Recommended Posts

1 hour ago, Nemanja-e36 said:

Da... Benzin plin. Jako mi se svidjaju te e39tke... E39 bilo koji mada bi najradije 523 ili 525i ili e36 325i ali e36 kosta vise od e39 takoda :)  Ali vise me vuce prelazak na e39...Problem je sto se manje razumem u e39. Oko e36 znam bas dosta ali oko e39 skoro nista :)

Imao sam e39 520i,nije tako trom kao sto pričaju, treba samo da se zavrti, plin podnosi lepo, meni je trošio oko 13-14po Bg, doduše moj motor je bio nov ubačen kod Radulovića i ja sam ga dobio sa manje od 100kkm,ali sam bio zadovoljan tim autom, ali je takođe bio u top stanju, i znam od koga sam ga uzeo, hoću da ti kažem da se verovatno nećeš usrećiti sa ovim jeftinijim primercima jer su prilično skupi za odrzavanje, a ni skuplji da kupiš, opet nema garancije, tako da ti ostaje da se kockaš i da računaš da ćeš verovatno pući još bar pola od toga koliko ga platiš da bude u pristojnom stanju. Ali je generalno auto top i dalje, a meni ubedljivo najlepši BMW. 

Link to post
Share on other sites
  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

On 5/13/2020 at 9:25 AM, Rocco77 said:

Aj da ih iskomentarisem
E30 jad tuga i ocaj aj ovi prednji sicevi od e90 i nekako pozadi tuga bozija,kobita natovario do pola vrata i blatobrana i najglavnije 2 vrata viska
E36 pristojan auto lijep izgled jedino sto mi se ne svidja sto je bio 316-318 pa mu ubacen ovaj m50b25 ali opet dobra je cijena
E38 me prosto odusevio i bez teksta ostavio nov auto bukvalno

Послато са SM-A505F помоћу Тапатока
 

@Djoksa530i

Link to post
Share on other sites

@Djoksa530i E36 je po VIN-u (nalepnica sa krila i utisnut broj sa sasije se poklapaju) 320 ipak.
Ubacen je 2.5 koji ima PUS. Ne znam da li je 2.0 ili 2.5 posto ne razlikujem M50 2.5 i 2.0, strucniji verovatno znaju.

Limarijski je dobar, radjen je (vrlo malo je preskoceno). Ima ponesto ulaganja ovako.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
4 hours ago, Nismo said:

Dredgerov san

Vlazni

Gledao sam onog a8 2.5tdi sto ste kacili, ne izgleda lose. Ali prednja sedista ubijena, automatik 99%raskantan, taj nesretni 2.5 tdi koji kad uhvati da te jebe ne bude ti dobro. Nije ni cudo sto je 2500e. 

Edited by dredger
Link to post
Share on other sites

Dobijes manjak u dzepu i kad sednes u svoj auto dodje ti da se bacis sa litice :D Mnogo je pametnije da su ovi samo prozvani profesionalci organizovali neke stare staze da se vrate u zivot i dostupe vozacima da uplacuju sebi track-day i da se uziva kao sto radi 90% krstenog sveta :) 

Link to post
Share on other sites

Od sredjivanja starih staza nema ništa, nemaju naši sluha za auto sport. Pa ja sam sam jurio po lokalnoj samoupravi, jurio i Trajka i Mirka, niko ni da čuje. 2000 godine se održala brdska trka na Vlasini, imao sam želju da se to vrati, razgovarao sam sa ljudima i SAKSa, nekim trkačima, svi su bili za, postojala je mogućnost da se vrati na kalendar, samo je trebala podrška lokalne samouprave. Nemoguća misija. Tako je ostala samo pusta želja...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to post
Share on other sites