Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mozda je "pojeo" 10kw jer je bio n47 120ke tj 163ks, tzv. Edition. Ili to ili je 2007 m47, ali je naglasio n47, gde je opet mozda omasio za slovo :D

Послато са Mi MIX 2 помоћу Тапатока

Link to post
Share on other sites
2 hours ago, Stefan L. said:

Isfuraj svaki kupe koji ti se svidi pre nego sto dodju deca, kad se ozenis samo 4 door. Ili ko je pri lovi kupe za sebe, karavana za zenu i neki suv isto za sebe. Ja bi bar tako.

Link to post
Share on other sites
11 minutes ago, dredger said:

Old school je, ali ti je ovaj kanta stanje

kanta 100 posto, vise sam hteo da pokazem model :) imao komsija jos krajem 90ih sl 600 amg v12 sa tablama bg 600 000 crn u ono vreme zlooo, a kasnije su bile bg 600 sl :D 

Edited by Stefan L.
Link to post
Share on other sites

Meni je taj SL isto brutalan auto. Ja sam se jos kao klinac lozio na kola i sve sto je valjalo u gradu sam zapamtio. SL je u Zr zavrsio onaj sto je bio od Vlade Trefa, bio bas lose ofarban u neku zutu boju. Imao sivog cabria 300SL jedan krimos, taj je bio top. I bio nesto kratko neki crni les kod jednog trgovca. Ja najvise volim te youngtimere da vidim, ta linija mi se svidja. Bas su imali neki svoj smek. Imaju i ovi novi, ali nije to to, bar ne meni. 

Link to post
Share on other sites
4 minutes ago, dredger said:

Meni je taj SL isto brutalan auto. Ja sam se jos kao klinac lozio na kola i sve sto je valjalo u gradu sam zapamtio. SL je u Zr zavrsio onaj sto je bio od Vlade Trefa, bio bas lose ofarban u neku zutu boju. Imao sivog cabria 300SL jedan krimos, taj je bio top. I bio nesto kratko neki crni les kod jednog trgovca. Ja najvise volim te youngtimere da vidim, ta linija mi se svidja. Bas su imali neki svoj smek. Imaju i ovi novi, ali nije to to, bar ne meni. 

https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=294409945&categories=SportsCar&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&isSearchRequest=true&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=45&maxFirstRegistrationDate=2004&maxPrice=35000&minFirstRegistrationDate=2000&pageNumber=1&scopeId=C&sfmr=false&sortOption.sortBy=searchNetGrossPrice&sortOption.sortOrder=DESCENDING&transmissions=MANUAL_GEAR&searchId=f8d26e6f-9609-000a-f9f2-978985db5482

u sustini auto za mene kad sve saberem i oduzmem da mi pruzi zadovoljstvo :D  samo za odrzavanje... 

Link to post
Share on other sites
14 hours ago, Boban_m said:

Mnogo sam bolje misljenje imao o Jaguarima prije nego sto sam otisao preko. Gubi vrijednost slobodnim padom. Ne cijene ih bas ovde nesto pretjerano, sto se vidi i po cijeni polovanjaka. Ne znam zasto je tako skup u Srbiji.

https://miami.craigslist.org/brw/cto/d/fort-lauderdale-jaguar-xk8-convertible/7110215511.html

Mene je Jaguar "smorio" najvise sa X type-om. Tu su krenuli nizbrdo kad su sa Fordom surovali. Motor 2.0tdci iz mondea, unutra prekidaci iz Forda, trap od Forda, aj jebes trap, to je najmanji problem. Meni je jaguar samo ako je veliki benzinac. Onda izbace XF, sedista od neke lose kože, kao da sa svinjskog dupeta. Pa napravili X type karavana, ej Jaguar karavan. Katastrofa. Razumem ja da moraju da prate trendove, prodaja i te stvari, ali negde usput su izgubili sustinu. Zadnje sto mi se svidja od Jaguara je XJ 2005, 2006 godiste, taj mi je top, posle toga ne budi emociju ni jedan.

Link to post
Share on other sites

@Stefan L. za 100 soma samo Porsche 911 bi gledao. To mi je auto snova. Probao sam i Panameru doduse onu najslabiju, Cayena 3.0d, a 911 pre jedno 7-8 godina. Carera je Carera. Al toliko ljudi gledaju u taj auto da te bude sramota da vozis.

Link to post
Share on other sites

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/15771933/mercedes-benz-s-500

Nesto iz vremena kad se lanci nisu teglili.

A kad sam vec spominjao Jaguara sa Fordovim 2.0 tdci motorom, moram taj motor da pohvalim, imam ga kod zene u mondeu, ide dobro, na lanac je, lanac se ne tegli. Nas je presao oko 450.000km radi kao sat. Ali generalno auto kao auto je bas bez veze, od hladnijih koje sam vozio. Ona alfa 147 sto sam je imao jeste me mucila, ali kad je namestim stvarno sam voleo da je vozim, bas je imala neku svoju pricu. Karala me, ali je i pruzala. A Ford nista, nit jebe nit nesto pruza. Frigidan auto u pm.

Link to post
Share on other sites
11 minutes ago, FILIP-M3 said:

Da postoji mogucnost i finansije naravno, voleo bih da imam jednu Hondu NSX

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
 

+1, da se dopisem. Auto mojih snova punih 20 godina🙂

Link to post
Share on other sites
mislim da se zajebao u slovu, ako je 150ks kao sto pise to je motor kao iz e46 2.0d ristajla, a inace postoje e60ice sa 150 konja, te su radjene za Belgijsko trziste
Nije isti motor kao u e46 restajl(M47TUD20), vec isti motor od 163ks(M47TU2D20), samo softverski oslabljen u tim zadnjim serijama pa i prvim serijama restajlinga. Ja imam bas taj od 150ks, moj je iz Austrije.
A inace, u pravu si za Belgiju, oni zbog nekih njihovih normi,taksi ili cega vec dobijaju oslabljene softverski, kod njih ide npr f10 od 184ks sa 163ks.

Послато са MI 8 помоћу Тапатока

Link to post
Share on other sites
Da postoji mogucnost i finansije naravno, voleo bih da imam jednu Hondu NSX

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk


Pogledaj model auto krevetica za sina sto sam napravio. [emoji3]
2153055dc1da4367ef48a7535f5e0cae.jpg


Послато са MI 8 помоћу Тапатока

Link to post
Share on other sites
Svaka cast. Jel se bavis time? Ubi me cerka za mini mouse krevetom.
Ma jok cist hobi, sin hteo auto krevet, ja vozio Hondu a naravno svidja mi se kao i vecini NSX i reko napravicu mu taj. [emoji3] Imam vecinu alata, posto volim da majstorisem za svoju dusu i uz malo maste, truda i muke napravim mu...al na zalost nije spavao tri puta u njemu, kao i vecina dece sa mamom je najlepse spavati [emoji38]

Uzmi stirodur i nacrtaj Mini na njega, i opseci, oboji i zalepi ili ubusi za obican krevet. Kad im dosadi, skines i bacis, ostane im opet obican krevet...da ne bacis pare kao i ja. [emoji3]

Послато са MI 8 помоћу Тапатока

Link to post
Share on other sites
36 minutes ago, dredger said:

Ma namesticu joj sta god hoce samo da vise ne spava s nama. Nema sad uopste svoj krevet, a kaze da ce spavati u Mini Mouse krevetu pa moram da joj resim.

Ovakav:

904-E6-FCC-5724-4-A1-C-AF65-0-A20-CC4-BD

😃

Edited by Nismo
Link to post
Share on other sites
Ma namesticu joj sta god hoce samo da vise ne spava s nama. Nema sad uopste svoj krevet, a kaze da ce spavati u Mini Mouse krevetu pa moram da joj resim.
Hehhehe, i ja probao isto...al nisam uspeo, za sad [emoji23]
Sad im krecim sobu, u boje koje oni hoce, kazu spavace sami...al ne nadam se ni tu puno. [emoji38]

Послато са MI 8 помоћу Тапатока

Link to post
Share on other sites
13 hours ago, Nismo said:

Ovakav:

904-E6-FCC-5724-4-A1-C-AF65-0-A20-CC4-BD

😃

Taj je top, al garant je oko 250e. Ma da znam da ce spavati u njemu, pa kupio bi sutra. Ali sto kaze dulebp, bojim se da ce biti slaba vajda. Kupicu joj obican i zasraficu joj Mini. A kad joj dosadi Mini skinem i zasrafim koga bude htela. E, a uvek sam se pitao ko kupuje sve te gluposti za decu, od kad imam dete sve mi je jasno.

Link to post
Share on other sites