Recommended Posts

Imam više kilometara kao vojnik za 6 meseci u pincu nego za ceo život što sam se vozio u civilstvu.[emoji23][emoji23]

Muka me hvata kad ga vidim[emoji849]

 

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

 

 

 

 

Link to post
Share on other sites
  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja sam imao e46 320d  revochipovan u Pozegi tada, izasao je na 190ks i 425nm, auto je otkidao kako je isao, preporuka za revo, sada su na Zrenjaninskom putu, Tada me je chip kostao 350 eur

Edited by Stefan L.
Link to post
Share on other sites
5 hours ago, Nismo said:

U pitanju je izvesni Krang, @TOKYO svojevremeno rece da samo njemu moze da se veruje, tako da ja u to ne sumnjam.

Tokyo je stari trkac i postovaoc zadnjeg rwd, jedno vreme je bio na forumu, sad ga opet nema.

Link to post
Share on other sites
21 minutes ago, dredger said:

Tokyo je stari trkac i postovaoc zadnjeg rwd, jedno vreme je bio na forumu, sad ga opet nema.

Jeste ozbiljan igrac TOKYO, skoro je pisao kako isprobava nove masine kod ovlascenog dilera, poprilicno mu zavidim ; )

Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Nismo said:

Jeste ozbiljan igrac TOKYO, skoro je pisao kako isprobava nove masine kod ovlascenog dilera, poprilicno mu zavidim ; )

E jeste jbt, secam se. Upao u blagu raspravu s Delijom nesto na tu temu i povukao se. A steta, interesantan lik.

 

Link to post
Share on other sites
Redni 2.5 petak iz prvog a6 je bio bolji, ubacivali su ga u dosta vozila, T4, Volvo s80, pinzgauer 718
 
 
Ni ovaj v6 nije nista gori samo sto na balkanu niko ne mijenja bregaste u velki servis i onda se sjebe cijeli motor. Snimicu zvuk jednog a6 c5 sa ozloglasenim 2.5 tdi 110kw sto je kod mene na lakiranje auto lezao zadnjih 10godina bukvalno fabrika motor pa ako imas viber da ti posaljem snimak jer ne mogu sa telefona da uploadujem snimak na forum

Послато са SM-A505F помоћу Тапатока

Link to post
Share on other sites
55 minutes ago, Djoksa530i said:

Srbenda edition 🤣🤣🤣👏🏻

Downsizing, before it was cool.

 

Uvek smo bili ispred njih

 

Screenshot-from-2020-05-22-12-43-42.png

Edited by Desmo
Link to post
Share on other sites

Kao sto sam obecao snimak ispravnog 2.5tdi. I da se nadovezem na pricu za a8 d2 1.9. Takav auto mi ima brat od strica kupio crklog 2.5tdi 6 brzina manuelac za 700e i udarenu ventu 1.9td 55kw. Auto vozi vec skoro 3.5godine i nema para za za koje bi ga prodao. Mizeran potrosac oko 6-7l i auto se bas prelijepo vozi i uopste nije trom s obzirom da je aluminska skoljka i prednja vuca laksi je od fabricke vente





Послато са SM-A505F помоћу Тапатока

Link to post
Share on other sites
Makar da je sa direktnim ubrizgavanjem. taj td je isto smece kao 1.6d sa pretkomorama
Pa mogu vam reci s obzirom da je6 brzina menjac od 2.5 ne oseca na 18 tocak 160-170bez problema ide

Послато са SM-A505F помоћу Тапатока

Link to post
Share on other sites
2 hours ago, Desmo said:

Da, 7-mica koja je prelazila 5000km godišnje... :)   

Sedmice se prvenstveno kupuju kao direktorski automobili, da se rade česta i duga putovanja...  Ako je zaista na 96000km, zašto mu je, kako kaže, mnogo brojnih delova zamenjena? 

Link to post
Share on other sites
26 minutes ago, Sigtran said:

Da, 7-mica koja je prelazila 5000km godišnje... :)   

Sedmice se prvenstveno kupuju kao direktorski automobili, da se rade česta i duga putovanja...  Ako je zaista na 96000km, zašto mu je, kako kaže, mnogo brojnih delova zamenjena? 

zato sto je bmw.. nije audi ili mecka xDxDxD 

Link to post
Share on other sites