Recommended Posts

5 minutes ago, dredger said:

Taj je top, al garant je oko 250e. Ma da znam da ce spavati u njemu, pa kupio bi sutra. Ali sto kaze dulebp, bojim se da ce biti slaba vajda. Kupicu joj obican i zasraficu joj Mini. A kad joj dosadi Mini skinem i zasrafim koga bude htela. E, a uvek sam se pitao ko kupuje sve te gluposti za decu, od kad imam dete sve mi je jasno.

Što ne probaš za početak sa Mini Maus posteljinom? Postoje svakakve varijante za decu, ima sigurno i MM. To ti je najpovoljnija varijanta, a kad je stavis, ceo krevet se šareni.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

xaxaxa, od teme audija odosmo na krevete za decu xDxD 

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/15786162/toyota-land-cruiser  elem... vrhunski dzip, jako kvalitetan prevoz u svakom smislu, moj prijatelj ga vozi vec 12 godina! prvi je vlasnik. Doduse ne ovaj sa linka ali o tom modelu se radi. Da mi je potreban terenac uzeo bih isti bez razmisljanja, znam jos nekoliko ljudi koji ga vozi, samo reci hvale

Link to post
Share on other sites
29 minutes ago, Stefan L. said:

xaxaxa, od teme audija odosmo na krevete za decu xDxD 

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/15786162/toyota-land-cruiser  elem... vrhunski dzip, jako kvalitetan prevoz u svakom smislu, moj prijatelj ga vozi vec 12 godina! prvi je vlasnik. Doduse ne ovaj sa linka ali o tom modelu se radi. Da mi je potreban terenac uzeo bih isti bez razmisljanja, znam jos nekoliko ljudi koji ga vozi, samo reci hvale

A tek Land Cruiser V8 🙂

Link to post
Share on other sites

Odlican prevoz, imao je prijatelj sa skoro 400k na satu, prvi vlasnik i jeftino ga prodao zbog kilometraze istripovao se da su drugi presli manje 😄 Meni zao sto nisam imao pare u tom trenutku to je ludo vozilo skroz, sasija, ozbiljni pogoni...interventna 🤣

Link to post
Share on other sites
2 hours ago, Djoksa530i said:

Odlican prevoz, imao je prijatelj sa skoro 400k na satu, prvi vlasnik i jeftino ga prodao zbog kilometraze istripovao se da su drugi presli manje 😄 Meni zao sto nisam imao pare u tom trenutku to je ludo vozilo skroz, sasija, ozbiljni pogoni...interventna 🤣

da ozbiljan do jaja, ovaj prijatelj ima jos prado verziju, sa sve rolbarovima napred i pozadi na gepeku rezerv  tocak, bas deluje onako mocno kad ga vidis. :D isto tako imam prijateljicu  koja vozi ML iz 2006 prvi vlasnik u srb vozi ga 12 godina ML 350 benzinac, na oglasima je inace :) 

Link to post
Share on other sites
25 minutes ago, Stefan L. said:

jel si ti zadovoljan sa e60 ? vidim jos ga ne predstavljas :D

Nikako da uhvatim vremena, radim oko kuce svaki dan, pa iskreno ne stizem, koristim sad vreme dok sam slobodan da sto vise uradim.

Inace sa e60 sam prezadovoljan, sjajno se vozi, jako je udoban, bukvalno ne osetim put u njemu. Sredjeno je sve redovno sto uradim na svakom autu kad ga kupim, nemam sta vise osim nekih sitnica koje bi da budu po mom ukusu, pa cu i to da sredim uskoro. Pisacu uglavnom sve u temi kad ga predstavim.

Link to post
Share on other sites
40 minutes ago, Indorile said:

Nadjite 330i kupe u paketu za 3500 da valja da uzmem odma.

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/15888965/bmw-330 davno su mi ga nudili za 4000, imali su nekada i zlatni m3 zapaljeni i mnogo dobrih brzih auta, imaju lovu momci,mislim da bi ga dali za 3500 kesa

Link to post
Share on other sites
32 minutes ago, Djoksa530i said:

Nije ni ovaj e36 kupe 🙂

danas je Delic registrovao 530d, platio reg 62k dinara i stize M paket branici i felne style 128 sa miselin novim gumama iz kemoimpexa, reci forumasima da se vidi raskos :) 

Link to post
Share on other sites
3 minutes ago, Miki_BMW said:

I kakav je ovaj?


Sent from my iPhone using Tapatalk

bio je dobar tad, sad ne znam, ali verujem da je i dalje ok. Nedavno su kupili 650i sa oglasa u Bgu za 6k eur, onaj 650i sto je bio na tjubu testosteeron automobili

Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Stefan L. said:

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/15888965/bmw-330 davno su mi ga nudili za 4000, imali su nekada i zlatni m3 zapaljeni i mnogo dobrih brzih auta, imaju lovu momci,mislim da bi ga dali za 3500 kesa

Brate manuelac kakav automatik :D A Bubnjevici preprodaju sve i svasta i igraju se sa cenama :)

Link to post
Share on other sites