Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

20 minutes ago, Golub said:

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/14924351/bmw-528-528i bas zanimljiv oglas, ako je sve istina onda je auto odlican. samo glupava registracija...😖

Na papiru i nije prevelik potrošač:

https://www.autoevolution.com/cars/bmw-5-series-f10-2009.html#aeng_bmw-5-series-f10-2009-528i-8at-258-hp

Lepo izgleda, a ako je tačno sve navedeno, ko ga kupi navozaće se. Registrovan je do aprila 2020. a posle hiljadarka (nije ljubav ako ne boli) ;)

Link to post
Share on other sites
16 minutes ago, pesimista said:

Na papiru i nije prevelik potrošač:

https://www.autoevolution.com/cars/bmw-5-series-f10-2009.html#aeng_bmw-5-series-f10-2009-528i-8at-258-hp

Lepo izgleda, a ako je tačno sve navedeno, ko ga kupi navozaće se. Registrovan je do aprila 2020. a posle hiljadarka (nije ljubav ako ne boli) ;)

Vozim slican i definitivno nije auto za grad, ali ga je milina voziti bilo gde, ovaj je ok s opremom, a kilometraza vrhunska.

Na otvorenom potrosnja ako se vozi po ogranicenjima je 6.5 - 7. Po gradu gura i do 13l ako se gazi. ali sa normalnom voznjom 10-10.5l.

Zalosno je sto je Srbija zemja sa najkupljom registracijom i najskupljim gorivom....

Link to post
Share on other sites

E da ga..... Ako tvrdis da 3,0 benzin trosi 10,5 u gradu, a kad se gazi 13. Pa daj boze da je na 14 po gradu ovako, kad se gazi ne mogu ni pomisliti.

Sent from my EML-L29 using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Od druga f06 3.0 dizel 313ks po gr lepe voznje trosi oko 9 litara, na otvorenom zna da padne i na cca 7 litara... nisam siguran da je tako i kod benzinca

Link to post
Share on other sites

Ne znam ljudi meni su te cifre naucna fantastika, doduse i ja smatram bg za grad po default-u...mada i za bilo koji drugi 9l za nasvirani 3,0d mi je nepojmljivo. Dok ne sednem, ne provozam i ne uverim se nikad necu poverovati

Sent from my EML-L29 using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Djoksa530i said:

Ja se preporodio kad sam kupio gradski auto (Audi A3), jer sam 90% u gradu a potrosnja je skoro duplo manja, sa 12 na nekih 6.5l

Koji motor?

Link to post
Share on other sites

Taj motor sam imao prilike voziti u f30ci u gradu normalne voznje u kreni stani situaciji u onom spicu oko 17h je vukao 13-14l jer i klima je radila i troje nas u autu. 17l je bilo kad smo ga dinamicnije malo prodjerali ali grad ko grad nemas gde da stisnes kako treba tako da verujem da moze vise povuci. A F10 je malo i tezi i tromiji auto tako da kontam da su slicni ako ne i vise da vuce

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
3 minutes ago, NikNS said:

Taj motor sam imao prilike voziti u f30ci u gradu normalne voznje u kreni stani situaciji u onom spicu oko 17h je vukao 13-14l jer i klima je radila i troje nas u autu. 17l je bilo kad smo ga dinamicnije malo prodjerali ali grad ko grad nemas gde da stisnes kako treba tako da verujem da moze vise povuci. A F10 je malo i tezi i tromiji auto tako da kontam da su slicni ako ne i vise da vuce

Sent from my SM-J730F using Tapatalk
 

Jesi li siguran da je taj motor? Ili je 2.0 turbo u f30?

Link to post
Share on other sites
5 minutes ago, djukicc said:

 

Jel vozi neko BMW na ovom BMW forumu???

Svi s foruma sto sad ne vozimo smo vozili, osim dredgera🙂

Edited by Nismo
Link to post
Share on other sites