Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

17 minutes ago, La Haine said:

Familijo, tipski nosač koji se šrafi za e46/39 kupujem

Ne pase svaki sa e39 da znas. Ja sam kupio (ovde preko foruma) taj sto moze na e39 i e46 i ne moze ;)

Imas kod lika u Surcinu, 40-50e sam ja platio za e46 ... https://www.kupujemprodajem.com/Automobili-Oprema/Krovni-nosaci-i-koferi/THULE-krovni-nosaci-pak-treger-Veliki-izbor-73044919-oglas.htm?filter_id=155730075 

Kod tog lika sam kupio bio i par nosaca za bajs i nosace za e36 ... maksimalno je bio korektan.

Edited by smg
Link to post
Share on other sites
7 hours ago, filip11314 said:

Ako nekome treba original M Tech 2 branik za E46 limuzinu neka mi se javi. Boja Black Sapphire Metalic.

Kolko para i u kakvom je stanju, resetke i lajsne da li idu, ja bih kupio pa farbao ali mi je bitno da je citav :)

Link to post
Share on other sites
3 hours ago, La Haine said:

Dobro druže @smg , ti si profi sa tim stvarima, tvoje iskustvo mi je trebalo.. nosač drži tvrdo predpostavljam..

Ja sam uzeo "fabricke". Ne mrda nista, do sada mi nista nije ispalo :). Ja nosim do 3 bajsa (za sada) na krovu, nikada problema nisam imao. Ni sa e36icom, ni sa e46icom.

Link to post
Share on other sites
On 11/19/2019 at 5:53 PM, djoxE39 said:

Pa nose nevidljivi avion vojske republike Srbije xD 

 

On 11/20/2019 at 10:59 AM, NikNS said:

Delovao bi prazan iako je u kamuflazi, ovako dobije dodatak pa izgleda vise vojno nastrojen :D a i iskreno kolko mesta ima i treba to staviti gde god se ide haha :D

Ne vredi drugari, definitivno sam mator :) to je to :D 

Preko 110 - 130 na sat huce ti nosaci ... sa bajsem (ne znam bez) povecaju potrosnju oko pola litre, cak do litre ... ne vidim zasto bi ih neko drzao stalno na kolima :) sa i bez kamuflaze (u to ne ulazim, ukusi su razliciti)

Edited by smg
Link to post
Share on other sites

Meni je privuklo paznju jer je clean u isto vreme kao sto je i cudno i unikatno :) Naravno da je apsurdno ovako nesto ali bar meni je kul taj izgled da zivim lupam u Norveskoj i vikendom provozam po snegu ovako nesto :) U svakom slucaju po meni koji ne nosim nikad nista lakse da pozajmim krovne nosace i kofer nego da kupim pa ne daj boze nesto zeznem s kolima ili zamenim auto ostadose nosaci :)

Link to post
Share on other sites
15 hours ago, castor said:

Drugari, odlučio sam da prodam moj "mrcomobil" kako mu ženče tepa, pa ako ima zainteresovanih, tu sam. Link ka oglasu:

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/13938882/bmw-330-d

Deluje kao teskog srca, sto je najgore znam da vredi svaki dinar, jel nesto novije u planu ili napustas propelerski tabor?

Link to post
Share on other sites