Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

On 1/31/2020 at 9:49 AM, NikNS said:


Mnogo je lakse biti bahat sto vise kesa imas, kad gledas jeftinija kola naci ces nekog ko mi ko je lickao, a ko ima kesa i ne mari ne igra njemu nista 20k ili 50k. Probacu da nadjem slike najnovijeg jaguarovog suva elektricnog kako je pun djubreta, izgreban volan, unakazen do panja a ima 30k na satu emoji2955.png


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ja sam se stvarno zgrazavao, Ameri piju kafu na litre, znaci tih solji od kafe kolko hoces, cebad, garderoba, ambalaze iz tih njihovih Mc-ova, Burger Kingova i sl, mrva toliko da mozes da nahranis jato golubova. Po sedistima fleke, da li pisaju u flase kad zaglave u saobracaju ili drkaju, ja ne znam ali sedista su im unakazena za medalju. Italijani su sto se tice higijene ultra uredni u odnosu na Amere. 

Link to post
Share on other sites
2 hours ago, LWFtheDJ said:

taj i onaj od karica se prodaju zadnje 3godine,stalno na oglasima

jedino nisam  gledao brojeve telefona,mozda idu iz ruke u ruku kod sverconija,ali cisto sumnjam,to su vozila za ljubitelje a takvih je jako malo i plus je pitanje kakvo im je pravo stanje,tu su ulavnom motori rikavela,a pored motora jos kamara preskupih govana oko trapova,diferencijala i redukcije...

Link to post
Share on other sites
7 hours ago, filip11314 said:

Ovaj je od Karića, samo su mu volan promenili. :D

Moguce, znam da je onaj karicev imao neki plavi volan i 3 kljuca slikana sa plavim gumenim navlakama i druge su tablice bile. 

Link to post
Share on other sites
3 hours ago, pesimista said:

Kad smo već kod kupea, a iz Novog Sad, ima i ovaj:

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/14853076/bmw-320-20

Kad smo vec kod Novog Sad bio je do skoro jedan bas lep 330cd facelift. Nema ga vise u oglasima...

Nego, kakvi su 3.0d motori u e90\2?

Edited by Desmo
Link to post
Share on other sites