Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Plavi najlepsi, ali mislim da ga je handrio neki napaljeni klinac(subjektivni osecaj). 

Sivi beogradski mi nije to to, malo otrcan. 

Sivi uzicki mi deluje bestbuy

Beli novosadski izgleda kao da je domacinski auto, 2 seta felni + jako dobro izgleda. 

E sad sve koje si naveo na slikama su bruka dobri a i cene su im blize gornjoj granici. 

Koji god odes da pogledas obavezno ponesi dijagnostiku, jer mislim da estetskih nedostataka nemaju, samo onih koje majstor vidi-cuje ispod haube i sto dijagnoza očita. 

Link to post
Share on other sites
3 hours ago, Sale-Sombor said:

Mada moze biti i da je chipovan kako ne treba

Moze biti, zato najbolje uzivo proveriti sve. Inace bas lepo i kulturno izgleda na slikama, nista preterano a ima sve sto treba. 

I kakva su vasa iskustva sa chipom Bmw-a? Jel ima neki pouzdan i proveren da je spominjan na forumu?

Link to post
Share on other sites
23 hours ago, Sale-Sombor said:

Plavi mi je ubedljivo najlepsi, sad to sto je manual i sto ima ovu klimu ako ti te stvari nisu bitne stvarno je ubedljivo najlepsi mada i ta klima moze da se resi. Po slikama izgleda bas odrzavano, i sredjivano po ukusu. I pogotovo kad neko slika cist auspuh veliki je + jer govori generalno o stanju motora i odrzavanju. M oprema, sedista, cak i ta plava boja, felne bas bas fino izgleda.

Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Nismo said:

Riknuo drugaru na M54.

Ako nije tajna koji model i koliko košta plivajući za benzinske motore? Čuo sam dosta puta za kombinaciju plivajući-benzinski motor, ali to uvek nekako bilo kao mit: svi čuli a niko video/imao/menjao 🙂

Link to post
Share on other sites
40 minutes ago, BorisNs96 said:

Plavi mi je ubedljivo najlepsi, sad to sto je manual i sto ima ovu klimu ako ti te stvari nisu bitne stvarno je ubedljivo najlepsi mada i ta klima moze da se resi. Po slikama izgleda bas odrzavano, i sredjivano po ukusu. I pogotovo kad neko slika cist auspuh veliki je + jer govori generalno o stanju motora i odrzavanju. M oprema, sedista, cak i ta plava boja, felne bas bas fino izgleda.

Lep je auto, pricao sam i sa vlasnikom. Jedan amortizer mu je otisao, kaze vlasnik da je narucio sva 4 nova, da stizu za mesec dana. Ta klima mi je dosta ruzna, nisam siguran da li moze digitalna konzola da se ubaci. Jedino sto nema zimskih guma, a to mi je sa felnama sigurno 600€ plus na cenu auta. I problem mi je sto mi je bas bas daleko od mene, imam skoro 1000km tamo i nazad. 

Link to post
Share on other sites
32 minutes ago, Dekster said:

Ako nije tajna koji model i koliko košta plivajući za benzinske motore? Čuo sam dosta puta za kombinaciju plivajući-benzinski motor, ali to uvek nekako bilo kao mit: svi čuli a niko video/imao/menjao 🙂

B25 u 325ci, a za cenu pojma nemam, stavljen je polovan, davno to beše...

Svi noviji turbaši bi trebalo da ga imaju, ali su udarci znatno manji i traje mnogo duze nego kod diZLA.

Link to post
Share on other sites

Najtuznije je sto nema dobrih benzinaca sada, svi su neki problematicni. Ili su jako slabi ili kvarljivi. Hondini atmosverski benzinci polako odlaze u istoriju, i nece vise biti tako pouzdanih benzinaca. Svi dobijaju turbo, i eto vec jedan slican problem kao i kod dizela. Ali ne moze da ide, malo trosi i da se ne kvari. :)

Edited by dulebp
Link to post
Share on other sites
9 hours ago, Nismo said:

Riknuo drugaru na M54.

I posle mi neko kaze nasa voljena marka se ne kvari.

Mi i Alfisti, mrka trka 🤣 Moj mucenik danas kod druga u Cacku da vidi sta to curi, da l je turbo.

 

Elem, VW pricao sam - kolegina nova turbo benzinska Skoda Oktavia, male zapremine auto na tu velicinu - crklo kvacilo posle SAMO godinu dana. Nisu priznali garanciju, hoce da ih tuze a nisu ni presli puno. Pri tom i on i zena voze dosta dugo.

Iskreno moj iduci auto je sigurno benzinac. Ako nista drugo nemaju pomenute silne probleme sa svim i svacim, samo malo vece ili srednje kubikaze - bolje da dosipamo gorivo nego da sizimo kod majstora i zagadjujemo okolinu.

BgD je inace postao smrt za plivajuce zamajce - juce sam od aerodroma do stana vozio 11km/h u proseku, sat i po vremena, maltene na kvacilu. Uzario sam ga pretpostavljam -_-

Edited by njegovawisost
Link to post
Share on other sites
On 12/18/2019 at 6:25 PM, Sale-Sombor said:

Trazim e39 restajling limuzinu ili e60 takodje limuzinu, samo auta sa istorijom odrzavanja i dobrom stanju. Ako znate da neko ima ili prodaje javite. Hvala

Znam ja, zadnja godina e60 kupljen nov u Srbiji 160k km, javi se na PM

Link to post
Share on other sites