Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

http://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/15587613/bmw-325-ci-reg-do-02-2021

 

Zna li neko ovaj? Fino izgleda, a stoji vec neko vreme na oglasima

Isao sam juce da ga vidim. Lepo izgleda, hellrot jebiga, ali motor zvecka nekako. Vlasnik kaze da suhidropodizaci medjutim cuje se i kad je zafrejan i kad dam gas. Zazori su dobri ali krila prelaze preko farova oko 2cm.

 

Unutra je okej.

 

Upao je skoro u rupu i iskrivio felnu (ispravljena sada) i dobio bubac na gumi. I sa tim cena je bila fiksna.

 

Nisam ga uzeo, a ni dalje zagledao zbog motora.

 

 

Link to post
Share on other sites

A napisa čovek lepo "U auto nema trenutnih ulaganja". Stvarno mi nije jasno zašto to rade... Verovatno "ne mora oma' bato" fazon. Al ce kad tad morati pare iz novčanika. Možda sam ja lud,ali sigurno sam glup,tako se piše oglas...

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Link to post
Share on other sites

http://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/16040228/bmw-320

Zna li neko nesto?

Kaze vlasnik da je sve odlicno, osim pri gasenju da se zatrese malo i da nije zamajac.. sumnja na nosace motora..
Neko misljenje?

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Otkud sad dizela gledas? Pa moguce od nosača, vrlo moguće. Problem je sam sto nasi majstori prvo zamene nosace, pa kazu “e nosaci su bili dobri, mozda je zamajac”.🙂

Link to post
Share on other sites
Otkud sad dizela gledas? Pa moguce od nosača, vrlo moguće. Problem je sam sto nasi majstori prvo zamene nosace, pa kazu “e nosaci su bili dobri, mozda je zamajac”.[emoji846]

A nemam pojma, nesto nema e46 benzinaca...

Ne cima mi se do Loznice a da treska motor totalno, ako su stvarno nosaci onda nije problem, ima lepu opremu, na slikama izgleda sasvim ok zdravo.

 

Cale pazario sebi e46 2.0d 6 brzina karavan, sluzi ga bas dobro. Pa onda i ja ajde da uzmem sebi samo malo lepse [emoji23]

 

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

 

 

 

Link to post
Share on other sites

A jebiga, navikao sam vec. Ovo je cetvrti BMW koji gledam.
Prva 3 bila E36 318IS.

Prvo sam isao u Beograd, vlasnik mi rekak da je odlican i da je kupljen za sredjivanje ali da on nema vremena, na slikama bas lepo izgledao. Odem tamo, a ono pola auta u matu, jedino napred M branik tek ofarban pa se sija. Izmedju ruba i vrata beko gitovao i kao da je prstom razmazao git i tako ostavio. Naravno okrenuo se odmah i otisao, nisam ga ni upalio.

Posle me kontaktira lik iz Zrenjanina (na Fb grupi), kaze odlican, limarija kao nova. Posto radi u Italiji, dva meseca sam cekao da vidim auto. Posto vazi za postenog lika i poznavaoca BMWa, verovao sam da je to to. Slike mi nije poslao, a nisam ga nesto ni pritiskao da posalje jer sam mu verovao (konj).
Uzmem slobodan dan i odem tamo (sat vremena pre dogovorenog vremena), on kaze da ne moze sad da pokaze auto posto ceka majku da izadje iz bolnice i kaze bice to za sat-dva. Posto su isla dva drugara, seli smo u restoran. Prodje 2 sata, on kaze da jos ceka i da ne zna kad ce. Prodje 5-6 sati, pade i mrak (avgust bio) i ja se vratim.
Posle zvao, poslao mi sliku auta sa 15m i zumiranu. Vidim da je sajtna nesto cudna, ima ulubljenje. Kaze kao stavices M sajtne i nece se videti. Zadnji rub isro ocesan dobro. Pritom to mi nije rekao do tad kad smo se culi, govorio je da je limarija kao nova. Jedino je posle par nedelja spomenuo da je rub vrlo malo ocesan od ogradu neku.
Ja nisam hteo da idem opet, a on nije hteo placa slepu do Valjeva tako da auto nisam ni video.
Posle hvatao na foru da nema para, hoce majka da umre i nema za sahranu. Veoma jadno ali ima nas raznih.

Treci put odem u Pancevo, sajtne bile trule, kad ga je upalio nije mogao da radi na leru a da se ne ugasi i nije nesto isao pa nisam hteo da ga uzmem. Doduse lik je rekao za sajtne.

Ovo je sad cetvrti put. Otislo je nesto vise od 200 evra na put ali jebiga. Naici ce neki kupe valjda.

Raspisah se ja ali jebiga.

Link to post
Share on other sites

Crvenog sam vidjao redovno dok smo devojka i ja ziveli blizu vuka, lik je svaki dan bio u nekom kaficu ispred zgrade. Tako da sam imao priliku da gledam auto svaki dan, plus je drugar gledao taj auto za njega, u sustini za te pare tesko jer mora se farba spolja i enterijer da se sredi. Motor bio ok koliko znam.

A za Tadina znam da je iz Zrenjanina i da radi u Italiji i da valja e36 :D 

Link to post
Share on other sites

Sa Tadinom sam i ja saradjivao, cekao sam ga 8 meseci da plati felne koje je kaparisao kod mene. Kakve je covek izmisljao izgovore, koliko je lagao da je to strasno, da covek ne poveruje sta sve moze da izmisli i kakve su to price.

Link to post
Share on other sites

Upravo ispred tog kafica sam ga i ja pogledao. Trazio je dosta para, a imao je dosta ulaganja.

Posle ja skapiram i ciji je to auto bio. Kad je uvezen on je dosao u Valjevo, bio je kod jednog pekara koji je ziveo nedaleko od moje osnovne skole. Secam se auta ali kroz maglu. Nisam mnogo prolazio pored ali secam se auta. Po pricama starijih kazu da je uvezen kao ekstra auto ali da nije odrzavan posle.

 

A za drugi E36 nije bas cela prica ali u sustini to je to. Mislio sam da ce biti to to i da kupujem 100%, ali jebiga.

 

 

Link to post
Share on other sites

Imam jedan e46 facelift coupe na prodaju, 2.0cd 150ks, auto fabrika suva, kadice unutra, bruseni alu lajsne, fabricke led stopove, sve u svemu dosta opreme ali stanje mnogo bolje. Ako nekog zanima nek se javi da mu dam kontakt prodavca da se cuju nije les a licno znam coveka pa zato mogu i preporuciti.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
7 minutes ago, NikNS said:

Imam jedan e46 facelift coupe na prodaju, 2.0cd 150ks, auto fabrika suva, kadice unutra, bruseni alu lajsne, fabricke led stopove, sve u svemu dosta opreme ali stanje mnogo bolje. Ako nekog zanima nek se javi da mu dam kontakt prodavca da se cuju nije les a licno znam coveka pa zato mogu i preporuciti.


Sent from my iPhone using Tapatalk

https://imgur.com/0vbzb0O

https://imgur.com/4Bim2AG

https://imgur.com/qiRYtzO

 

Da ne ide bas na suvo

Link to post
Share on other sites
24 minutes ago, Mitrovic Stefan said:

Fino izgleda. Ja ipak trazim benzinca. 325CI E46 ili 318IS i 325I E36.

Koliko je para dizel, ako drugar bude zainteresovan?

Bio je jedan dobar bordo sedan E36 2.5 na oglasima na FB cini mi se. Na Novi sad table, delovao je odlicno na fotkama, rondell felne, gewinde...zaista lep primerak.

Link to post
Share on other sites

Za ovaj dizelcic nemam cenu, znam momka rekao mi je da bi prodavao pa reko mozda i pomognemo nekom ko trazi isto, dacu njegov kontakt pa se mogu cuti i lako resiti sve [emoji846]


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to post
Share on other sites