Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

7 hours ago, Zeljkamp said:

Taj auto ne može da bude los ako je tog dana prošao tehnički u CH. Čak i da ima ulaganja, vredi ga uzeti jer su mu vitalne i bitne stvari za sigurnost u voznji sigurno dobre. Meni lično je sumnjiva cena jer e90 sa tom opremom i iz te godine kosta preko 10.000chf u Svajcarskoj. 

Imao sam par narucenih komada ali nisam uspeo da nadjem neki primerak da je OK a da ga uklopim u cenu koja je približna cenama na našem tržištu. 

 

P.S. Ako procenis da je dobar, onda ga kupi. 

 

Ovo ne mora nista da znaci, moze da bude prevrtan na krov pa da opet prodje tehnicki u CH...

Link to post
Share on other sites

Doslo je vreme da polako razmisljam o prodaji mog zmaja :)
Za 4-5 meseci ce "na dobos", pa polako treba da smislim cifru po kojoj ce u oglase...

Perfektno stanje. Presao ~64k km.
Kupljen u Delti krajem novembra 2012. Ja sam drugi vlasnik - od februara 2016.
Jedva neku tackicu da ima. Garaziran 99% vremena i kod mene i kod prvog vlasnika.
Odrzavan iskljucivo u ovlascenom servisu - Delta i Radulovic.
Skoro nove i letnje i zimske gume - Michelin PS4 i Dunlop WS5. Dva seta M Sport 18-ica - Style 400M.
Skoro nove plocice.
Nema bas nikakvih mana, a jos manje ulaganja. Sledeci mali servis je za 4k km - to cu verovatno ja odraditi pre prodaje.

Jel imate neku ideju?

1bd27dceb15b6ef6f36f6679bafa4146.jpg

Link to post
Share on other sites
38 minutes ago, Takkyy said:

Ovaj je teska klotara... :D

Mislim da kada se gleda auto tog godista, vaznije je opste stanje i istorija odrzavanja. Koje makar po opisu oglasa, ne manjka.

Da je kojim slucajem u M paketu ili slicno, verovatno bi bio jos skuplji.

Link to post
Share on other sites
2 hours ago, Delija said:

Doslo je vreme da polako razmisljam o prodaji mog zmaja :)
Za 4-5 meseci ce "na dobos", pa polako treba da smislim cifru po kojoj ce u oglase...

Perfektno stanje. Presao ~64k km.
Kupljen u Delti krajem novembra 2012. Ja sam drugi vlasnik - od februara 2016.
Jedva neku tackicu da ima. Garaziran 99% vremena i kod mene i kod prvog vlasnika.
Odrzavan iskljucivo u ovlascenom servisu - Delta i Radulovic.
Skoro nove i letnje i zimske gume - Michelin PS4 i Dunlop WS5. Dva seta M Sport 18-ica - Style 400M.
Skoro nove plocice.
Nema bas nikakvih mana, a jos manje ulaganja. Sledeci mali servis je za 4k km - to cu verovatno ja odraditi pre prodaje.

Jel imate neku ideju?

1bd27dceb15b6ef6f36f6679bafa4146.jpg

Je l’ dosadio ili prodajes sada da ne bi bio na eventualnom gubitku?

Link to post
Share on other sites
10 minutes ago, Delija said:

Svaki auto manje-vise "dosadi" posle par godina. Vreme je za novi.

Ne menjam klupske boje :)

Imam utisak da mi taj auto nikad ne bi dosadio, onda razmislim i ustanovim da SVAKI dosadi. 🙂

Link to post
Share on other sites
On 8/2/2019 at 8:49 PM, Elvir said:

Klotara jadna. 

Jedino sto je mala kilometraza. 

Ali mi malo čudno na slici ispod haube. Fale nalepnice koje stoje iznad farova, ono upozorenje od moguceg udara struje zbog xenona... Ono ahtung cajtung sa munjom nacrtanom

Link to post
Share on other sites
21 minutes ago, miksa said:

Klotara jadna. 

Jedino sto je mala kilometraza. 

Ali mi malo čudno na slici ispod haube. Fale nalepnice koje stoje iznad farova, ono upozorenje od moguceg udara struje zbog xenona... Ono ahtung cajtung sa munjom nacrtanom

Auto po svoj prilici nije 2001. Jer je 520i sa 150ks, a taj motor je isao u primerke pre restajlinga.. Moja pretpostavka da je 2001. prva registracija i da je neko napakovao sve od restajlinga.. I koliko znam ali u to nisam siguran (ispravite me) restajling sa narandzastim migavcima je bio samo u poslednjoj godini proizvodnje 2002/03. ?

Edited by djoxE39
Link to post
Share on other sites
1 hour ago, djoxE39 said:

Auto po svoj prilici nije 2001. Jer je 520i sa 150ks, a taj motor je isao u primerke pre restajlinga.. Moja pretpostavka da je 2001. prva registracija i da je neko napakovao sve od restajlinga.. I koliko znam ali u to nisam siguran (ispravite me) restajling sa narandzastim migavcima je bio samo u poslednjoj godini proizvodnje 2002/03. ?

Screenshot-from-2019-08-05-00-03-37.png

Link to post
Share on other sites