Recommended Posts

Ne vidim interijer ... i ne zna se stanje (verovatno je poprilicno los po nekom krstenom nivou odrzavanja). Ali pored svega toga, deluje mi kao dobra pocetna osnova za kickanje. 

 

Link to post
Share on other sites
  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

On 11/25/2019 at 12:06 PM, NikNS said:

Deluje kao teskog srca, sto je najgore znam da vredi svaki dinar, jel nesto novije u planu ili napustas propelerski tabor?

Teška srca, jer stvarno nemam šta da zamjerim autu. U planu je bio BMW R1200GS, ali mi se svidio jedan kec kupe i ne mogu da se odlijepim od njega... Svi idu na gore, sa 3ice na 5icu, jedino se ja som vraćam na keca. Ali...

Link to post
Share on other sites
35 minutes ago, Golub said:

Da li je i ova plavusa sa ali expresa? 😂😂😂

Ja sam znao da je seljana pa nisam otvarao oglas ali kad si pomenuo plavusu to je jedino vredno gledanja bilo :D

 

 

Link to post
Share on other sites
5 hours ago, dredger said:

Evo jedna sedmica, na slikama deluje dosta dobro, ne znam samo kako se pokazao taj motor sem sto sigurno dobro trosi

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/14980493/bmw-745-popust

Skupo je to za voznju kod nas, registracija, gorivo, odrzavanje ne znas sta je skuplje :)

Link to post
Share on other sites
17 hours ago, Djoksa530i said:

To sto nema navi je samo prednost, upucas onu F30 look koja je 7 puta lepsa i bolja od fabricke. Lep primerak, steta sto nema xenon jedino.

Bukvalno jedina mana, ako izuzmemo da nema siber . :) Ali to bi mu oprostio za ovakvo stanje.

A za navi / mlatimediju ionako mi je taj kineski navi jedno 10x bolji od fabrike.

Link to post
Share on other sites
55 minutes ago, Indorile said:

Ne mislim na svetlost, nego da oce da ne rade kad upekne sunce jer im je heat protection go k***c.

Pa ova moja radi odlicno (osim ovog da se ne vidi kada je bas bas jako sunce kroz zadnju soferku) ...

Link to post
Share on other sites