Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic


Jedan ovakav S8 trune u garaži moje bivše firme, bio pojava početkom 2000-ih po gradu. Inače auto gradonačelnika Surdulice, menja A osmice kao čarape.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to post
Share on other sites

Ovaj je ubijen, ali kad je ocuvan moze to lep auto da bude.

Pa jesu gradskom menadzmentu iz Surdulice zaplenili audi u Hrvatskoj?  Audi ja mislim bas da je u pitanju, bio ukraden u Nemackoj.

Edited by dredger
Link to post
Share on other sites
Ovaj je ubijen, ali kad je ocuvan moze to lep auto da bude.
Pa jesu gradskom menadzmentu iz Surdulice zaplenili audi u Hrvatskoj?  Audi ja mislim bas da je u pitanju, bio ukraden u Nemackoj.

Tončev?

Jeste Tončev. Ne znam za aferu s Audijem, nisam čuo. Ali mu je bio zaplenjen Touareg još neke 2007-2008, kada su bila aktuelna vozila iz Crne Gore. Znam da je taj Touareg stajao ispred SUP-a dugo.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to post
Share on other sites
27 minutes ago, Indorile said:

Uh moze da ima tri m paketa, sa tom sporet klimom ne dolazi u razmatranje.

U pravu si, neverovatno koliko ruzan detalj, toliko ostavlja utisak, da ti se ostatak auta i ne gleda...

Link to post
Share on other sites

To mi nikad nije bilo jasno, da su sa takvom opremom u opste i nudili opciju za sporet klimu....cak mi ni klasa kojoj 5 pripada ne stoji da ima manuelnu klimu.

Послато са MI 8 помоћу Тапатока

Link to post
Share on other sites
Uh moze da ima tri m paketa, sa tom sporet klimom ne dolazi u razmatranje.

Kad sam kupovao auto, to je bila stavka koja me je odbila od mnogih lepih automobila.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to post
Share on other sites

Na e46 znam da se promeni samo panel, ali ne radi dobro, brka pozicije duvanja i ostalo.

Na e60 ne znam da li je samo panel moguce zameniti i da radi isto kao i ona digitalna.

Послато са MI 8 помоћу Тапатока

 

 

 

 

Link to post
Share on other sites