Recommended Posts

Fino ste se rasprdeli 🙂

Ganetov auto je vise show car, covek ga sredjivao kakav mu je bio cef. Ima farove u xy boja, sad me mrzi da trazim, ali mislim da ima i hidrauliku za dizanje. 

Naravno da taj e38 nije promasaj, covek napravio kako voli, sve u kvalitetu. Inace kad smo vec kod toga, gde je Gane? Nema ga na forumu.

A taj 535 e60 bas me interesuje u sta je ulozeno 5 soma? Lepo izgleda na slikama stvarno. I naravno da taj auto ne moze da bude bolja kupovina od f10 pa nek je iz uvoza. Jako velika je razlika izmedju e60 i f10, neuporedivo bukvalno.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

4 hours ago, djukicc said:

Zasto bi onda neko kupio ovaj e60, platio 7500 i smorio se kako kazes za mesec dana ,posto je vec 90% skockan? Zasto ne kupiti neki za 4500-5000 i polako ga pakovati? Po meni je svaki BMW lepsi kad je fabrika.

Ja sam imao sve po VIN-u i bio vise pristalica toga, ali ovaj auto jeste dobro skockan. To je npr odlicno zapazanje jer je neko krenuo da radi full m i stao, bolje da nije dirao lajsne npr. Sa druuge strane na ovom autu je osim u estetiku(detailing spolja , unutra, keramika itd) ulozeno puno u mehaniku (dizne svih 6, ecu, izduvna grana, obe turbine, menjac, centrala grejaca i svih 6 grejaca, ccc modul, trap kompletan....) i tesko je kupiti takav e60 posebno 535. 

Link to post
Share on other sites

Ma trebao je uzeti fabriku i zameniti sajtne i rubove i teraj od malog s do malog s [emoji2] Salu na stranu. Radujem se videti sta ce tu ispasti ne sumnjam da ce biti nesvakidasnje, ja evo posle 2000e ugruvane u mehaniku krecem lagano spolja da resavam sve pa ubrzo ubacujem slike sta i kako [emoji106][emoji41]


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Pa on je da kazes prvi ko ne zali platiti, ako je stvarno tako to je onda dovoljna reklama za samu tu Radionicu. Steta ako je posle svega auto otisao u out


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Steta, covek je ulozio ozbiljan novac, ozbiljnu energiju i volju u taj auto ... 

Ja mislim da ga je radio kod Klinika (ali nisam siguran), nisam nikada saradjivao sa njima ... ne znam kakvi su.

Link to post
Share on other sites

Ma znam vidim da su stare slike zato vas i pitam ako je neko otisao da ga vidi :) Jako mi se svidjau e39ke u zadnje vreme. Kontam da je totalno drugaciji auto os mog e36 :P

5 hours ago, Mitrovic Stefan said:

http://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/15587613/bmw-325-ci-reg-do-02-2021

Zna li neko ovaj? Fino izgleda, a stoji vec neko vreme na oglasima

Ako se ne varam video sam ga par puta u NS i auto brutalno dobro izgleda... Kakav je na slikama ovde takav je i bio uzivo ali sam ga bas detaljno zagledao...

Link to post
Share on other sites
Vidi se da je zdravina od auta,jedino sto bode u oci sa kilometra,a kad je vec toliko ulozeno da mu se stavi original prednji branik i vrati klapne iza bubrega. Za ostalo nemam komentara tip top i sve sto treba e60 da ima

Послато са SM-A505F помоћу Тапатока

Link to post
Share on other sites
Ma znam vidim da su stare slike zato vas i pitam ako je neko otisao da ga vidi [emoji4] Jako mi se svidjau e39ke u zadnje vreme. Kontam da je totalno drugaciji auto os mog e36 [emoji14]
Ako se ne varam video sam ga par puta u NS i auto brutalno dobro izgleda... Kakav je na slikama ovde takav je i bio uzivo ali sam ga bas detaljno zagledao...
Nadam se da je dobar. Razmisljam da odem da ga pogledam, a ne ide mi se 250km u jednom pravcu uzalud.

A cena je dobra tako da je valjda dobar.
Link to post
Share on other sites

Ne sumnjam da je trebalo da bude vrhunski sklop kad su ga zamisljali. Maltene egzotika. Na kraju je ispao najnepouzdaniji Citroen. Ne moze Francuz da napravi velik auto da valja pa to ti je. Oni su doktori za male kubikaze i gradska kola. 

Link to post
Share on other sites

Ladno nisam gledao Nick na forumu i otvorim oglas, odma si mi pao na pamet da bi ti dovezao ovako nesto, svaka cast. Masina je super i cena je korektna u poredjenju sa onim sto se nudi za slicne pare.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to post
Share on other sites