Recommended Posts

Heheh, zezamo se malo😁 , pazi realno samo mora nešto da se cacka oko njega, tek da ne sediš dzabe kući..

Ako golf ima vanose, to bi trebalo Krešimiru Mustapiću da se natrlja na nos, ako imaju i vodenu pumpu električnu od 50000 dinara, dobijamo ga samo tako!!  Švaba je to napravio za njega, boli ga uvo sto je papreno skup za nas ovde.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@La Haine ne znam jeli se prethodno odnosi na mene, ali auto je tip top i sve je tako kako pise... Toma iz Siriga ga  odrzava... 

Sto se tice golfa, od pomoci mozda mogu budem, vozim sluzbeni caddy 2016 novog dobio ona restajl verzija... vozim ga samo ja od 0 do trenutnih 127000... 2.0 tdi 102 ks ( ciji je blok verovatno u nekoj verziji i u golfu)  na 98000 otisao eger trazili 450e mi ga ugasili... 

filter ulja i ulje u ovlascenom 15000 din

komplet mali sa svim filterija i neka provera racun bio 28000. 

I tad smo odustali od ovlascenog jer sam brzo kilometrazu nabio...

Dosao na red veliki servis komplet veliki servis kod majstora u Temerinu izasao 68000 din i ima ELEKTRO videnu pumpu ona je bila stavka na racuna tad od 35000 din...

 

Edited by zoki_doshs
Link to post
Share on other sites
1 hour ago, La Haine said:

Heheh, zezamo se malo😁 , pazi realno samo mora nešto da se cacka oko njega, tek da ne sediš dzabe kući..

Ako golf ima vanose, to bi trebalo Krešimiru Mustapiću da se natrlja na nos, ako imaju i vodenu pumpu električnu od 50000 dinara, dobijamo ga samo tako!!  Švaba je to napravio za njega, boli ga uvo sto je papreno skup za nas ovde.

Covek nije objektivan, ne treba ga shvatati ozbiljno

Link to post
Share on other sites

Drugari da li led tv od 50ak inča treba da košta isto koliko i pumpa za vodu za bimera. Masinu za pranje i susenje vesa, 80 kila mehanike i elektronike sam platio tipa toliko, nemoj da se zezamo, preterali su!

Link to post
Share on other sites
8 hours ago, zoki_doshs said:

kolege taj crni e90 318i je moj, cekam hoceli ko skontati....

Ja se nadam da nisam ništa loše napisao, iskreno nisam znao čiji je.

Barem sam mu podigao broj pregleda; neki raniji modeli koje smo komentarisali na forumu su brzo potom prodavani :)

Srećna prodaja!

Link to post
Share on other sites

Ja sam ga stavio, a molim boga da ga ne prodam 😂 , nije mi ni hica ako neko ponudi dobru cenu mozda i ode... 

Nisi nista, sve je ok, samo sto je ovaj put sve kako je napisano 😂, ko verovao ko ne 😂😂😂...

Link to post
Share on other sites
9 hours ago, La Haine said:

Drugari da li led tv od 50ak inča treba da košta isto koliko i pumpa za vodu za bimera. Masinu za pranje i susenje vesa, 80 kila mehanike i elektronike sam platio tipa toliko, nemoj da se zezamo, preterali su!

Slazemo se u potpunosti... Kako stvari idu, sve je tese i komplikovanije oolovna auta odrzavati... Ne smem ni da pomislim s ovom svemirskom elektronikom sad i sa Fabijom novom da dodjes kod majstora u kraj...

Link to post
Share on other sites
5 hours ago, zoki_doshs said:

Ja sam ga stavio, a molim boga da ga ne prodam 😂 , nije mi ni hica ako neko ponudi dobru cenu mozda i ode... 

Nisi nista, sve je ok, samo sto je ovaj put sve kako je napisano 😂, ko verovao ko ne 😂😂😂...

Kao što je kolega @Nismo već pitao, koja je cena?

Nalazimo se na mestu ljubitelja BMW, a krećemo u krugovima gde ima i potencijalnih kupaca. Informacija o traženoj sumi bi pomogla, kako nama na forumu o vrednosti automobila u takvom stanju, tako i u prenošenju oglasa zainteresovanim poznanicima.

Link to post
Share on other sites

Ni sam ne znam sta da vam kazem, meni je neka cifra oko 8000e u glavi za koju bi ga mozda i dao ( jos veci problem sta posle kupiti), e sad jeli puno ili malo, ni sam neznam, ali sto je napisano tako je, da se poredi sa kolima sa placa nije, da je ocuvan jeste... Auto za nekog na duzi period, zato se i premisljam, bilo sta da kupim potrosicu poprilicno novca, a sa ovim znam na cemu sam...

Dali je to puno ili malo para, ne sudite, ne kudite, jbg...

 

Edited by zoki_doshs
Link to post
Share on other sites
55 minutes ago, zoki_doshs said:

Ni sam ne znam sta da vam kazem, meni je neka cifra oko 8000e u glavi za koju bi ga mozda i dao ( jos veci problem sta posle kupiti), e sad jeli puno ili malo, ni sam neznam, ali sto je napisano tako je, da se poredi sa kolima sa placa nije, da je ocuvan jeste... Auto za nekog na duzi period, zato se i premisljam, bilo sta da kupim potrosicu poprilicno novca, a sa ovim znam na cemu sam...

Dali je to puno ili malo para, ne sudite, ne kudite, jbg...

 

Pa jel zovu? Jel ima zainteresovanih? Sta kazu za cenu? 

Link to post
Share on other sites
26 minutes ago, dredger said:

Nesto mi niska cena, garant ima neka kvaka

Kvaka zvana 10 godina star automobil i 3000 kubika, ko god misli glavom i nece da spuca hos 3000€ ba macku u dzaku, nece ga uzeti. 

 

Povogu ovde svi pobesnjeli :D Jeste li gledali sta se sve nudi od novijih auta 12-13 000€ i od ostalih proizvodjaca? :D

Edited by njegovawisost
Link to post
Share on other sites

Ja prodajem auto sa pravih 82k km, sa novim gumama i letnjim i zimskim i to ne mislim dot 2012 al dobra sara, nego kupljene cim sam uzeo auto letnje i posle 6m zimski set felni i guma, uradjen servis, alarm ozbiljan, pre mesec dana klimu servisirao i dopunio, placam kasko, kad sam stavio jacu cenu onda niko nije Zainteresovan. Al zato onaj za 9k ce se proda sa "180k km" i bitno da je dizel po svaku cenu...

Sent from my EML-L29 using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
4 hours ago, dredger said:

Pa jel zovu? Jel ima zainteresovanih? Sta kazu za cenu? 

Ima, zovu, mada sam ja bio otisao na more i na oglas zaboravio pa je bio istekao, a na auto nisam nista stavljao kontam da bi se pre prodao jer zivim na glavnom putu, ali ono sto sam rekao prodajem a ne prodaje mi se...

Ko je realniji pa gleda za sebe na duzi period skonta sta sve dobija, ko je gledao nekog na placu sa famoznih 180k, snao se i vratiti da ga uporedi, a kad dodju klinci kazu ima jeftinije, ima ima svaze sastavljen u sapcu ili na klisi u ns 😂...

Link to post
Share on other sites

Kod nas se preferira dizel, svi imaju u glavi da trosi 5-6l nafte, dzaba voznja i te stvari. Ti ni ne treba da zuris s prodajom jer ti treba specifican kupac, neko ko hoce benzinca bez plina, ali u dobrom stanju. Naletece neko.

Link to post
Share on other sites

Covek na forumu je pre par godina prodavao e46 318i, al stvarno je bio vrhunski primerak, prodao ga je ovde na forumu i jos se vozi taj auto. Mada novi vlasnk ima i 330d pa je vise aktivan na toj temi. Jbg, dizel je dizel 🙂

Link to post
Share on other sites
On 8/11/2019 at 12:55 AM, La Haine said:

Skidali su mu bregaste i menjali O ringove "preventivno"  kad ti o ringovi stradaju, ne meoze da  drzi pritisak ulja u vanosima, to i mene ceka..Na e90 320 SI, kazu i klackalice se menjaju na 50 000 jbt jos ima i aluminijumske hilzne, ne sme hladan motor da se gura preko 3000 rpm

Svi novi su isti takvi, citam skoro golf ima vanose jbt ???  za japance sam znao..Alfe isto.. 

Imao sam ja Si, jedino sta se menja na glavi gore su podloske(kao parice) koje koje odg sa m3 csl e46 i 100-150 din je jedna i to nije nikakav posao. Auto je predvidjen da uvek radi visoko po zagrevanju.

Link to post
Share on other sites

Imamo na sreću da se zakunemo na forumu da se vozi nešto ili se vozilo nešto.

Prica se da je "rok en rol mrtav"

Edited by La Haine
Link to post
Share on other sites
11 hours ago, dredger said:

Kod nas se preferira dizel, svi imaju u glavi da trosi 5-6l nafte, dzaba voznja i te stvari. Ti ni ne treba da zuris s prodajom jer ti treba specifican kupac, neko ko hoce benzinca bez plina, ali u dobrom stanju. Naletece neko.

Ma ne zurim ni sekunde... Davno proslo vreme starih dizel motora, ali dok narod skonta prodje vreme... Mada kod mene u familiji uvek benzinci, sad ih imamo 3 u dvoristu, a i ranije u vreme golfa 2, cale i tad terao golfa 2 benzinku gt savdvogrlim karburatorom imao 4 brzine, e to je trosilo, ali ga ipak vozio 14 godina...

Link to post
Share on other sites

Morate da shvatite da ljudi generalno gledaju sto novija kola da kupe i ja ih razumem... I da kilometraza na svim placevima je vracena, osim ako auto nije par godina stari. I da je nazalost BMW postao kvarljiva roba, ma koliko nam draga marka bio. 

Eto moja sestra je vozila nekih cetiri godine 5 godina starog socijalnog Citroena C3 (zloglasni Francus), sa 220 000km na satu, koriscen dizel kao dostavno vozilo. Bukvalno ni jedan jedini kvar osim sto je u jednom trenutku set kvacila istrosila.

Verovatno ni na premium BMW od 5-10 godina ne bi imao ama bas nikakve kvarove, al ipak dati 15tak godina star auto 8000€+ odrzavanje je totalna ludost, osim ako nije pravi old timer. Jednostavno, mnoga auta su tehnoloski pregazena. 

Dalje, slazem se da je dizelu polako odzvonilo, i da svi skoro prelaze na turbo benzince, male kubikaze. Koliko ce trajati ti motori, upitno je.

 

Dalje, dizel def i dalje dosta manje trosi ako se puno gradske voznje prelazi, ako se uporede automobili istih godista. Ja sam poredio moj e87 sa benzincom istog godista - od Nove godine bih spucao oko 700-1000€ vise na benzin, sto je ozbiljna cifra, i sve da mi crknu svi dizel potrosni dijelovi

Link to post
Share on other sites