Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

4 minutes ago, Sale-Sombor said:

Nece, kupio je covek iz Beograda ima kolekciju od oko 40 BMW vozila, nekoliko samo e39ki, tako da mislim da nece vise menjati vlasnika. 

E jbg steta, bas je bio dobar. Cudi me da je sa 8 9000 prodat za 4

Link to post
Share on other sites
14 minutes ago, Desmo said:

E jbg steta, bas je bio dobar. Cudi me da je sa 8 9000 prodat za 4

I ja kazem steta bas, kod mene bi sigurno bio zadrzan u perfektnom stanju, ali sta da se radi. 

Upravo zbog ta dva problema koja je imao auto vlasnik nije mogao da ceka kod Klinika preko 6 meseci da se sredi, jer nije hteo nigde drugde da ga vozi. A dugo mu da ceka i onda je odlucio da ga proda. 

Zao mi jako, ali valjda ce iskociti jos neka lepa e39ka

Link to post
Share on other sites

Sale, da sam znao da hoces da kupis Makijev auto, licno bih ga zamolio da te saceka da se vratis sa puta. Siguran sam da ne bi bio problem. 

Edited by Zeljkamp
Link to post
Share on other sites
4 minutes ago, Zeljkamp said:

Sale, da sam znao da hoces da kupis Makijev auto, licno bih ga zamolio da te saceka da se vratis sa puta. Siguran sam da ne bi bio problem. 

Nisam znao da ga poznajes. Iskreno ja sam razmisljao da ga kupim i dok je bio 8000e na oglasima, posto se videlo da je top stanje i tako nesto ne moze vise da se nadje. Kad mi je rekao 4000e ja reko uzecu ga sigurno i onda sam morao sutra odma na put i eto javi mi da ga je prodao, sta da radim. Ne znam ko ga je kupio, ali Mladja mi kaze da ga taj nece preprodati sigurno, a ja bi platio i vise od 4000e. Razumem Mladena naravno, ko dodje prvi sa parama on tera auto. 

Nema u Srbiji je muka naci dobar e39, al dobro nije zurba nace se nesto, trazim nesto za merak. 

Ima Rade Kozomkra 540i, ali mi je trenutno mnogo 10 000 da dam. 

Link to post
Share on other sites

Pisao sam na forumu da poznajem vlasnika. Verovatno si zaboravio. No, sada je kasno... 

Edited by Zeljkamp
Link to post
Share on other sites
On 10/20/2019 at 10:27 AM, pesimista said:

Šta ne uspevam da vidim ovde? Nije mi jasno zašto je ovako niska cena, a auto deluje dobro.

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/15234651/bmw-320

Ovo je ekstra, mislim da nazovem novog prodavca i tražim nagradu ;)

Danas je osvanuo isti taj auto, ali u Inđiji, samo sad nije 5500 evra već 9400 evra!

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/15228716/bmw-320-prava-kmvel-servis

Jedino mi nije jasno gde je slikan i prvi put: ista je kuća i okruženje, ali je prvi put oglas bio u NS, a sad u Inđiji.

Nije ni opis isti, sad je detaljniji, prošli put sam čak i sumnjao da je prodavcu srpski maternji jezik.

Link to post
Share on other sites
8 hours ago, Zeljkamp said:

Bas ti je lep autic, cesto podcenjen na nasem ogranicenijem trzistu ali definitivno izdvojen model po kvalitetu i zavrsnoj obradi. Otice on zacas ali bas lepo izgleda, sve pohvale za izbor :)

Link to post
Share on other sites
8 hours ago, NikNS said:

Bas ti je lep autic, cesto podcenjen na nasem ogranicenijem trzistu ali definitivno izdvojen model po kvalitetu i zavrsnoj obradi. Otice on zacas ali bas lepo izgleda, sve pohvale za izbor :)

Sa 200,000+ km i 2191ccm3 verovatno neće baš za čas... naše tržište je osetljivo na ovakve stvari bez obzira na puno opreme i odlično stanje. Drugar prodavao F30 320d 2014-to sa pravih 250.000km za čini mi se 13k, zaista bez ulaganja, niko ga nije zvao dve-ti nedelje. Otišao, spustio km na 150.000k i još podigao cenu za nekih 1000 evra, prodao za par dana. I to još 320d najtraženiji na našem tržištu, na koji nema "porez na luksuz".

Nije problem prodati E46 za 300.000km i 17-18g star (jer ne postoje oni sa manje od 200.000km), ali jeste problem noviji auto sa 300.000km jer za samo koji evro više ima onih sa 150.000km na satu (a realno ko zna koliko prešli).

Link to post
Share on other sites
30 minutes ago, Stefan L. said:

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/14171452/bmw-540-m-paket  koliko bi ponudili ? ovo je izuzetan primerak :) 

Znas da smo pricali za taj auto, ne znam koliko dugo je stajao. Na slikama deluje da je u bas lepom stanju, pogotovo enterijer izgleda bas dobro. Jedino sto se meni ne svidja je boja, nisam nesto za zelenu. Ovako na grubo sa slika ja ne bi dao vise od 4000e dok ne vidim auto uzivo. 

Kupujes? 

Link to post
Share on other sites
31 minutes ago, Stefan L. said:

udarilo me nesto o glavu da moram da probam neki stari bmw sa v8 haha, a isto tako bih mozda i nesto drugo.

Zvuk kakav ima taj stari V8 nikad vise nece biti napravljen, prosto savrsenstvo 😊

Ako budes isao da gledas ovaj auto javi utiske obavezno

Link to post
Share on other sites
14 hours ago, NikNS said:

Bas ti je lep autic, cesto podcenjen na nasem ogranicenijem trzistu ali definitivno izdvojen model po kvalitetu i zavrsnoj obradi. Otice on zacas ali bas lepo izgleda, sve pohvale za izbor :)

Hvala ! 

10 hours ago, Desmo said:

Stvarno je kao nov 😯

;)

5 hours ago, Sigtran said:

Sa 200,000+ km i 2191ccm3 verovatno neće baš za čas... naše tržište je osetljivo na ovakve stvari bez obzira na puno opreme i odlično stanje. Drugar prodavao F30 320d 2014-to sa pravih 250.000km za čini mi se 13k, zaista bez ulaganja, niko ga nije zvao dve-ti nedelje. Otišao, spustio km na 150.000k i još podigao cenu za nekih 1000 evra, prodao za par dana. I to još 320d najtraženiji na našem tržištu, na koji nema "porez na luksuz".

Nije problem prodati E46 za 300.000km i 17-18g star (jer ne postoje oni sa manje od 200.000km), ali jeste problem noviji auto sa 300.000km jer za samo koji evro više ima onih sa 150.000km na satu (a realno ko zna koliko prešli).

Ima logike u ovome sto pricas i apsolutno delim tvoje misljenje. Ja kilometre necu vratiti, kao sto nisam vratio ni na jednom automobilu koji sam prodavao a nije da nisam imao "lufta". Recimo, na ovoj Mazdi je radjen poslednji servis 27.03.2019. na 207.065km pa sam bez problema mogao da kilometre vratim na, recimo, daleko prihvatljivijih 210.000km. Stanje Mazde je takvo da bez ikakvih problema moze da prodje i sa 100hkm na satu. 

Bicu strpljiv i sacekacu jednog koji ce, kao i ja, vise ceniti pravih i dokumentovanih 230+ nego sumnjivih ali carobnih 180hkm. ;) 

Link to post
Share on other sites
8 hours ago, Sale-Sombor said:

Zvuk kakav ima taj stari V8 nikad vise nece biti napravljen, prosto savrsenstvo 😊

Ako budes isao da gledas ovaj auto javi utiske obavezno

brine me sto 4.0 motori su losiji od ovih 4.4, pregrevanje i to.. gm jos pff

Link to post
Share on other sites