemu, imam osećaj da ubija kako lezi na putu..jedino im je prednja svetlosna grupa odvratna!

Link to post
Share on other sites

Vodeci M6 je upravo zavrsio u boksu na 24h Spa Francorchamps, kvar na kocnicama, samo dve profi postave smo imali, startovali su u 20nekom redu juce..

U 15h je ukljkucenje live na Eurosport 2

Link to post
Share on other sites
On 7/26/2019 at 9:53 PM, dredger said:

Sedi i vozi. Nece tu nista da crkne, ja se ne bi sekirao oko toga. Nije se joj  ni razradio kako treba.

Ma pusti ti motor, u njega ne sumnja niko...

Link to post
Share on other sites

Nego hoce neko mog keca, u zadnja 3 meseca ga vozim 1 do 2 puta nedeljno posto radim a ne mogu kolima, usao sam u proces viziranja i idem na kruzer uskoro, necu biti tu bar 6m... Pa da ga bar lepo udomim

Sent from my EML-L29 using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
17 hours ago, Sale-Sombor said:

2012god

320d 

184ks

Automatik

Dobijam ga za 9500e, sad ne znam jel to ok cena, sta vi kazete? 

IMG-69e698dcf75d302480f48bc5357b33cb-V.j

jel swiss ili italija?

vidim mali okvir za tablicu

Link to post
Share on other sites
9 hours ago, Sale-Sombor said:

Iz Svajcarske... 

Prosao tehnicki kod njih 17.07

Taj auto ne može da bude los ako je tog dana prošao tehnički u CH. Čak i da ima ulaganja, vredi ga uzeti jer su mu vitalne i bitne stvari za sigurnost u voznji sigurno dobre. Meni lično je sumnjiva cena jer e90 sa tom opremom i iz te godine kosta preko 10.000chf u Svajcarskoj. 

Imao sam par narucenih komada ali nisam uspeo da nadjem neki primerak da je OK a da ga uklopim u cenu koja je približna cenama na našem tržištu. 

 

P.S. Ako procenis da je dobar, onda ga kupi. 

 

Edited by Zeljkamp
Link to post
Share on other sites

Ovo si odlicno napisao.

To je danas ogroman paradoks ali pali ocito.  Pogledas kod nas oglas i ono standard prica, top stanje, babe, pijace i magicnih 120 do plafon 180k km cena npr 6000e

Isti takav ali mozda ne bas "isti" preko bum 10000e :D

Koliko god sam upoznao trgovaca kolima bukvalno niko ali niko nije uvezao kola koja imaju ispor pola miliona!!!! Ono skidaju ih sve "grobaru sa lopate"

Link to post
Share on other sites