Recommended Posts

8 minutes ago, Sale-Sombor said:

Prosle godine je imao u jednom trenutku preko 3 miliona na placu, moze svasta da se vidi kod njega. Odem na plac i ne znam gde pre da gledam 😁 Gazda je sjajan covek, ali uglavnom oko auto placa sve vodi sin njegov.

vidim da je jak u  pm finansijski, isto i onaj Bisevac u Pazaru. 

1 hour ago, dredger said:

Nema ih, ja sam tagovao pontdoma par puta kad smo njegov e36 m3 spominjali, ali nije se javljao. Najvise mi zao sto nema onog tipa 325ixa, vrhunske je fore imao za zezanje, a i znao je o bembarama sve da objasni

da nema ni njega

4 hours ago, njegovawisost said:

E ne znam, meni svaki BMW od pre 2012 izgleda ko star trista godina :D A i vecini ljudi u 2020 :D

ma cini ti se :) e60 e92 i dalje izgledaju spolja moderno u neku ruku jos ako su u paketu ihh :) isto i bmw 6. Ja se odusevim kada vidim sacuvan e46 kupe u paketu, jos ako je benzinac neki sestak ihhh :D

Link to post
Share on other sites
  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Gde je onaj sto kaze da starji bmw izgleda bas bas staromodno, pogle ovo pa nema dalje, melem za oci

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Pa u pravu je covek, izgleda staromodno, vidi se da je iz proslog veka, sto ne znaci da nije lep.

Ima dosta modela starih 30-40-50 godina koji izgledaju lepo i dan danas, sto ne znaci da istovremeno ne izgledaju staromodno.

Послато са Mi MIX 2 помоћу Тапатока

Link to post
Share on other sites

@Stefan L. Ma ja mislim da se oni zajebavaju,malo-malo pa izbace neki napucan E36 sa cenom koja im prvo padne na pamet,znaju da niko neće dati kintu koji traže samo se malo k*rče. Kompleksi kompleksi....

 

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

 

 

 

 

Link to post
Share on other sites

Dobar. Ali kod nas teško,samo inostranstvo,tamo se više cene young timer-i,mislim cenili bi se i kod nas da je bolji standard. Ovako,ko hoće da iskešira 10 somića sigurno ih neće dati za 25+ godina star auto. A ovih 10 posto ljudi koji su u ozbiljnom kešu,buržuji,na pametnije stvari troše lovu,jebe im se za kola,oni su druga dimenzija.

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Link to post
Share on other sites
5 hours ago, FILIP-M3 said:

Gde je onaj sto kaze da starji bmw izgleda bas bas staromodno, pogle ovo pa nema dalje, melem za oci

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
 

Ozgleda kao iz ranih 1980tih. Alooo ljudi, pa G30 je izasao pre 4 godine, ove godine izlazi LCI

Link to post
Share on other sites
Ozgleda kao iz ranih 1980tih. Alooo ljudi, pa G30 je izasao pre 4 godine, ove godine izlazi LCI
G30 zastareo vec, kao i svaki Bmw pre 2019.god...

Послато са MI 8 помоћу Тапатока

Link to post
Share on other sites
1 hour ago, dulebp said:

G30 zastareo vec, kao i svaki Bmw pre 2019.god...

Послато са MI 8 помоћу Тапатока
 

Za ove s dubokim dzepom :D Imam druga ne vozi nikad starija kola od 5 godina, cim dodje 5 godina, uzme novo :D 

Ja ne znam sto vas je pogodilo kad sam rekao da je automobil kad napuni 10 godina polako ulazi u kategoriju starijih auta... I sam vozim krsinu iz 2006. godine, apsolutno mi je jasno... Jednostavno, noviji auto se uvek oseca na nov... 

Link to post
Share on other sites
17 minutes ago, njegovawisost said:

Dalje, psihologija je cudo... Auto iz 1999. pre 5 godina zvucalo je jako staro, a onaj iz 2001. novo... A ovaj period 2003-2008 na ovom forumu kao da se zamrzao sve ove godine...

Brate, da nema Delije mi jos je bi ni znali za G seriju. 

Link to post
Share on other sites

Eto, a mi jutros drkali na e39 u M paketu od onog kosarkasa. Izgleda da smo vise klasicni tipovi mi ovde. Pa jel vidis da kod nas na forumu, znaci kod nas smrtnika je tek polako poceo po koji f10 da se pojavljuje. I to nemamo ni jedan f10 fl na forumu. Taj G, pa jos fl, to cemo sacekati 5 godina da neko skupi lovu da pazari. Nije ovo njemacki bimer forum, bmwclubserbia je tebra.

Link to post
Share on other sites
14 hours ago, njegovawisost said:

Dalje, psihologija je cudo... Auto iz 1999. pre 5 godina zvucalo je jako staro, a onaj iz 2001. novo... A ovaj period 2003-2008 na ovom forumu kao da se zamrzao sve ove godine...

e to si upravu brate, vezano za 99 i 01, kao da je razlika od 5 do 10 godina a ono samo 2 hahah, al u glavi deluje tako. Jbt najstariji auto mi je bio 2000 godiste, prvi e46 kupe sestak, najduze ga vozio od svih auta do sada, najvise  muke mi zadao ali sam ga voleo j***m mu kevu, valjda zbog nacina na koji se vozi

Link to post
Share on other sites