Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

http://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/15314777/bmw-520-m-look

Osim toga sto je uradjen motor, nista drugo mi se nije svidelo na autu, iako je na slikama delovao dobro. 

Felne od 3ke sa distancerima, oba fara ulazi voda, kao i u maglenke, zakacen prednji branik desnom stranom, zadnji branik naslonjen negde. Enterijer iako me je auto sacekao u praonici se videlo da je dosta umoran i da nije u poslednje vreme bas opran kako treba. Letnje gume lose, zimske 2 nove i 2 polovne ali nisu istih dimenzija, nazad vislje pa auto izgleda zaboden u nos. Vizacev tapacir bas ostecen od naslanjanja lakta. Uopste mi se nije svideo auto... 

Cena poslednja 9700e, kad smo vec seli u auto da idemo 9500e, ali smo se ipak odvezli bez auta. 

Link to post
Share on other sites

Imam problem sa jednim renoom, naime, broj motora je utisnut na plocicu i tako zalepljen za blok i sad imam problem na drugom mestu ne mogu da prodjem tehnicki.

Auto je uvezen bez broja motora i utisnut je PUS motora pre cetri-pet godina po resenju supa stim sto nije utisnut na blok nego na plocicu koja je zalepljena na blok.

Sah mat? 

Link to post
Share on other sites
1 minute ago, Indorile said:

Cao zdravo. Mada dobro si prosao, znam za coveka kome su pusovali menjac...

Sjajno! Sada ja znam coveka koji ne slavi novu godinu vec razmislja o menjacima...:D

Sve najbolje! 🌲

Link to post
Share on other sites
12 hours ago, Desmo said:

Imam problem sa jednim renoom, naime, broj motora je utisnut na plocicu i tako zalepljen za blok i sad imam problem na drugom mestu ne mogu da prodjem tehnicki.

Auto je uvezen bez broja motora i utisnut je PUS motora pre cetri-pet godina po resenju supa stim sto nije utisnut na blok nego na plocicu koja je zalepljena na blok.

Sah mat? 

Ako je utisnut PUS na ovaj ili onaj nacin morali su da te puste. Idi na drugi tehnicki.

Link to post
Share on other sites

Drugari, želim vam svima srećnu novu godinu i da vam se što manje kvare vaši ljubimci... Treba mi savet od vas.. Da li može da se boš pumpa od e36 325tds od 143 ks, stavi na motor isti ali od 85kw??isto je oznaka 300-1..dali treba da se nešto menja, "budži", šteluje... 

Link to post
Share on other sites