Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

2 hours ago, FILIP-M3 said:

http://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/15355843/bmw-320-m-paket

Jel neko vidja ovaj po Bg-u? Ne znam cenu ali izgleda ok

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
 

Pise da je iz Ljiga, ne iz Bga. Ja volim tu crvenu boju, sa crnim detaljima nekim moze biti bas lep. E sad sto se tice stanja, samo uzivo, na slikama nista. I da, ni jedan dizel ne moze da ima zvuk kao benzinac kakav god auspuh da ima.

Link to post
Share on other sites

Jedine prednosti e46 su noviji i po meni bolji motor, i mogucnost da auto bude koju godinu mladji. Sve ostalo na strani e39. Ovaj izgleda dosta dobro, i kad bi nabacio na njega 1000e bio bi bolji od sve i jednog e46.

 

Послато са MI 8 помоћу Тапатока

 

 

 

 

Link to post
Share on other sites

Crveni iz ljiga.. necu mnogo komentarisati...
Pocepano sediste vozacevo, zadnji branik nesto sav strci van rubova, volan iscepan, unutra lepljena neka siva karbon folija... a na zadnjem sedistu pun sira i jaja za prodaju valjda [emoji16] na oko mi se nije dopao uopste, retrovizor levi nesto izgljen i lepljen.. i tako 3800e

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
16 hours ago, FILIP-M3 said:

Bez auta sam trenutno, vise i ne znam sta je pametna kupovina... e46 i nema neki izbor (pricam o limuzinama), e39 isto slabo.
U ovom momentu ne bih isao na e90 jer imam neke druge izdatke.
Sta mislite o nekom drugom autu? Znam znam bmw klub emoji16.pngemoji16.pngemoji16.png

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
 

Honda Accord i da budeš miran

Link to post
Share on other sites
Honda Accord i da budeš miran
Odlican je Accord, ali za te pare moze samo da ga sanja, a da valja.

Alfa je realnija prica, skroz solidan prevoz ta 159ka, a za sitne pare.

Mada e39 ih jede bez 'leba. :D

Послато са MI 8 помоћу Тапатока

Link to post
Share on other sites

Nisu ni Alfe vise toliko lose, al svakako je Honda mnogo pouzdanija i jednostavnije konstrukcije, pa ima mnogo manje potencijalnih kvarova.

Послато са MI 8 помоћу Тапатока

Link to post
Share on other sites
Trenutno od benzinaca mrka kapa sto se tice ponude kod nas.

Vala baš. Ma nikakva ponuda. Ja ne znam šta je ovo, samo dizelaši.

Kada sam tražio za sebe auto, tražio sam e90 320i ili e87 120i. Jurio sam 4-5 meseci i ništa. Za pet meseci samo jedan korektan 320i koji mi ode ispred nosa bukvalno. Na oglasima su bili oko 2500 dizelaša i 150 benzinaca. Pa eto koja je razlika. Na kraju sam se pomirio sa sudbinom i uzeo dizela, i to 118d, nije čak ni 120d. [emoji1]

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Ne smem o alfi da mislim, kuci ne smem sa tim [emoji23][emoji23][emoji23]
Sacekacu jos malo i onako nema gde ni da se ode trenutno zbog cele situacije...

Mozda i neki e90 naleti ako resim bas da se otvaram za tu cifru

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
1 hour ago, filip11314 said:

Ta priča ne pije vodu.

Ja ne pričam napamet, od28 auta koje sam posedovao lično 11 su bile Honde i sad je vozim, Alfe 159jtd sam se srećom rešio, nije to loš auto, samo treba nabositi dobar primerak a mislim da to kao i da e46 je teško

Link to post
Share on other sites
56 minutes ago, Desmo said:

28 auta za koliko godina?

I da je za 30 godine - mnogo je xD

Mozda je covek trgovac automobilima...

Edited by Nismo
Link to post
Share on other sites
Ja ne pričam napamet, od28 auta koje sam posedovao lično 11 su bile Honde i sad je vozim, Alfe 159jtd sam se srećom rešio, nije to loš auto, samo treba nabositi dobar primerak a mislim da to kao i da e46 je teško
To samo znaci da cesto menjas auta, i da onda bas nisi merodavan za price o pouzdanosti nekog auta jer su vrv kratko u tvom posedu....ili si medju najstarijim stanovnicima nase drzave. :D


Послато са MI 8 помоћу Тапатока

Link to post
Share on other sites
13 minutes ago, dulebp said:

To samo znaci da cesto menjas auta, i da onda bas nisi merodavan za price o pouzdanosti nekog auta jer su vrv kratko u tvom posedu....ili si medju najstarijim stanovnicima nase drzave. :D


Послато са MI 8 помоћу Тапатока
 

Pa ne bih se slozio sa tobom, u neka srećna vremena sam menjao i na nedeljnom nivou kola jer sam bio u mogućnosti, a to da li sam merodavan mislim da govori dosta km koju prelazim, pa se tako desi nekad i po par hiljada km nedeljno, ali generalno mi je prosek oko 40000 godišnje, pritom ne trguje kolima menjao sam iz zadovoljstva, a bilo je dosta automobila koje sam i relativno dugo vozio, pa za njih mogu biti merodavan. Ako te baš zanima mogu ti i nabrojati s

Ta sam posedovao i mišljenje o istim, ali nisam siguran da bi druge to interesovalo. A pošto vozim od 18te,znači nekih 20 godina voznje i poprilično miliona km po celoj Evropi, i malo šire gde se to moglo

Link to post
Share on other sites
Pa ne bih se slozio sa tobom, u neka srećna vremena sam menjao i na nedeljnom nivou kola jer sam bio u mogućnosti, a to da li sam merodavan mislim da govori dosta km koju prelazim, pa se tako desi nekad i po par hiljada km nedeljno, ali generalno mi je prosek oko 40000 godišnje, pritom ne trguje kolima menjao sam iz zadovoljstva, a bilo je dosta automobila koje sam i relativno dugo vozio, pa za njih mogu biti merodavan. Ako te baš zanima mogu ti i nabrojati s
Ta sam posedovao i mišljenje o istim, ali nisam siguran da bi druge to interesovalo. A pošto vozim od 18te,znači nekih 20 godina voznje i poprilično miliona km po celoj Evropi, i malo šire gde se to moglo
Svaka cast za predjene km i izmenjane aute, jos pogotovo ako ti auto nije vezan za posao, to su impresivne brojke. Ove na nedeljnom necemo racunati, jer da si spavao u autu ne bi mogao da pokaze koliko je neki auto pouzdan, a ako ti nije problem napisi mi sta si duze vozio i kakvi su utisci sa tim automobilima. Posto sam bivsi Hondas, a postujem i dalje tu marku, zanima me sa cim poredis Accord kad si impresioniran sa njim najvise od svih do sada?

Послато са MI 8 помоћу Тапатока

Link to post
Share on other sites