Recommended Posts

Imam ja sad audi a4 1998, 1.9tdi 115ks. Na 10.000km potrosi 0.5l ulja, presao 600.000km, ja treci vlasnik. Uzeo ga za posao prosle godine. Nikad motor otvaran, sve suvo, da ne veruje covek. Ima klimu digitalnu automatsku i ona radi. Do 100km/h trosi 4,5 litre nafte. Skroz je korektan auto. Imao sam u kombini ili njega ili e46 320d. Ali kum je jebo mamu tom bmw-u pa sam ipak uzeo audija iako je presao skoro duplo vise.

 

Link to post
Share on other sites
  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

2 hours ago, Indorile said:

N55 ide u f30/f32. A na komentar da w221 izgleda kao socilajni auto od 2k evra stvarno nemam komentar.

Ne hejtuj, tako izgleda spolja, BMW je 5 klasa iznad, da ga 50 godina cuvas i odrazavas prelep ce biti i za potpuno neupucene. Ovog je fizickim izgledmom pregazilo vreme iha ha

Link to post
Share on other sites
1 hour ago, dredger said:

Imam ja sad audi a4 1998, 1.9tdi 115ks. Na 10.000km potrosi 0.5l ulja, presao 600.000km, ja treci vlasnik. Uzeo ga za posao prosle godine. Nikad motor otvaran, sve suvo, da ne veruje covek. Ima klimu digitalnu automatsku i ona radi. Do 100km/h trosi 4,5 litre nafte. Skroz je korektan auto. Imao sam u kombini ili njega ili e46 320d. Ali kum je jebo mamu tom bmw-u pa sam ipak uzeo audija iako je presao skoro duplo vise.

 

ti si moj i djoksin covek, gospodar prstenac u guzu xD 

Link to post
Share on other sites

E, al sto je udoban taj stari a4, pa to nije normalno. Kao mecka 124. 

Realno, ja ne znam sta cu na ovom.forumu, nisam.imao.bmw-a 10 godina. Ali.volim ih jako. 

Link to post
Share on other sites
2 minutes ago, dredger said:

E, al sto je udoban taj stari a4, pa to nije normalno. Kao mecka 124. 

Realno, ja ne znam sta cu na ovom.forumu, nisam.imao.bmw-a 10 godina. Ali.volim ih jako. 

bmw mecka audi... stoje ti u ponudi xD pozdrav od Fazlije ciganina xD 

kupis bmw ko djoksa bajo moj, sto soma rega  da se vidi raskos

 

Link to post
Share on other sites

Registracija kao moj audi. Ali imam ja keca u rukavu za kurcenje, zeninog mondea 2.0 tdci. I to karavana! 

Nikako da se docepam zglavnog auta, te zeni se, pa dete, pa gajba, pa ulazi u posao, pa jbt imam i ja dusu. 

Ispravna su mi oba auta maksimalno stvarno, ali ja bi malo da uvalim dupe u bembaru. Nek pukne i lanac, samo nek je bembas 😁

Link to post
Share on other sites
9 minutes ago, Djoksa530i said:

Hahahah dobro me podseti da proverim, ali znam da je bilo 46 za 3.0 van luksuza kapiram da je sad preko 50...

Tesko ispod 55 da se provuces...

Link to post
Share on other sites