Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

2 hours ago, Stefan L. said:

ne ja sam 2.0 al poznatija kao turbo benzin bandit xD

I ja sam i 2.0 ali samo traktor mafija bajo moj : ) 

Vrlo rado cu prvom prilikom preci na benzinca, gospodska prica

Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Desmo said:

Ima li obaveznu opremu u gepeku?

 

86.jpg

hahaaha, jos uvek nije poceo da srce, ali DA, trose ulje tfsi motori kao i bmw benzinci :) 

da gospodarska prica u fulu xD  

Link to post
Share on other sites
15 hours ago, 600 said:

Jbg, nisam ispratio na vreme, a motorizacija? 

2000 kubika turbo benzinac, 211 konja, isti motor sto ide u golf 6 gti. Ja sam autom prezadovoljan. Doduse auto je 2011 S line oprema x2 i Svajcarac, imam urednu servisnu od pocetka pa do sad. Zamenjena mu je garnitura lanaca lancanika klizaca btw.. 

Ja sam mu uradio redovan servis koji kosta nesto smesno fazon, svi filteri i ulje 7700 sam platio i ruke 1500 dinara. Potrosnja po gradu je 10 litara, otvoren oko 7. 

Delicu (djoksi) bih ga toplo preporucio kada mi dojadi :) posto je uveliko i on gospodar prstenac :D 

 

Edited by Stefan L.
Link to post
Share on other sites

Kolko se vidi sa slika prednje levo krilo trulo, zadnji desni rub truo, zadnji vezni lim supalj,  gepek nije ustelovan, vozaceva vrata nisu ustelovana... Mogu misliti koji je to plac po patosu, dzepovima i stubovima. Ono za 700e bolje i ne mozes da ocekujes, ako ces da ga vozikas ovako bole te brige, a da ulazes se ne isplati nimalo.

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/16153496/bmw-316-e30 Gledali smo drugar i ja ovaj auto, sklopljen je skroz i poprilicno dobro uradjen, za te pare koje ga momak daje ne mozes pola na ovom autu gore da uradis od onoga sto je on uradio.

Link to post
Share on other sites