Recommended Posts

56 minutes ago, djoxE39 said:

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/15759051/bmw-525-e39-525i

 

Da li neko poznaje auto? Posle dugo vremena nesto na oglasu sto mi odgovara, ali se bojim da je lom teski kao u vecini slucajeva :D :/ 

Znam da treba da se promene gepek vrata zbog rdje i da ima jos nekih problema sa limarijom. Ne secam se sad svega, ali sam pricao sa vlasnikom i tada mi ga je davao sa oba seta felni za 4000e. To je bilo pre nekih 5 meseci kad sam ja trazio sebi e39. A trazio sam e39 jako dug period, na kraju jednostavno nisam mogao da nadjem dovoljno dobar i kupio sam e60.

 

Link to post
Share on other sites
  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ima u Sr. Karlovcima otpad(užasan naziv) koji radi sa Japancima,uglavnom Honde,znam da uvoze od preko. Probaj tamo,od drugara su pre par godina otkupili Toyotu neku. Ako imaju matematike verovatno bi se mogao dogovoriti sa njima. Trenutno nemam broj od Dejana koji je vlasnik ja mislim ali bi mogao ovih dana da nabavim. A možeš i sam da izguglaš,imaju ponudu na "polovnim automobilima".

 

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

 

 

 

 

Link to post
Share on other sites

Mada je interesantna priča sa hondom oko otpada, nema ih puno, i ima onih koji deru, ali ima ljudi koji su pravi ljubitelji i ne cepaju, eto ja sam imao sad slučaj da mi auto na sekund gubi struju i dva put se ugasio, tipovali smo na uložak kontakt brave jer je sve drugo ok, nov ulozak nema da se kupi, u delti samo cela brava sa ključem 100k!!! Nazovem Daču iz Resnika čovek me pošalje kod Žuleta koji radi honde i čovek mi montira ulozak i kaze vozi 15 dana vidi jel to, ako jeste donesi 20e kad stigneš ako ne vrati ga i to je to. Tako da ono na koga naletiš, i Deki je dosta korektan i burazer mu isto. 

Link to post
Share on other sites

Super si prosao, obicno deru sa tim copavcima, a i u pravu si sa svim ostalim delovima za Honde posto su bas retke. Mada nije ni sa Bmw bolja situacija. Koju generaciju vozis? 

Link to post
Share on other sites
9 hours ago, dulebp said:

Super si prosao, obicno deru sa tim copavcima, a i u pravu si sa svim ostalim delovima za Honde posto su bas retke. Mada nije ni sa Bmw bolja situacija. Koju generaciju vozis? 

Cl9 2.4 2006

Link to post
Share on other sites
Pa nista covek nije ni slagao [emoji4] Nema plivajuci zamajac [emoji3] 

Pa znam cim je automatik nego od kuknjave kako je to najveci problem uzmes ovo i ne mislis, a konacno da neki nije iz Nemacke ili Italije [emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to post
Share on other sites

Čini mi se da ne sole i da ne gule do asfalta, već samo utabaju da se napravi led, a onda imaju prednost u odnosu na nas, jer su im spajkovi na gumama dozvoljeni, da ne kažem obavezni. ŠveCka, Norveška i oni mnogo fini Finlanđani.

Link to post
Share on other sites

Norvezani smeju da imaju spike u gumama, svedjani mislim da ne smeju, posipa se rizla a bogami i so, iako se ne prica imam slike iz drugarovog servisa u norveskoj auta 2017to trula ko dinja. Jedino Audi po njegovim recima se nije iskvario od 2005 do danas. Ali on sam kad je kupio auto 2012 sa 120k na satu sef mu je rekao da je to staro i puno preslo a za prvu ruku ce ga sluziti hahaha [emoji23] Tolko o standardu [emoji16] I da dodam uglavnom imaju lepe pakete opreme svi samo sto su losi po odrzavanju, voze dok se ne zariba motor haha


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
Jebo ih standard na ovu ladnocu [emoji23]

Zanimljiva stvar da je drugar kupio Passat B7 karavan 1.6tdi otisao na AutoDoc i porucio filtere i ulja, i kad je trebao da zameni skontao je da nije isti filter, objasnili su mu da norveska i svedska kao i jos neke zemlje drugacije filtere za vazduh koriste haha


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to post
Share on other sites