Recommended Posts

Zna li neko za ovo:

https://www.kupujemprodajem.com/Automobili-Delovi-i-alati/Auto-Airbagovi/BMW-e46-senzor-suvozacevog-sedista-73857887-oglas.htm?filter_id=110419535

Meni od dana kupovine sija ta sijalica za suvozačko sedište, nisam ni siguran šta bi se desilo sa vozačkim vazdušnim jastukom u slučaju udesa.

Ugradio neko ili postoji bolje rešenje?

Link to post
Share on other sites
  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mozes i da preko dijagnostike iskljucis proveru tog segmenta u sistemu air bega, pa na isto dodje. Ne svetli, a de facto radi.

Bolje da dodas jos samo malo para i kupis dijagnostiku umesto ovog patrljka. Dijagnostika ostaje i za druge stvari.

Link to post
Share on other sites
53 minutes ago, hermes said:

Mozes i da preko dijagnostike iskljucis proveru tog segmenta u sistemu air bega, pa na isto dodje. Ne svetli, a de facto radi.

Bolje da dodas jos samo malo para i kupis dijagnostiku umesto ovog patrljka. Dijagnostika ostaje i za druge stvari.

Imam BMW scanner 1.4 i Inpu; čime mogu isključiti tu proveru? I kako?

Link to post
Share on other sites
1 hour ago, hermes said:

SRS, coding data, pa iskljucis sta neces da proverava....snaci ces se

Koliko sam razumeo, samo u SRS pod Equipment, pod tabom OPTIONS, deselektujem (odštikliram) "Seat occupancy recognition"?

Link to post
Share on other sites
25 minutes ago, pesimista said:

Koliko sam razumeo, samo u SRS pod Equipment, pod tabom OPTIONS, deselektujem (odštikliram) "Seat occupancy recognition"?

Tako je, probao sam i to, nakon par sati/dana, lampica ce ponovo zasvetleti.

Link to post
Share on other sites

Ja kolko vidim ovaj auto restyl, tako da je tesko 99to i da je 523i(to i jeste 2.5 motor) 

 

Limariju rekose da je katastrofa do 2000,od restyl modela 09.2000 da je dosta poboljsana

Link to post
Share on other sites
11 minutes ago, filip11314 said:

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/15127353/bmw-320-m-paket koja bi bila realna cena pod uslovom da je sve ok?

Jako je ne zahvalno davati procene. Osim M paketa (branici), i zadnjih podizaca, uporediv je auto sa mojim. Ja svoj, ako bi prodavao, ne bi dao ispod 3600 (tj, toliko mislim da realno vredi). A pazi, ja imam relativno nove gume (2 seta), svi servisi redovno radjeni (nista ne lupa, nista ne zvecka) ... e sad ... sam zakljuci koliko bi ovaj mogao da vredi.

Link to post
Share on other sites