Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Uh e34 i vozne karakteristike, krme jedno debelo u odnosu na e28 [emoji4]
Naravno, kao brod se gega svaki, ali ima to nesto ima dusu, secam se prvi kilomrtri su mi napravljeni u njemu na volanu si mogao osetiti tacno gde je koji tocak i na kakvoj podlozi. Danas dobijamo novi bmw 1 sa prednjom vucom [emoji848] M divizija je i dalje kvalitet bar po izdrzljivosti delova ali F30 reciklirani bukvalno je robusnije i kvalitetnije napravljen moj e46 sa svim svojim manama i vise je bmw nego bilo koji taj f30 to potpisujem. Naravno ukusi su svakavi ali na ceni bas zato svuda dobija E46 M3 i E39 M5 jer su zadnji analogni automobili. Uvek sam pre za odrzavan auto nego kantu za koju mogu reci samo Novo je novo. Nova je i Dacia Logan ili Stepway Sandero pa je kanta ko i fiat svaki. U Servis kod nas u firmu dolaze stalno E70ke X5ce onda X6, F01, E75 i iskreno svi na invalida, celave gume, vezice drze pola plastika oko motora, naborana sedista jednostavno umorna kola koja su kupljena od prodajr njive da komsije crknu a za odrzavanje se nema. Treba se pruziti kolko je covek dug i to je to a ne biti opasnost na putu u svom novom-ubijenom bmwu starom manje od 10 god [emoji4]

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
On 9/7/2019 at 10:34 AM, La Haine said:

Zasto si menjao alternator na e46?

Meni je umro alternator, srećom u gradu, blizu kuće, dan nego sto sam par puta išao za Niš u klnički sa dve trudnice😁  Samo je stao, nema snage da zavergla, ćao..

 

Pa zato sto je crko :). Tj crkavao je. Palio je lampicu za akumulator sa vremena na vreme ... i nisam cekao da upali i ne ugasi ;). Kupio sam polovni kod Mikija iz Zemuna i za sad jos uvek nemam problema.

Da nastavi ovako samo da me sluzi, i ja sam prezadovoljan. Uglavnom svi kukaju na e46, ali eto ... ja sam do sada bar imao srece ...  Jedino sto stvarno mogu da priznam a to je da je e36, bar meni, mnogo manje jeo potrosne delove (trap prevashodno) ... Jako su im slicni trapovi, ali je nekako sve mekse na e46 ... jebemliga ... 

Ovde uglavnom pljujemo BMW, zato sto ga vozimo ... ali evo, kolega ima b7, koji putuje samnom (dva dana ovzim ja BG - NS, dva dana on) ... svake 2 - 3 nedelje ga nesto jebe. Te neki senzor pumpe visokog pritiska, te neki senzor egr-a, te neki dpf senzor ... sve neki senzori ... A ja sam bio ubedjen da je Passat sinonim za pouzdan auto ... stvarno sam bio ubedjen.

Edited by smg
Link to post
Share on other sites

Mislim da kompletna auto industrija ide samo na broj prodatih vozila i sto brzu zamenu, drug narucio Skodu Superb novu, 2.0 150ks, poceo vec na 7000km da zeza, malo malo fali tecnosti u hladnjaku, pa trosi ulje, pa ne radi grejanje... auto stojao 2-3 puta u Cacku po 45dana... i na kraju ga proda sa 40.000km i izgubi 10.000eur. Ne kazem da je svaki takav ali svi proizvode jako puno auta za kratko vreme i ne moze da se postigne odredjen kvalitet

Link to post
Share on other sites

Treba ici videti auto, mozda je dobar primerak. Ja ne volim te nakaradne stopaljke, al sve je stvar ukusa. Neko voli silikone, neko prirodne. Ja volim prirodne hahahaha Meni je najjaci utisak ti jastucici na sedistima, gde se vrat naslanja. E tu ga je usrao.

Link to post
Share on other sites
1 hour ago, dredger said:

Ja ne volim te nakaradne stopaljke, al sve je stvar ukusa.

Slažem se, ne volim ni ja, ali dopuštam da neko ima drugačije estetske nazore.

Inače, u opisu oglasa piše: - Posedujem ORIGINAL stop svetla,  što znači da bi se to lako sredilo.

Ima detalja koji odbijaju, ali stoji da je mažen auto (deluje da je sveže ispoliran), unutrašnjost mu je uredna, zamenjen plivajući zamajac i kvačilo...

Meni je samo upao u oči kao auto koji izgleda pristojno, a ovo je mesto gde povremeno linkujem takve primerke.

Link to post
Share on other sites

Ja se skroz slazem da izgleda pristojno i zato kazem da ko trazi takav 320 treba da ode da pogleda. Ispoliran je sigurno. A i ti jastuci koji se meni licno nikako ne svidjaju opet govore da je neko lickao taj enterijer po svom meraku i to je verovatno pokazatelj da vlasnik uziva u detaljima, a kod polovnog auta detalji su mnogo bitni. 

Link to post
Share on other sites
23 hours ago, Nismo said:

Takav i naslov i made in bulgaria stopovi mi govore da zaobidjem takav oglas u sirokom luku.🙂

Auto deluje sklepano, branik, farovi, stopaljke. Vise je na silu dobijeno da izgleda dobro, nego sto stvarno izgleda.

Link to post
Share on other sites