Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ko je imao priliku da vozi isti auto sa do 120 000km i preko 250 000km zna koliko znaci km. Ali da se ne lazemo, niko preko nije glup da kupi auto klase serije 5 ili X5 da bi sa njim prelazio samo 10 000KM godisnje, tako da su sve te male km kod nas za vozila te klase pod znakom pitanja. A koliko znaci kilometraza toliko znaci i godiste, nmze auto 10+godina star biti top bez obzira na km.


Po tvojoj teoriji sam ja glup... Nekada sam prelazio 35-40 hiljada godisnje a sad usled razvoja situacije u zivotu i drugih faktora prelazim 10-15 hiljada godisnje i opet sam uzeo X5... To je relativna stvar, ja hocu da uzivam u tom vozilu ma koliko ga koristio, ne gleda svako ekonomiju, registraciju, potrosnju itd...


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Link to post
Share on other sites
16 hours ago, Desmo said:

E90 su trenutno oko 500-600.000km prosek, e46 oko milion po tvojoj proceni ? 🧐

E46 2002-2003 sam ja kupovao 2010god i vecina je bila oko  200 000km sto je bilo i ok za auto 7god star. Otvorim sad oglase vecina i dalje oko te km....sve je jasno... 

Link to post
Share on other sites

Doguraju brzo do 200-300k a posle uspore, neki nastave neki krenu da prelaze po 5-10k godisnje. Imao sam 3 bmw-a sa manje od 300k pravih, svi stari preko 15god, a imao sam i 12 god starog kupio sa 370k u realnosti, a 210 na satu ali u auto ulozeno 6k eur u zadnje dve tri god preko i bolje sluzio od ovih.

Link to post
Share on other sites

Ne volim ja karavane, mada sam vozao auto danas ceo dan, stvarno je bas dobar i zategnut kao pracka, ali me ne rade karavani.

Inace ne bi ga ni on prodavao, nego je imao nesrecu da mu pukne pršljem u ledjima, pa sad operacija i oporavak i doktor mu zabranio da vozi tako niska auta. 

Link to post
Share on other sites