Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

1 hour ago, Sale-Sombor said:

Taj 330i hteo drugar da kupi od Bubnjevica, tek kad je stigao kod njih nisu hteli da cuju za ispod 5000e. A sad za koliko bi ga dali, ne znam. 

cak su prodavali i bager momci 

Link to post
Share on other sites

Meni su nudili cigani (ti koje spominjete) neki e87 koji vredi mozda 3500 i 600 eur za moj e60 m po vin-u , kao ne vredi to vise od 5 dajemo ti keca i 600 eur to ti je 5 😄 i ja ga prodam za 7 kesa 😄 A oni bi ga cenili 9 da su ga kupili...

Edited by Djoksa530i
Link to post
Share on other sites

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/15587613/bmw-325-ci-reg-do-02-2021  fico ovo je bio auto mog drugara iz Lazarevca, radio ga od 0, motor cupao, farbao ceo auta, dobar je bio dok je bio kod njega, jedino sto je 2.5 nije 3.0, ali radio ga za svoju dusu pa prodao, kupio ga bio od neke ribe pre ihaj. Mislim da bi ga ovaj dao za 3500

Link to post
Share on other sites
5 minutes ago, Sale-Sombor said:

Cim ti ovoliko izbacujes oglase na forum, cini mi se da ces menjati auto 😁

do kraja godine cu menjati ako bog da, ako neki covid19 ne iskoci pre vremena :) 

Link to post
Share on other sites
52 minutes ago, Stefan L. said:

kupili les xD ma u delove nema  od njega nista, menjac uzas bio, gume celave sve, zapusten u pm

Celave gume na M3 😨

Link to post
Share on other sites

Da, da ja sam ga pogledao. Kaze decko da je kuckanje prestalo kada je uradio mali servis. Na oglasu kada sam ja gledao su bile slike Castrol ulja i filtera, a ispade da nije uradjen. Zaboravio sam opis, znam da je malo bio nelogican (pisalo da se ne vozi auto, a ispod da se vozi redovno).

 

Kupio je decko i 4 Sava nove gume kasnije tako da mislim da je samo povecao cenu zbog toga i da je zato po dogovoru.

 

Iako mi rece da mu ucinih uslugu sto ga nisam kupio i da ce da ga sredjuje opet je na oglasima. Ovako nije los, sta znam ali motor me odbio.

 

 

 

 

 

Link to post
Share on other sites

Zasto ljudi ne menjaju ulje oce li mi iko objasniti? Pa u najgorem slucaju da se kupi rucna pumpica od 500 din i da se izvlaci kroz sipku meraca ulja i najsocijalnije ulje sa pumpe od 500 din, sa socijalnim filterom ulja od 500 din, ne ispadne te 3000 din godisnje... A ima ih dosta koji to ne rade. Mada kod nas se i odlicno odrzavaju auta kako kazu da je u Albaniji

Link to post
Share on other sites

Kod nas se polovan auto u vecini slucajeva odrzava bolje nego u Nemackoj. Vecina vozila kod njih koja se kupe nova a i kod nas imaju interval zamene 25-30 000km jer racunaj koliko oni ustede takvom zamenom ulja. I sad takvo vozilo tamo dodje kod jos 1,2,3... vlasnika koji se drze takvog intervala ili nikakvog dok ne sahrane motor u koliko ga pre loseg mazanja ne sahrani turbina. Vecina takvih auta se uveze u Srb i skrpi. Ovde ga sklepanog(u vecini slucajeva cak sa polovnim lezajevima radilice) vozi jedan vlasnik koji menja ulje od 10 -15 000 ne obracajuci paznju da li motor duva ili ne, ne slusa ni da li zveci motor jer se vodi logikom da vozi 7-10 god star auto iz Nemacke. I onda dodje neko da kupi, zna da gleda i vidi motor koji duva a ulje nigde na meracu.

Link to post
Share on other sites