Recommended Posts

Kao prvo u e39 nikad nije isao m60 iliti 4.0, kao drugo m62 iliti 4.4 plasticne klizace lanaca i jednoredni lanac za razliku od m60 koji ima dupli lanac. Plus TU varijante imaju vanos. Sto se odrzavanja tice m60 je bolji od m62 ne znam odakle ti da je losiji.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

3 hours ago, Stefan L. said:

brine me sto 4.0 motori su losiji od ovih 4.4, pregrevanje i to.. gm jos pff

Ma kakvi, ova kilometraza ako je tacna nemas brige, osvezis rashladni sistem i teras, price o pregrevanjima mislim da poticu od vremena kad su pavijani iz dokazivanja kupovali ta kola a nisu imali za adekvatno odrzavanje i servis se radio na 40k umesto na 10k tako da ono :) Gas u pod da se cuje i vidi i to je sve sto su oni radili, licno sam celo leto vozio e34 sa tim motorom koji je od jednog vlasnika i odrzavan auto nije stucnuo nikad niti pregrejao ma nista :) Jednom auto....

Link to post
Share on other sites
2 hours ago, Indorile said:

Desni far izmatiran skroz, zazori oko haube preveliki, auto upaljen a ler prenizak i svetli airbag lampa...

ma nijee to je tako fabricki bmw napravio xD vozi mi se iskreno neka benzinjara saltac :D

Link to post
Share on other sites

izbegao bih matika iskreno, imao sam ih 3, em mi dojadi brzo em uvek u nekom grcu kad ce da mi zabada. Cuneee vise matik, mozda neke godine nesto novije ali ovo polovno ne

Edited by Stefan L.
Link to post
Share on other sites
3 hours ago, Sale-Sombor said:

braca koja su ga vratila u fabricko stanje sve pohvale, mislim na farbanje tocak i to, ali ovo sa 4 cevi pozadi mi je takva ciganija pogotovo na braniku koji nije za M5. kada bi felne mogle da se skinu sa plavog i farovi i da se prebace na zeleni to bi bilo to :)

Link to post
Share on other sites
3 hours ago, somi92 said:

Zar ne moze da se uveze neki da do 200k za tih nekih 7-8k koliko traze ovde i da bude top u smislu stanja i istorije?

Sent from my EML-L29 using Tapatalk
 

Ne moze, recimo ja sam gledao preko da uvezem e39 525 benzin, kvalitetan i odrzavan auto sa malo kilometara (tu do 200 000km) nema ispod 10 000e. A 540i mislim da su jos skuplji. 

Link to post
Share on other sites
9 hours ago, Stefan L. said:

braca koja su ga vratila u fabricko stanje sve pohvale, mislim na farbanje tocak i to, ali ovo sa 4 cevi pozadi mi je takva ciganija pogotovo na braniku koji nije za M5. kada bi felne mogle da se skinu sa plavog i farovi i da se prebace na zeleni to bi bilo to :)

Najlakse je naci felne i farove, felne su ti oko 450-500€ i farovi tu oko 250€, tu dodas i stopake da je komplet prica i to je jos 100€.

Link to post
Share on other sites

izgleda, to ti je ono imas love za bolje a ti bi opet nesto staro sto te ispunjava. salta mi se, slusa mi se benzinac. jebiga brate zelja mi je m3 e46 ali od toga nema nista

Edited by Stefan L.
Link to post
Share on other sites

“     Auto u odlicnom stanju! Najjaci paket opreme(ni jedan u Srbiji nema sa takvom opremom, barem ga ja nisam video)
Auto je redovno odrzavan kako treba da se odrzava ovakav auto, samo cu reci prosle godine su stavljeni "brembo" performance diskovi prednji.     “


A ja cu samo reci - povraća mi se...🤮🤮🤮

Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Stefan L. said:

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/15142843/bmw-330  i ovaj mi je na slikama lep, al 3.0 bog te j

Ovaj sam već linkovao, ali me ne mrzi da ponovim.

Ako se razmatra 3.0 dizel, mnogo bolja kupovina.

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/14826506/bmw-330-individual-radulovic

Link to post
Share on other sites
On 10/25/2019 at 12:07 AM, Zeljkamp said:

Bicu strpljiv i sacekacu jednog koji ce, kao i ja, vise ceniti pravih i dokumentovanih 230+ nego sumnjivih ali carobnih 180hkm. ;) 

Cenim tvoju poziciju samo skrećem pažnju na mentalitet većine ljudi u Srbistanu... Jednostavno tog sa dokumentovanih i održavanih 250k neće ni da zovu, a obići će nekoliko sa magičnih "150k" i na kraju odabrati jedan od tih krševa (koji verovatno ima neodržavanih 300k+), naravno na reč prodavca da je redovno održavan i bez ulaganja a od papira nema ništa ili nešto falsifikovano...

Zato naoružaj se strpljenjem, jer većina trgovaca nažalost ne igra fer igru...

Link to post
Share on other sites