Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

17 hours ago, Djoksa530i said:

Po VIN-u je 2001, sve se slaze sa onim sto pise.

Naravno da se slaze. Auto je perfektan. 

 

18 hours ago, miksa said:

 

Jedino sto je mala kilometraza. 

 

Jbg, samo toliko. :D

Link to post
Share on other sites
On 8/2/2019 at 10:24 PM, Delija said:

Ugradicemo :D

I to venturi xD

Samo ako je atestiran, cuo sam da se tesko radi ates' na tim novima sa ven-TURI :)

Salu na stranu, jedva cekam da vidim sta si odabrao ;) 

Link to post
Share on other sites
On 7/31/2019 at 10:12 PM, Sale-Sombor said:

2012god

320d 

184ks

Automatik

Dobijam ga za 9500e, sad ne znam jel to ok cena, sta vi kazete? 

IMG-69e698dcf75d302480f48bc5357b33cb-V.j

HAHAHHAHA, samo da te obavestim da ti je neko nudio moj auto i da te zamolim da mi u privatnoj poruci napises o kome se radi. Auto je po saobracajnoj 31.01.2012god, kilometraza 217 000 menjac automatik. Servisna knjiga i dva kljuca. Uvezen je iz ciriha od prvog vlasnika. Auto je perfektan.

Link to post
Share on other sites

Videcemo u cemu je stvar ocigledno je neko od ljudi koji su radili dovoz ili na carini. Nznm dal mu je rekao i da uz auto ide zimski set sa celicnim felnama i ratkapnama crnim. 

Link to post
Share on other sites
32 minutes ago, djukicc said:

Videcemo u cemu je stvar ocigledno je neko od ljudi koji su radili dovoz ili na carini. Nznm dal mu je rekao i da uz auto ide zimski set sa celicnim felnama i ratkapnama crnim. 

Receno mi je da se auto uvozi za nekoga i da ako taj neko, u ovom slucaju ti, odustanes od kupovine da ce biti na prodaju. 

Link to post
Share on other sites
On 8/2/2019 at 7:58 PM, Delija said:

Doslo je vreme da polako razmisljam o prodaji mog zmaja :)
Za 4-5 meseci ce "na dobos", pa polako treba da smislim cifru po kojoj ce u oglase...

Perfektno stanje. Presao ~64k km.
Kupljen u Delti krajem novembra 2012. Ja sam drugi vlasnik - od februara 2016.
Jedva neku tackicu da ima. Garaziran 99% vremena i kod mene i kod prvog vlasnika.
Odrzavan iskljucivo u ovlascenom servisu - Delta i Radulovic.
Skoro nove i letnje i zimske gume - Michelin PS4 i Dunlop WS5. Dva seta M Sport 18-ica - Style 400M.
Skoro nove plocice.
Nema bas nikakvih mana, a jos manje ulaganja. Sledeci mali servis je za 4k km - to cu verovatno ja odraditi pre prodaje.

Jel imate neku ideju?

1bd27dceb15b6ef6f36f6679bafa4146.jpg

Trenutno moj omiljeni (dok je registracija za 3.0 ovako skupa), da li bi mogli da se vidimo u NS kad se odlucis za prodaju i cenu? :)

Link to post
Share on other sites

Oni pricaju kako ce biti jeftinije, a od 2014 kad su bile poplave digli polise za oko 30% i nemaju nameru da spuste, tj da vrate kako je bilo.

Link to post
Share on other sites

Skidali su mu bregaste i menjali O ringove "preventivno"  kad ti o ringovi stradaju, ne meoze da  drzi pritisak ulja u vanosima, to i mene ceka..Na e90 320 SI, kazu i klackalice se menjaju na 50 000 jbt jos ima i aluminijumske hilzne, ne sme hladan motor da se gura preko 3000 rpm

Svi novi su isti takvi, citam skoro golf ima vanose jbt ???  za japance sam znao..Alfe isto.. 

Link to post
Share on other sites