Recommended Posts

Imam da prodam style 220 18, 8J 2xet34 i 2xet15, sa gumama 245 40 18, dot4817.
Ako ima neko da proda ili da menjamo 18ke, mozda i neka 19 dodje u obzir sa malim ET(20 i manje), treba mi za E60. Neka ponudi. [emoji846]
4d9842a93c44328b4f94c053bbab44a0.jpg


Послато са MI 8 помоћу Тапатока

Link to post
Share on other sites
  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

20 minutes ago, Sigtran said:

Baš Vau.... Ako je i dobar koliko je i lep, vredi svake pare... i ko ga bude pazio i mazio, cena još može i da mu poraste u budućnosti... 

tesko da ce ovome da raste, nije to M odsek :) 

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/16255982/audi-a8-30-tdi-nov  elem gledajte prevoz

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/15870691/bmw-320-m-paket lep pravi M pekidz e92

Edited by Stefan L.
Link to post
Share on other sites

Ako je zaista po vin-u m-optik onda itekako hoće ali za jedno 10+ godina i pod uslovom da ostane na 250k km i konzerviran negde. Nedavno je jedan isti ovakav samo u hellrot boji i sa manje od 100k km otišao za oko 10k eura,BG,auto je novnovnov,ali stvarno,ako uspem da nabavim slike postaviću.

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Link to post
Share on other sites

Ja se nadam da je ono slucajno zavrsilo u oglasu, u suprotnom neko je dobro oboleo.

Sto se tice ostatka oglasa, bezobrazno su preterali sa kilometrazom, pa nismo mi bas toliki majmuni...

Link to post
Share on other sites
22 minutes ago, Stefan L. said:

Ima dva komada u Somboru jedan V8 biturbo i jedan Cls63 amg, kakav zvuk imaju kad se potopi gas, da se covek uplasi svaki put 

Link to post
Share on other sites
2 minutes ago, Sale-Sombor said:

Ima dva komada u Somboru jedan V8 biturbo i jedan Cls63 amg, kakav zvuk imaju kad se potopi gas, da se covek uplasi svaki put 

ima u bgu jedan ASMA dorada, lici spreda na nekog robota iz fila Avengers :D 55 amg, vozi ga neka poznatija faca kod nas, ne mogu samo da se setim tacno o kome se radi, drugar zna. Prodaje se vec poduze, godine su u pitanju

Link to post
Share on other sites

Meni je ova generacija Cls-a odvratna, ali ću svakako da odem da pogledam ovaj konkretan primerak [emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to post
Share on other sites
9 hours ago, Stefan L. said:

rade emocije a? dal bi dao e60 za njega u kljuc ? xD 

Rade 😁 Vozi ga Uros ne registrovanog vec 8 meseci, kaze nece ni da ga registruje, tako ce da vozi. Kljuc za kljuc nema sanse, trebao bi on da doplati bas dosta

received-232106051348843.jpg

Link to post
Share on other sites
12 hours ago, Nemanja-e36 said:

Taj sam video uzivo par puta auto sabija kako izgleda, naravno na slikama je malo lepsi ali uvek je opran fino i stvarno lepo izgleda :) Neka Honda bude cesto parkirana pored tog oba jako ocuvana :)

Link to post
Share on other sites