Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

5 hours ago, Sale-Sombor said:

Rade 😁 Vozi ga Uros ne registrovanog vec 8 meseci, kaze nece ni da ga registruje, tako ce da vozi. Kljuc za kljuc nema sanse, trebao bi on da doplati bas dosta

received-232106051348843.jpg

mislio sam da ces reci da ti njemu doplatis ipak je to e39, poslednji pravi bmw, a ne kineski e60 xD sto kazu mnogi usro ga kris bengel bangel 

Link to post
Share on other sites
13 minutes ago, Stefan L. said:

mislio sam da ces reci da ti njemu doplatis ipak je to e39, poslednji pravi bmw, a ne kineski e60 xD sto kazu mnogi usro ga kris bengel bangel 

Pa nije ga on pravio vec dizajnirao-nacrtao. Sledece godine ce svi f10 da menjaju i da doplate za e39. Ja ne verujem u kom svetu ljudi zive. Pa nije 2003 godina pa da je e39 nov auto, 2020 je godina. A onaj e36 od 4000e necu ni da komentarisem.

Link to post
Share on other sites
16 minutes ago, djukicc said:

Pa nije ga on pravio vec dizajnirao-nacrtao. Sledece godine ce svi f10 da menjaju i da doplate za e39. Ja ne verujem u kom svetu ljudi zive. Pa nije 2003 godina pa da je e39 nov auto, 2020 je godina. A onaj e36 od 4000e necu ni da komentarisem.

sve te ja razumem, ali previse je ljudi koji kazu od e39 od e36 e30 nema dalje! meni se povraca kad cujem takav nacin razmisljanja. Jos malo ce da pocnu da govore g30 k***c, bolji f10 i tako u krug xD 

Link to post
Share on other sites

desilo se to da je to realna vrednost, i da mu sleduje 100 000dinara reg plus prenos plus sigurno ima neki drk i to je to, da ne mislis da je jeftin, to su cene. ja sam 525i e60 prvi prodao ya 4500e 2004 godinu u korektnoj opremi pre 3 i kusur godine

Link to post
Share on other sites

Ima logike, najviše zbog te registracije, a cene na polovnim odavno nemaju veze sa mozgom. A6 3.0TDI quattro 2006 ima za 4 soma da se nadje, na polovnim su fala bogu 7-8, a stanje i jednih i drugih može samo diskutabilno da bude. 

Link to post
Share on other sites
15 minutes ago, milosind said:

Ima logike, najviše zbog te registracije, a cene na polovnim odavno nemaju veze sa mozgom. A6 3.0TDI quattro 2006 ima za 4 soma da se nadje, na polovnim su fala bogu 7-8, a stanje i jednih i drugih može samo diskutabilno da bude. 

bas tako, ima od 4 pa na gore, stanje oprema.. sve se mora gledati. dal je reg, ako ima kvrc sa menjacem treba zaobici itd. 

Link to post
Share on other sites
6 hours ago, Stefan L. said:

sve te ja razumem, ali previse je ljudi koji kazu od e39 od e36 e30 nema dalje! meni se povraca kad cujem takav nacin razmisljanja. Jos malo ce da pocnu da govore g30 k***c, bolji f10 i tako u krug xD 

Pa ne bih bas rekao, e36 bas izgleda kao old timer, iako je i po meni super dizajn, strahovito je zastareo auto... I vecini ljudi koje boli uvo za BMW... Jednostavno, dizajnerski ne podnosi dobro starost :)

 

Ove godine usli smo u 2020, znaci 10 godina star srpski prosek kupovine srednje klase je auto 2010-2012. godiste... 

Link to post
Share on other sites
10 minutes ago, njegovawisost said:

Pa ne bih bas rekao, e36 bas izgleda kao old timer, iako je i po meni super dizajn, strahovito je zastareo auto... I vecini ljudi koje boli uvo za BMW... Jednostavno, dizajnerski ne podnosi dobro starost :)

 

Ove godine usli smo u 2020, znaci 10 godina star srpski prosek kupovine srednje klase je auto 2010-2012. godiste... 

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/16259676/mercedes-benz-s-500-sec-500  i posle svih ovih godina... i dalje je tata

Link to post
Share on other sites

Ma daj, e36 i danas izgleda lepo, bas lepo nosi godine. Taj auto je izasao 1991, znaci nastajao je krajem 80-tih, vanvremenski je bio. Marsovac, Raketa, tako smo ga zvali.

Link to post
Share on other sites
Just now, dredger said:

Ma daj, e36 i danas izgleda lepo, bas lepo nosi godine. Taj auto je izasao 1991, znaci nastajao je krajem 80-tih, vanvremenski je bio. Marsovac, Raketa, tako smo ga zvali.

kupe pogotovo, kao sto je nekada vozio Pajko 328.. 

Link to post
Share on other sites
7 minutes ago, Stefan L. said:

ponudi im kucu i auto uzamenu, i svu dedovinu u okolini sombora mozda i pristanu :) 

Jako sam dobar sa gazdom, tako da bi ga dobio i da vozam ako zelim, samo bi morao e60 da prodam da bi imao da sipam gorivo 😁

Link to post
Share on other sites
1 minute ago, Sale-Sombor said:

Jako sam dobar sa gazdom, tako da bi ga dobio i da vozam ako zelim, samo bi morao e60 da prodam da bi imao da sipam gorivo 😁

e60 da predjes meckin prag samo xD 

Link to post
Share on other sites
gde nam ja pontdom ? Igor nema ga ko  kite na tv1000 ni bobana777

Nema ni administratora, ne znam što...


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to post
Share on other sites
9 hours ago, Sale-Sombor said:

Kakav auto, 700ks, taj se dize na zadnje kad das gas kao oni na drag trkama. E, a vidjao sam gazdu u Apatinu, vozio je Lambo dzipa par puta. Tu pored brodogradilista ga je malo stiskao. Nisam bio na placu nikad, ali vidim da ima automobila za milion eura, mozda i milion i po. Samo ekskluziva.

Link to post
Share on other sites
10 hours ago, Stefan L. said:

gde nam ja pontdom ? Igor nema ga ko  kite na tv1000 ni bobana777

Nema ih, ja sam tagovao pontdoma par puta kad smo njegov e36 m3 spominjali, ali nije se javljao. Najvise mi zao sto nema onog tipa 325ixa, vrhunske je fore imao za zezanje, a i znao je o bembarama sve da objasni

Link to post
Share on other sites
1 hour ago, dredger said:

Kakav auto, 700ks, taj se dize na zadnje kad das gas kao oni na drag trkama. E, a vidjao sam gazdu u Apatinu, vozio je Lambo dzipa par puta. Tu pored brodogradilista ga je malo stiskao. Nisam bio na placu nikad, ali vidim da ima automobila za milion eura, mozda i milion i po. Samo ekskluziva.

Prosle godine je imao u jednom trenutku preko 3 miliona na placu, moze svasta da se vidi kod njega. Odem na plac i ne znam gde pre da gledam 😁 Gazda je sjajan covek, ali uglavnom oko auto placa sve vodi sin njegov.

Link to post
Share on other sites