Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

26 minutes ago, smg said:

Svidjaju mi se i onaj karavan i ova sprava ... ali kako bre to da ni jedan nema siber :( 

Šiber na autu od 13+ godina je samo još jedan problem za rešavanje, možda je bolje da nema :)

 

Link to post
Share on other sites
33 minutes ago, Djoksa530i said:

Imao sam siber gotovo na svakom BMW-u i svaki je radio kao sat osim "panorama" na e34 touringu. Svi su bili manje vise 13+

Potpuno se slazem.

Kod mene na e36 radi bez problema. Tako isto i na prethodnim autima.

Link to post
Share on other sites
14 hours ago, pesimista said:

Šiber na autu od 13+ godina je samo još jedan problem za rešavanje, možda je bolje da nema :)

 

Ako tako posmatras, i prozori isto (pogotovo na e90 i e46, licno znam dva ortaka kojima je prozor pukao pri otvaranju a za siber to nisam video ili cuo :):) da ne kazem i ostali delovi :). 

14 hours ago, Desmo said:

Teska glupost na bilo kom autu. 

Zasto tako? :) Zar nije bolje imati vise nego manje opcija :) 

Ako mene pitas, siber je do jaja stvar. U svom zivotu sam imao (imam) samo jedan auto bez sibera i ni na jednom nisam imao problem. Da ne kazem da ne vozim automobile ispod 15 godina (to je za neke bolje ljude :):) ).

To mi je, verovali ili ne, jedan od kljucnih faktora kada biram auto.

Edited by smg
Link to post
Share on other sites
2 hours ago, smg said:

Ako tako posmatras, i prozori isto (pogotovo na e90 i e46, licno znam dva ortaka kojima je prozor pukao pri otvaranju a za siber to nisam video ili cuo :):) da ne kazem i ostali delovi :). 

Ja dosad nisam video da neko prozore dihtuje sanitarnim silikonom, a šibere jesam. Ako se tako posmatra, naravno :)

Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Desmo said:

Ja sam na sva 3 imao problem ali ne radi se o tome - nisam mogao da mu nadjem svrhu, sem sto je bilo interesantno prvih mesec dana

Bukvalno to, imam ga sada na autu, zezao se prvih 5 dana i posle zaboravio da imam, sad ste me podsetili, sutra ga otvaram, da ne zariba...😜

Link to post
Share on other sites

Daj ne zezajte, zivit u Beogradu s staklenim krovom je ozbiljan rizik, narocito ako se parkirate pored NBG bloka gde zivi 4-5000 ljudi... Seca li se ko one zene sto joj je neko rasturio krov tako sto je bacio... Papak???

 

Meni siber uzasno izgleda, kao na autu 90tih

Edited by njegovawisost
Link to post
Share on other sites

I ja sam od ovih sto siber izbegavam u sirokom luku pri kupovini auta. 

 

Samo problemi kasnije, a upotrebna vrednost 0.

Vrucina upali klimu na max,spusti prozore i udjes posle par minuta u hladnjacu i zatvoris prozore, ako volis da piruska vetar spustis prozor 2 prsta i dim izlazi... 

 

Pre su sekli krovove na kadetima i lepili silikonom da ubace onaj suncani krov(nije cak ni siber) nego zatamnjeno staklo koje mozes da podignes 2 cm u vis 😀

Edited by miksa
Link to post
Share on other sites
2 hours ago, Desmo said:

Nema siber 👎👎

Pa ako je CSL (a rekao bi da jeste, bar po braniku), nema taj ni klimu ni radio ;) - kad vec vidim da je prozivka za siber :P 

Osim za po stazi, ni za q nije ;) (ako mene pitas). Cenim da je odlican (ako ne, bar zanimljiv) u spicu u BG-u, bez klime na povratku kuci sa posla :D
 

Ja ne znam koliko nas ovde u toku godine vozi auto po nekim "zanimljivim" putevima. A i tada, kakvi su nam putevi, cenim da i punto ne moze da se razmase :D:D:D

Edited by smg
Link to post
Share on other sites