Recommended Posts

Ma nije skupo brate, nego mi nemamo love. A bas je dobar posao, budes instruktor sportske voznje. Al dok ne kroviras par auta, nisi nista naucio. Bio je pre u Zr covek koji je vozio trke. Znao sam coveka. Kad sam poceo kocku da vozim, on kaze da ga provozam. Ja seo pa gasiram ko prost. Kaze on, jel moze brze? Ja reko jok. Sedne covek mene da vozi, sa 1.6 motorom me je pola grada provozao poprecke. To mi obicni kad se lozimo kako smo brzi, ovi sto bas znaju da voze, 30-40% su brzi od nas. Nemam ja ni hrabrosti tako da vozim kao oni, pa ono te dlaka deli od udesa. Taj sto me je vozao, kaze sjebo je 20 automobila sigurno. A bio je pun kao brod. Ode u Nemacku, kupi nov e34 525. I tako mu se svidi auto da ode i kupi jos jedan isti. I tih dana izadje golf 3, on kupi i golfa. Da ne misli neko da preterujem, Todorovic Dragan se zvao covek, servis VAG u to vreme. Kod njega dolazili Marko Milosevic, Vlada Tref i ta ekipa sto je radila naftu i cigare. Taj isti Todorovic je prvi u Srbiji radio chip tuning, ima slika Cedomir Brkic u servisu sa trkackom fabijom doneli je da je cipuju.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jos da je 1.9 tdi bio bi pravi hahahha

Jel cipovao neko od vas sto vozite e46 320d fl?  Kum jos zimus uzeo taj od 150ks, stvarno je dobar, iz Italije ga uvezao, preko 4 soma ga izasao auto. I cipovao ga je odma, ja tek danas uzeo da ga gnjavim malo. Jako dobro ide auto. Ide brze od f10 520d automatik. 

Edited by dredger
Link to post
Share on other sites
8 minutes ago, dredger said:

Jos da je 1.9 tdi bio bi pravi hahahha

Jel cipovao neko od vas sto vozite e46 320d fl?  Kum jos zimus uzeo taj od 150ks, stvarno je dobar, iz Italije ga uvezao, preko 4 soma ga izasao auto. I cipovao ga je odma, ja tek danas uzeo da ga gnjavim malo. Jako dobro ide auto. Ide brze od f10 520d automatik. 

Moj pre 320d (pre poslednjeg 318d) je bio remapovan u Madness-u u Plovdivu, isao je jezivo, ono je bilo nezamislivo, ali sam zbog toga imao problesa sa kardanom, poluosovinama, zamajcem... Neko se izgleda malo zaigrao i preterao!

Link to post
Share on other sites

E to, bas jezivo kako ide. I u sestoj bas dobro puni. Nije to sad da ide ko ferari, ali auto star 16 godina, 2.0d, to je za svaki respect. Paklene su te masine 2.0d u e46 sto idu.

Link to post
Share on other sites
44 minutes ago, dredger said:

E to, bas jezivo kako ide. I u sestoj bas dobro puni. Nije to sad da ide ko ferari, ali auto star 16 godina, 2.0d, to je za svaki respect. Paklene su te masine 2.0d u e46 sto idu.

Moj je tada bio star 8 godina, iz 6. se pretice, 5. je vec ozbiljno niziranje...

Silen blok diffa se menjao skoro kada i ulje, poluosovine dobile zazor, kardan takodje. Mislim da je posle mene vracena proizvodjacka mapa i reseno to sve.

Edited by Nismo
Link to post
Share on other sites

Ja se ozbiljno razmišljam za čip na mom 118d m47... Koji su kod nas dobri, znam da Revo radi dosta dugo?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Ja sam lepe reci cuo o BoboSport, IGNI Tec i Revo, mada mislim da i oni koriste predefinisane mape iz inostranstva, ne verujem da se bave konkretnim slucajem...

Link to post
Share on other sites

I ja sam cuo za BoboSport isto, da rade odlicno i da su dosta jeftiniji od Revochipa.

Послато са MI 8 помоћу Тапатока

Link to post
Share on other sites
29 minutes ago, Nismo said:

Ko njih je najveca sansa da ce se pozabavati konkretnim slucajem, kod svih ostalih ide “univerzalna” mapa...

Ja sam isto cuo za Revo da opale tu kao univerzalnu. A ima neki tip iz Indjije za kog sam cuo da kida chipovanje. Individualne mape radi za svaki auto. Nemam nikakav kontakt, spominjao je neko ovde, cini mi se @TOKYO

Ima taj tip neki nadimak iz nindza kornjaca, Krang, Sreder, tako nesto.

Link to post
Share on other sites
28 minutes ago, dredger said:

Ja sam isto cuo za Revo da opale tu kao univerzalnu. A ima neki tip iz Indjije za kog sam cuo da kida chipovanje. Individualne mape radi za svaki auto. Nemam nikakav kontakt, spominjao je neko ovde, cini mi se @TOKYO

Ima taj tip neki nadimak iz nindza kornjaca, Krang, Sreder, tako nesto.

U pitanju je izvesni Krang, @TOKYO svojevremeno rece da samo njemu moze da se veruje, tako da ja u to ne sumnjam.

Link to post
Share on other sites

Onda radim u Bobosport... Nešto mi se mota po glavi, čini mi se da su oni imali neki projekat, kocka 1.6 turbo, gledao sam neke snimke, bilo mi zanimljivo što su odlučili da budže m40...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to post
Share on other sites